ALLEMAGNE 2019-2020

Bundesliga

Augsburg Bayer Leverkusen Bayern München Borussia Dortmund Borussia Mönchengladbach Eintracht Frankfurt Fortuna Düsseldorf Freiburg SC Hertha BSC Berlin Hoffenheim TSG
   
Köln Mainz 05 FSV Paderborn SC 07 Rasenball RB Leipzig Schalke 04 Gelsenkirchen Union Berlin Werder Bremen Wolfsburg VFL    

Zweite Bundesliga

Arminia Bielefeld Bochum VFL Darmstadt SV 98 Dynamo Dresden Erzgebirge Aue Greuther Fürth Hamburger SV Hannover 96 Heidenheim Jahn Regensburg
   
Karlsruhe SC Kieler SV Holstein Nuernberger Osnabrück VFL Sandhausen SV Sankt Pauli Stuttgart VFB Wehen SV Wiesbaden    

3 Liga (without B or Reserve Teams)

Carl Zeiss Iena Chemnitzer Duisburg MSV Eintracht Braunschweig Hallescher Hansa Rostock Ingolstadt Kaiserslautern Magdeburg Meppen SV
 
München 1860 TSV Preussen Münster Sonnenhof Grossaspach Uerdingen KFC Unterhaching SpVgg Viktoria Köln Waldhof Mannheim Würzburger Kickers Zwickau FSV  

Regionalliga Bayern D4 (without B or Reserve Teams)

Aubstadt TSV Bayreuth SpVgg Buchbach TSV Eichstätt VFB Garching VFR Heimstetten SV Illertissen FV Memmingen Rain am Lech TSV Rosenheim TSV
         
Schalding Heining SV Schweinfurt Türkgücü Ataspor München Viktoria Aschaffenburg Wacker Burghausen          

Bayernliga Nord D5

Abtswind TSV Ammerthal DJK Ansbach SpVgg Bayern Hof Cham ASV Don Bosco Bamberg Eintracht Bamberg Eltersdorf SC Erlangen ATSV Gebenbach DJK
     
Grossbardorf TSV Karlburg TSV Sand a. M. 1920 Seligenporten SV Victoria Kahl Vilzing DJK Würzburger FV      

Bayernliga Süd D5 (without B or Reserve Teams)

Dachau TSV Deisenhofen Donaustauf SV Hankofen Hailing SpVgg Ismaning Kirschanschöring SV Kottern Sankt Mang Landsberg am Lech TSV Nördlingen TSV Pipinsried
         
Pullach SV Schwaben Augsburg Schwabmünchen TSV Türkspor Augsburg Wasserburg Inn TSV          

Landesliga (D6) -  Bayern Mitte

Aiglsbach TV Bad Abbach TSV Bad Kötzting Bogen TSV Burglengenfeld ASV Ettmansdorf SC Fortuna Regensburg Grafenwöhr TUS DJK Kareth Lappersdorf TSV Lam SpVgg
   
Neukirchen SV Neumarkt ASV Pfreimd SpVgg Seebach TSV Straubing VFB Tegernheim Weiden SV SpVgg Woffenbach BSC    

Landesliga (D6) -  Bayern Nord-Ost

Baiersdorf BSV Erlangen Bruck FSV Feucht SC Feuchtwangen TUS Grossschwarzen-lohe SG Herzogenaurach Jahn Forchheim SpVgg Kickers Selb Kornburg TSV Mitterteich SV
   
Neudrossenfeld TSV Nürnberg Buch TSV Quelle Fürth SG Schwabach SC 04 Schwaig SV Stadeln FSV Vach ASV Vorwärts Röslau    

Landesliga (D6) -  Bayern Nord-West

Alemannia Haibach Coburg Euerlach Kützberg SV Friesen SV Frohnlach VFL Fuchsstadt Geesdorf Höchberg TG Kleinrinderfeld TSV Lengfeld TSV 1876
   
Lichtenfels Memmelsdorf Ofr. SV Rimpar ASV Röllbach TUS

Schwebenried Schwemmelsbach

Schweinfurt FT Unterpleichfeld TSV VatanSpor Aschaffenburg    

Landesliga (D6) - Bayern Süd-Ost

Ampfing TSV Chiemgau Traunstein SB Dachau ASV Eintracht Freising Eintracht Karlsfeld Erlbach SV Grünwald TSV Hallbergmoos VFB Holzkirchen TUS Kastl TSV
   
