CROATIE 2017-2018

1 - Prva HNL

.: HNK Cibalia :.

.: NK Dinamo Zagreb :.

.: HNK Hajduk Split :.

.: NK Istra Pula :.

.: NK Osijek :.

.: NK Rijeka :. NK%20Slaven%20Belupo - Logo
Cibalia Vinkovci Dinamo Zagreb Hajduk Split Inter Zapresic Istra Pula Lokomotiva Zagreb Osijek Rijeka Rudes Zagreb Slaven Koprivnica
2 - Druga HNL (without B or Reserve teams)
.: NK Hrvatski Dragovoljac :. HNK%20Šibenik - Logo .: NK Varteks Varaždin :.
Dugopolje Gorica Hrvatski Dragovoljac Kustosija Zagreb Lucko Zagreb Novigrad Radnik Sesvete Sibenik Solin Varazdin

3 - Treca HNL Istok - East (without B or Reserve teams)

Bedem Ivankovo Belisce Bijelo Brdo BSK Bjelovar Cepin Croatia Dakovo Koprivnica Marsonia 1909 Slavonski Brod Medimurje Cakovec Mladost Zdralovi
         
Oriolik Oriovac Slavija Peternica Slavonija Pozega Varteks Varazdin Vukovar 91          
3 - Treca HNL Jug - South
Croatia Zmijavci GOSK Dubrovnik Hrvace Imotski Jadran Ploce Junak Simj Kamen Ivanbegovina Neretvanac Opuzen Primorac Biograd Primorac Stobrec
.: NK Zadar :.        
Radnicki Split Urania Baska Voda Val Kastel Stari Zadar Zagora Unesic Zmaj Blato Korcula        
3 - Treca HNL Zapad - West
.: NK Opatija :. .: Pazinka :.
Dubrava Zagreb Dugo Selo HASK Zagreb Jadran Porec Krk Maksimir Zagreb Opatija Pazinka Pazin Rudar Labin Segesta Sisak

.: NK Zagreb :.    
Spansko Zagreb Trnje Zagreb Udarnik Kurilovec Vinogradar Mladina Vrapce Zageb Vrbovec Zagorec Krapina Zagreb    
4 -HNL Bjelovar-Koprivnica-Virovitica
Dinamo Predavac Garic Garenica Granicar Durdevac Krizevci Mladost Klostar Podravci Papuk Orahovica Pitomaca Podravac Virje Rovisce Slatina
           
Tehnicar Cvetkovec Tomislav Berek Virovitica Zdenka Veliki Zdenki            
4 - HNL Cakovec-Varazdin
 
Dinamo Domasinec Medimurec Mladost Prelog Nedelisce Polet Sveti Martin Puscine Rudar Mursko Sredie Sloboda Slakovec Sloga Cakovec  
4 - HNL Rijeka
Borac Bakar Cres Crikvenica Funtana Grobnican Cavle Halubjan Vlskovo Losinj Mali Losinj Mladost Fazana Naprijed Hreljin Nehaj Senj
       
Orijent Rijeka Otocac Rovinj Uljanik Pula Vihor Baska Vinodol Novi Vinodolski        
4 - HNL Slavonije-Baranje
Borac Agrar Bobota Borac Knezevi Vinogradi Darda Granicar Zupanja Hajduk Patrak Jadran Gunja NASK Nasice Otok Slavonac Tenja Sloga Nova Gradiska
       
Sokadija Babina Greda Vihor Jelisavac Visnjevac Vuteks Sloga Vukovar Zeljeznicar Slavonski Brod Zrinski Jurcevac        
4 - Zagreb unified liga
.: SD Polet :.
Croatia Hrastje Dinamo Odranski Obrez Gaj Mace Gradici Jarun Zagreb Karlovac Mladost Petrinja Mladost Zabok Polet Busevec Ponikve Zagreb
       
Samobor Sava Strmec Savski Marof Slunj Stupnik Zelina        
5 - Brod-Posavina liga D1
Amater Slavonski Brod Batrina Buducnost Resetari Granicar Brodski Varos Gundinci Mladost Cernik Mladost Sibinj Omladinac Gornja Vrba Sikirevci Slavonac Bukovlje
           