Kirchheimer SC Landshut SpVgg Passau Rosenheim SB DJK Sturm Hauzenberg Töging Unterföhring Waldkirchen TSV    

Landesliga (D6) -  Bayern Süd-West (without B or Reserve Teams)

Bad Heilbrunn SV Durach VFB Egg an der Günz SV Ehekirchen Garmisch Partenkirchen Geretsried TUS Gilching Argelsried TSV Gundelfingen Ichenhausen SC Jetzendorf TSV
       
Kaufbeuren SpVgg Kempten Mering SV Neuburg an der Donau VFR Olching SC Sonthofen        

Regionalliga Nord D4 (without B or Reserve Teams)

Altona Hamburg Drochtersen SV Assel Eintracht Norderstedt Hannoverscher SC Havelse TSV Heider SV Jeddeloh II SSV Edewecht Lübeck VFB Lüneburger SK Hansa Oldenburg VFB
               
Schwarzweiss Rehden e.V. Weiche Flensburg ETSV                

Bremen-Liga D5 (without B or Reserve Teams)

Aumund Vegesack SG Blumenthaler SV Borgfeld SC Bremer SV Bremer TS Neustadt Bremerhaven SFL Brinkumer SV Geestemünder SV Habenhauser FV Hastedter TSV
         
Hemelingen SV Leher Turnerschaft Oberneuland Schwachhausen TUS Union Bremen 60          

Landesliga (D6) - Bremen

Blauweiss Melchiorshausen Bremen Osterholz Tenever Bremen TuRa Bremen VFL 07 Bremerhaven OSC Findorff SG Bremen Germania Blumenthal Grohn SV Hasen-büren TSV Huchting
       
Komet Arsten TUS Lemwerder SV Türkspor Bremen Nord Vahr Blockdiek SC Bremen Vatanspor Bremen Woltmershausen TS        

Oberliga Hamburg D5 (without B or Reserve Teams)

Barmbek Uhlenhorst Bramfelder SV Buchholz TSV Concordia Hamburg Curslack SV Neuengamme Dassendorf TUS Hamm United Meiendorfer SV Hamburg Niendorfer TSV Osdorf TUS
     
Paloma Hamburg Rugenbergen SV Sasel TSV Süderelbe Teutonia Ottensen Union Tornesch Viktoria Hamburg      

Landesliga (D6) - Hamburg - Hammonia  (without B or Reserve Teams)

Blauweiss Schenefeld Eimsbütteler TV Eintracht Lokstedt Halstenbek Rellingen SV Hamburg Eimsbütteler BS Hansa 11 SC Harburger TB Harksheide TuRa Norderstedt Inter Eidelstedt Nienstedten SC
           
Nikola Tesla Hamburg FK Pinneberg VFL Rantzau Barmstedt SSV Sternschanze SC            

Landesliga (D6) - Hamburg - Hansa

Altengamme SV Altenwerder FTSV Bergstedt SV Berne TUS Condor Hamburg Dersimspor Hamburg Düneberger SV Hamburg Afghanischer SV Kosova Klub Hamburg Lohbrügge VFL
       
Nettelnburg Allermöhe SV Oststeinbeker SV Rahlstedter SC Türkiye Wilhlemsburg Voran Ohe Vorwärts Wacker Billstedt        

Oberliga Niedersachsen D5

Arminia Hannover Atlas Delmenhorst Bersenbrück TUS Blauweiss Schwalde Tündern Borussia Hildersheim Braunschweig FT Eintracht Celle Eintracht Northeim Germania Egestorf Gifhorn MTV
   
Hagen Uthlede Heeslinger SC Kickers Emden Lupo Martini Wolfsburg Oldenburg VFL Spelle Venhaus SC Turnerbund Uphusen Wolfenbüttel MTV    

Landesliga (D6) - Niedersachsen - Braunschweig  (without B or Reserve Teams)

Braunschweiger SC Acosta Germania Lamme Gitter SC Göttingen SC 05 Göttingen SVG 07 Hainberg SC Isenbüttel MTV Kästorf SSV Landolfshausen Seulingen TSV Lengede SV
         
Petershûtte TUSPO Reislingen Neuhaus SV Vahdet Braunschweig Vahdet Salzgitter Vorsfelde SSV          

Landesliga (D6) - Niedersachsen - Hannover

Bad Pyrmont SpVgg Barsinghausen TSV Bavenstedt SV Bückeburg VFL Burgdorf TSV Eilvese STK Eldagsen Godshorn TSV Hannover OSV Heesseler SV
       
Hemmingen Westerfeld SC Krähenwinkel Kaltenweide TSV Pattensen TSV Ramlingen Ehlershausen SV Sulingen TUS Wunsdorf        

Landesliga (D6) - Niedersachsen - Lüneburg  (without B or Reserve Teams)

Ahlerstedt Ottendorf SV Blauweiss Bornreihe Eintracht Lüneburg Emmendorf SV Gellersen TSV Güldenstern Stade VFL Harsefeld TUS Hedendorf Neukloster VSV Lüneburg VFL Ottersberg TSV
         
Rotenburger SV Teutonia Uelzen Treubund Lüneburg MTV Verden 04 Westercelle VFL          

Landesliga (D6) -  Niedersachsen - Weser-Ems

Bevern SV Blauweiss Lohne Blauweiss Papenburg Cloppenburg BV Dinklage TV Essen BV Falke Steinfeld Germania Leer Grünweiss Firrel Grünweiss Mühlen
     
Holthausen Biene SV Melle SC 03 Oythe VFL Schüttorf 09 Union Lohne SV Voxtrup VFR

Wittekind Wildeshausen VFL

     

Oberliga Schleswig Holstein D5 (without B or Reserve Teams)

Bordersholm TSV Eckenförder SV Eichede SV Eutiner SpVgg Flensburg TSV Frisia Risum Lindholm Husumer SV Inter Türkspor Kiel Kropp TSV Oldenburger SV

           
Phoenix Lübeck Polizei Neumünster Preussen Reinfeld Todesfelde SV            

Landesliga (D6) -  Holstein  (without B or Reserve Teams)

Breitenfelder SV Buchen TSV Siebeneichener Comet Kiel Dornbreite Lübeck Grünweiss Siebenbäumen Hartenholm TUS Heikendorfer SV Klausdorf TSV Lübecker SC Neumuenster VFR
         
Neustrand SG Pansdorf TSV Phoenix Kisdorf Travemuende TSV Tungendorf Neumünster SV          

Landesliga (D6) -  Schleswig

Altenholz TSV Brunsbüttel BSC Collegia Jübek TUS Eidertal Molfsee SpVgg Friedrichsberg Busdorf TSV Gettorfer SC Hohenwestedt MTSV Jevenstedt TUS Kronshagen TSV Lägerdorf TSV
       
Nordmark Satrup TSV Osterrönfelder TSV Rantrum TSV Reher Puls TSV Stjernen Flensborg IF Tellingstedt MTV        

Regionalliga Nord Ost D4 (without B or Reserve Teams)

Altglienicke VSG Auerbach VFB Vogtland Babelsberg SV Potsdam Berliner Athletik AK 07 Bischofswerda FV Chemie BSG Leipzig Dynamo Berlin Energie Cottbus Germania Halberstadt Lichtenberg SV 47
     
Lokomotive Leipzig Meuselwitz ZFC Optik Rathenow Rotweiss Erfurt Union Fürstenwalde Viktoria 1899 Berlin Wacker Nordhausen      

Oberliga Nordost Nord D5 (without B or Reserve Teams)

Blauweiss Berlin Brandenburger SC Süd Charlottenburg CFC Hertha Greifswalder Hertha Zehlendorf Lok Stendal Ludwigsfelder Neustrelitz TSG Pampow MSV Staaken SC
         
Strausberg Tasmania Gropiusstadt Tennis Borussia Berlin Torgelower Greif Victoria Seelow          

Oberliga Nordost Süd D5 (without B or Reserve Teams)

Askania Bernburg TV Eilenburg Mörtitzer Einheit Rudolstadt Grimma SV Halle VFL 1896 Hohenstein Ernstthal VFL International Leipzig Krieschow VFB Luckenwalde FSV 63 Martinroda FSV
           
Merseburg SV Oberlausitz Neugersdorf Plauen Union Sandersdorf            

Verbandsliga (D6) - Berlin

Al Dersimspor BSV Berlin United Berliner SC Brandenburg Croatia Berlin Eintracht Mahlsdorf Empor Berlin Fortuna Biesdorf Frohnauer SC Hilalspor Berlin
   