Slavonac Nova Kapela Tomislav Donji Andrijevci Zadrugar Oprisavci Zvonimir Donja Vrba            
6 - Brod-Posavina liga D2 Center
Bonk Bebrina Budainka Kolonija Slavonski Brod Granicar Klakar MV Croatia 1976 Slavonski Brod Podvinje Posavac Ruscica Slavonac Brodski Stupnik Slavonac Slavonski Kobas Slobodnica Sloga Gromacnik
           
Svacic Stari Slatinic Svjetlost Luzani Tomica Zdenac Brodski Zdenci            
6 - Brod-Posavina liga D2 Istok
Dijl Klokocevik Dubrava Zadubravlje Gardun Garcin Granicar Slavonski Samac Mladost Cajkovci Mladost Donja Bebrina Omladinac Novi Grad Omladinac Staro Topolje Posavac Kupina Raketa Beravci
           
Slaven Trnjani Slavonac Stari Perkovci Slavonija Prnjavor Sloga Jaruge            
7 - Brod-Posavina liga D3 Center
Ciglenik Gornji ASK Andrijevci Granicar Stupnicki Kuti Mladost Banovci Mladost Jakacina Mala Mladost Malino Omladinac Ciglenik Podcrkavlje Posavac Kaniza Sokadija Sumece
               
Trenk Seoce Vatrogasac Grizici                
7 - Brod-Posavina liga D3 Istok
Bratstvo Vranovci Mladost Bicko Selo Mladost Divosevci Posavina Velika Kopanica Sapci Sava Svilaj Selna Slavonac Gornja Bebrina Sloga Struzani Sloga Vrpolje
                 
Sokadija Sredanci                  
5 - Dubrovnik-Neretva liga D1
.: NK Neretva Metković :.
Croatia Gabrile Grk Gusar Komin Hajduk 1932 Vela Luka Jadran 1929 Smokvica Konavljanin Gruda Maestral Krvavac Metkovic ONK Neretva Metkovic Omladinac Lastovo
           
Orebic Slaven Gruda Zrnovo Zupa Dubrovacka            
6 - Dubrovnik-Neretva liga D2
       
Enkel Popovici Faraon Trpanj Ponikve Putnikovic Rat Kuna SOSK Ston        
5 - Istria liga D1
Banjole Buje Liznjan Medulin 1921 Potpican 72 Sloboda Smoljanci Umag Mladost Valbandon 72 Veli Vrh Pula Vrsar
                 
Zminj                  
6 - Istria liga D2
Brtonigla Nova Vas Dajla Iskra Vinez Jedinstvo Omla- dinac Nedescina Kastelir Labinci Mladost Rovinjsko Selo Muntic Plomin Pula ICI Rabac
               
Sisan Vojdnan                
7 - Istria liga D3 - Jug
Arne Peruski Barban 2013 Cement Koromacno Jedinstvo Bale Valle Manjadvorci Kulci Marcana Polet Snasici Pomorac Krnica Rasa 1938 Stinjan
7 - Istria liga D3 - Sjever A
 
Dinamo Sveta Marija Galeb Juricani Groznjan Oprtalj Livade Marusici Moela Umag Momjan 1947 Petrovija Savudrija  
7 - Istria liga D3 - Sjever B
   
Buzet Istra Tar Kanfanar Montraker Puris Sveti Lovrec Visnjan 1957 Vizinada    
5 - Karlovac liga D1
Croatia 78 Zakanje Draganic Duga Resa 1929 Ilovac Karlovac Josipdol Korana Karlovac Ogulin Vatrogasac Karlovac Vojnic 95 Zrinski Ozalj
6 - Karlovac liga D2
Cetingrad Dobra Novigrad Dobra Sveti Petar Frankopan Skakavac Krnjak Barilovic Kupa Donje Mekusje Mladost Recica Mladost Zagorje Mreznica Duga Resa Ostarije
           