Makkabi Berlin Reinickendorfer Füchse Rudow TSV 1888 Spandauer Kickers FSV Sparta Lichtenberg Stern 1900 SFc Türkiyemspor Berlin Türkspor 1865 Berlin    

Verbandsliga (D6) - Brandenburg

Altlüdersdorf SV Bernau FSV Blauweiss Petershagen Egg. Einheit Bernau Eintracht Miersdorf Zeuthen SC Eintracht Oranienburg Eintracht RSV 1949 Eisenhüttenstadt Falkensee Finkenkrug SV Frankfurt am Oder
       
Grünweiss Lübben Märkischer SV Neuruppin Preussen Eberswalde Sachsenhausen TUS Union Klosterfelde Viktoria Werderaner        

Verbandsliga (D6) - Mecklenburg Vorpommern

Anker Wismar Aufbau Boizenburg Bützow TSV 1952 Einheit Ueckermünde Förderkader Schneider Rostock Görmin SV 90 Grimmener SV Güstrower SC 09 Kühlungsborn FSV Malchower SV
       
Mecklenburg Schwerin Neubrandenburg 04 Pastow SV Penzliner SV Rostocker 1895 Warnemünde SV        

Verbandsliga (D6) - Sachsen Anhalt

Barleben FSV Bitterfeld Wolfen Blauweiss Dölau SV Blauweiss Zorbau Dessau 05 SV Edelweiss Arnstedt Einheit Wernigerode Eintracht Elster Fortuna Magdeburg Haldensleber SC
     
Halle Hammendorf BSV Kelbra SV Romonta Amsdorf Rotweiss Thalheim Sangerhausen VFB Weissenfels SSC Westerhausen SV      

Verbandsliga (D6) - Sachsenliga

Blauweiss Leipzig Budissa Bautzen Einheit Kamenz Eintracht Niesky Germania Mittweida Grossenhainer FV90 Handwerk Rabenstein Kickers 94 Markkleeberg Lössnitz 1910 Motor Wilsdruff
       
Neusalza Spremberg FSV Neustadt Spree LSV Pirna Copitz VFL Radebeuler BC08 Stahl Riesa BSG Taucha SG        

Verbandsliga (D6) - Thuringen  (without B or Reserve Teams)

An der Fanner Höhe Arnstadt 09 SV Blauweiss Bad Frankenhausen Ehrenhain 1879 SV Eintracht Eisenberg Eintracht Sondershausen Gera Westvororte TSV Geratal SV Heiligenstadt 1911 SC Schott Iena SV
         
Sonneberg Thüringen Weida Wacker Teistungen Weimar 1903 SC Wismut Gera BSG          

Regionalliga Süd West D4 (without B or Reserve Teams)

Aaalen VFR Astoria Walldorf Bahlinger SC Balingen TSG Bayern Alzenau Elversberg SV 07 Frankfurt FSV Giessen Kleinlinden Homburg Saar Kickers Offenbach
         
Pirmasens FK Rotweiss Koblenz Saarbrücken Steinbach SV Ulm SSV          

Oberliga Baden Würtemberg D5 (without B or Reserve Teams)

Bissingen FSV 08 Dorfmerkingen SF Freiberg SGV Freiburger Göppingen SV Ilshofen TSV Linx SV Neckarsulm SpVgg Nöttingen Oberachern SV
       
Pforzheim CFR Ravensburg FV Reutlingen SSV Rielasingen Arlen Stuttgarter Kickers Villingen        

Verbandsliga (D6) - Baden

Bruchsal Durlach Aue SpVgg Eppingen VFB Fortuna Heddesheim Fortuna Kirchfeld Gartenstadt VFB Germania Friedrichstal Gommersdorf VFR Mannheim VFR Mutschelbach ATSV
       
Neckarelz SpVgg Olympia Kirrlach Spielberg SV Weinheim TSG Wieblingen 1887 TSV Zuzenhausen        

Verbandsliga (D6) - Süd Baden  (without B or Reserve Teams)

Auggen Bühlertal SV Denzlingen Donaueschingen DJK Endingen SV Kehler FV Kuppenheim SV 08 Lahr SC Lörrach Brombach FV Mörsch SV
       
                   
Offenburger FV Pfullendorf SC Radolfzell Teningen Waldkirch Weil SV        

Verbandsliga (D6) - Würtemberg

Backnang 1919 TSG Berg TSV Ehingen Süd SSV Essingen TSV Fellbach SV Heimerdingen TSV Heiningen Hofherrnweiler Unterrombach Hollenbach FSV Leinfelden Calcio Echterdingen
     
Neckarrems VFB Normannia Gmünd Pfullingen VFL Rutesheim SKV Sindelfingen VFL Tübingen TSG Wangen 05      

Hessenliga  D5

Bad Vilbel FV Barockstadt Fulda Lehnerz Baunatal KSV Dietkirchen TUS Eddersheim Eintracht Stadt Allendorf Fernwald FSV Ginsheim VFB Hanauer Hessen Dreiech SC
   
Hessen Kassel KSV Neuhof SV Rotweiss Hadamar Rotweiss Walldorf Steinbach FSV Türkgücü Friedberg Viktoria Griesheim Waldgirmes SC    

Verbandsliga (D6) - Hessen Mitte  (without B or Reserve Teams)

Bauerbach SV Biebrich 02 FV Blaugelb Marburg Breidenbach FV 09 Cleeberg Ederbergland Eltville SpVgg Germania Schwanheim Kinzenbach SG Langenaubach SSV
         
Marburg VFB Turabdin Babylon Pohlheim Waldbrunn Weyer RSV Zeilsheim SV Frankfurt          

Verbandsliga (D6) - Hessen Nord  (without B or Reserve Teams)

Adler Weidenhausen SV Bad Soden SG Britannia Eichenzell Buchonia Flieden Ehrenberg SG Hombressen Udenhausen SG Hünfelder SV Johannesberg SG Kassel CSC 03 Körle
       
Melsunger FV 08 Sand SSV Sandershausen TSG Türkgücü Kassel Vellmar OSC Willingen SC        

Verbandsliga (D6) - Hessen Süd  (without B or Reserve Teams)

Bornheim Grünw. Frankfurt Der Bosnier Frankfurt SV Eintracht Wald Michelbach Erlensee 06 Frankfurter FV SF 04 Germania Grosskrotzenburg Germania Ober Roden Hanauer 1960 SC Neu Isenburg 03 SpVgg Ober Roden TS
       
Rodgau JSK Rotweiss Darmstadt Rotweiss Frankfurt Unter Absteinach SG Unter Flockenbach SV Viktoria Urberach 09        

Oberliga Rheinland-Pfalz Saar D5 (without B or Reserve Teams)

Arminia Ludwigshafen Blauweiss Karbach Diefflen FV Dudenhofen FV Eintracht Trier Eisbachtal SF Nentershausen Engers FV 07 Hassia Bingen BFV Hertha Wiesbach Koblenz TUS
       
Mainz Gonzenheim Mechtersheim TUS Pfeddersheim TSG Röchling SV Völklingen Schott Mainz TSV Wormatia Worms        

Verbandsliga (D6) -  Rheinland

Ahrweiler BC Altenkirchen Neitersen SG Andernach SG 99 Eintracht Mendig Bell Eintracht Windhagen SV Ellscheid SG Emmelshausen TSV Hochwald Zerf SG Kirchberg 1909 TUS Malberg Rosenheim SG
   
Mayen TUS Mehring SV Morbach SV Mülheim Kärlich SG 2000 Salmrohr FSV Schneifel Auw SG Trier Tarforst FSV Wissen VFB    

Verbandsliga (D6) - Saarland (without B or Reserve Teams)

Auersmacher SV Bischmisheim FV 09 Borussia Neunkirchen Dillingen VFB Eppelborn FV Halberg Brebach SC Herrensohr TUS Köllerbach SF Mettlach SV Ottweiler Steinbach FSG
     
Primstal VFL Quierschied SpVgg Reimsbach Rotweiss Hasborn Dautweiler Saar 05 SV Saarbrücken Schwalbach FV09 Viktoria Jägersburg      

Verbandsliga (D6) -  Süd West (without B or Reserve Teams)

Alemannia Waldalgesheim Basara Mainz Eintracht Bad Kreuznach Fussgönheim ASV Gau Odernheim TSV Idar Oberstein SC 07 Jahn Zeiskam Marienborn TUS Meisenheim Odenbach SG Morlautern SV
         
Rieschweiler SG Rülzheim SV Rüssingen TUS Speyer 09 Steinwenden SV          

Regionalliga West D4 (without B or Reserve Teams)

Alemannia Aachen Bergisch Gladbach SSG Bonner SC Fortuna Köln Haltern TUS Homberg VFB Lippstadt SV 08 Lotte SF Rödinghausen SV Rotweiss Essen
           
Rotweiss Oberhausen Verl SC Wattenscheid 09 SG Wuppertaler SV            

Mittelrheinliga D5 (without B or Reserve Teams)

Blauweiss Friesdorf Borussia Freialdenhoven Breinig SV Deutz SV Düren SV Merzenich Eilendorf SV Frechen SpVgg Hennef TuRa Hürth GKSC Pesch
         
Siegburg SV Vichttal VFL Viktoria Arnoldsweiler Wegberg Beeck Wesseling Urfeld SpVgg          

Landesliga (D6) - Mittelrhein - Groupe 1  (without B or Reserve Teams)

Alfter VFL Bad Honnef FV Bonn Endenich 08 FV Borussia Lindenthal Hoh. Germania Windeck Homburg Nürnbrecht SSV Köln Worringen SG Merten SSV Oberpleis TUS Porz SpVgg
         
Rheinbach VFL SC Schlebusch SV Spich Wachtberg SV Wiehl 2000 FV          

Landesliga (D6) -  Mittelrhein - Groupe 2 (without B or Reserve Teams)

Arminia Eilendorf Brühl SC 06/45 Düren SF Eintracht Verlautenheide Euskirchen TSC Germania Erftstadt Lechenich Germania Teveren Grünweiss Brauweiler Hertha Walheim TSV Hürth GKSC
         
Kohlscheider BC Rott SV Schwarzweiss Düren Union Schafhausen Viktoria Glesch Paffendorf          

Oberliga Niederrhein D5

Baumberg SF Bocholt Cronenberger SC Wuppertal

Düsseldorf TuRu 1860

Germania Ratingen Hilden VFB Kleve Kray Meerbusch TSV Monheim
   
Niederwenigern SF Schonnebeck SpVgg Schwarzweiss Essen Strälen SV Union Nettetal Velbert SC Velbert SSVg Velbert TV Dalbecksbaum    

Landesliga (D6) - Niederrhein - Groupe 1  (without B or Reserve Teams)

Blauweiss Mintard Duisburg FSV Duisburger SV 1900 Düsseldorf MSV Düsseldorf West SC Frohnhausen VFB Genc Osman Duisburg Hamborn 07 Jahn Dinslaken Hiesfeld Rather SV
     
Rellinghausen 06 ESC Remscheid Schwarzweiss Düsseldorf Solingen VFB Speldorf VFB Steele SpVgg Wermelskirchen SV      

Landesliga (D6) - Niederrhein - Groupe 2  (without B or Reserve Teams)

Amern VSF Blauweiss Dingden Burgaltendorf SV Einigkeit Süchteln Fichte Lintfort TUS Fischeln VFR Krefeld Giesenkirchen DJK VFL Holzheimer SG Hönnepel Niedermörmter SV Kapellen Erft SC
     
Mönchengladbach Rhede VFL Scherpenberg SV Sonsbeck SV Sterkrade Nord SpVgg Teutonia Sankt Tönis Wesel Lackhausen PSV      

Oberliga Westfalen D5 (without B or Reserve Teams)

Aplerbeck SC Dortmund Eintracht Rheine Ennepetal TUS Erndtebrück TUS Gütersloh Hammer SV Holzwickede SpVgg Kaan Marienborn TUS Meinerzhagen RSV Rotweiss Ahlen
       
Schermbeck SV Siegen SF Sprockhövel TSG Westfalia Herne Westfalia Rhynern Wiedenbrück SC        

Landesliga (D6) - Westfalen - Groupe 1  (without B or Reserve Teams)

Borussia Emsdetten Delbrücker SC Fichte Bielefeld VFB Gievenbeck Grünweiss Nottuln Herford SC Hiltrup TUS Neuenkirchen SUS Roland Beckum SC Spexard SV
           
Tengern TUS Theesen VFL Victoria Clarholz Vreden SpVgg            

Landesliga (D6) - Westfalen - Groupe 2

Brünninghausen Concordia Wiemelhausen Erkenschwick SpVgg Finnentrop Bamenohl SG Gerlingen FSV Hassel YEG Hohenlimburg SV Hordel DJK TUS Iserlohn 46/49 Lennestadt
     
Lüner SV Neheim SC Schüren BSV Sinsen 05 TUS Sodingen SV Wanne Eickel DSC Westfalia Wickede