Petrova Gora Vojnic Sisljavic Karlovac VOSK Duga Resa Vrlovka Kamanje            
5 - Koprivnica-Krizevci liga D1
Borac Imbriovec Bratstvo Kunovec Drava Novigrad Podravski Ferdinandovac Granicar Legrad Kalinovac Miklinovec Koprivnica Mladost Molve Osvit Delekovic Panonija Peteranec
           
Prekodravac Zdala Sloga Koprivnicki Ivanec Tomislav Drnje Tomislav Sveti Ivan Zabno            
6 - Koprivnica-Krizevci liga D2
Fugaplast Gola GOSK Gotalovo Hrvatski Bojovnik Mokrice Lipa Hlebine Mladost Bregi Koprivnicki Mladost Sigetec Omladinac Sloga Heresin Podravec Torcec Prugovac Reka Koprivnica
           
Rudar Glogovac Starigrad Koprivnica Tehnika Koprivnica Viktorija Vojakovac            
7 - Koprivnica-Krizevci liga D3
Dragovoljac Bockovec Drava Podravske Sesvete Drava Selnica Podravska Gornja Rijeka Granicar Novo Virje Jedinstvo Pustakovec Kalnik Micetinac Mladost Carevdar Mocile Koprivnica

           
Ratar Miholec Rudar Botinovec Sabarija Subotica Sokol Sokolovac            
8 - Koprivnica-Krizevci liga D4
Bilogara Gornja Velika Buspan Kozarevac Cvrstec Sveti Petar Jadran Galeb Koledinec Mladost Veliki Raven Polet Glogovnica Prigorje Sveti Petar Radnicki Krizevci Rasinja Udarnik Zablatje
                 
Zagorec Koprivnica                  
5 - Krapina-Zagorje liga D1
Golubovec Inkop Poznanovec Klanjec Matija Gubec Mladost Matija Bistrica Oroslavje Ostrc Zatar Radoboj Rudar Donji Zabok Rudar Mihovljan
           
Straza Hum na Sulti Stubica Donja Tondach Bedekovcina Zagorec Veliko Trgovisce            
6 - Krapina-Zagorje liga D2
Desinic Djalski Gubasevo Ivancica Zlatar Bistrica Jedinstvo Sveti Kriz Lobor Milengrad Budinscina Mladost Belec Omladinac Dubrovcan Pregrada Toplice Krapinske
5 - Lika liga D1
 
Bunjevac Gavran Croatia 92 Licki Osik Gospic 91 Liak 95 Korenica Novalja Perusic Plitvice Sokolac Brinje Velebit Zabica  
5 - Medimurje liga D1

Belica BSK Centrometal Macinec Dinamo Palovec Galeb Oporovec Granicar Kotoriba Hodosan Jedinstvo Mihaljevec Mladost Sveta Marija Naprijed Cirkovljan Omladinac Novo Selo Rok
       
Podturen Polet Pribislavec Sloga Strigova Sokol Vratisinec Spartak Mala Subotica Trnava Gorican        
6 - Medimurje liga D2 - Grup A
Borac Turcisce Buducnost Miklavec Buducnost Podbrest Cehovec CSK Croatia Orehovica Drava Kursanec Dubrava Sivica Dubravcan Donji Dubrava Jadran Stefanec Jedinstvo Novo Selo
       
Kraljevcan 38 Mladost Dekanovec Mladost Ivanovec Omladinac Drzimurec Radnicki Gardinovec Vidovcan Donji Vidovec        
6 - Medimurje liga D2 - Grup B
Bratstvo Jurovec Bratstvo Savska Ves Donji Koncovcak Hajduk Brezje Hajduk Strukovec Mali Mihaljevec Mura Hlapicina Omladinac Mackovec Plavi Peklenica Pobjeda Gornji Hrascan
       
Senkovec Sloboda Mihovljan Strahonicec Trnovec Venera Sveti Juraj Zasadbreg 77        
7 - Medimurje liga D3
Borac Donji Hrascan Bratstvo Preseka Dinamo Ziskovec Draskovec Drava Donji Mihaljevec Medimurje NS Cakovec Mladost Selnica Napredak Gornji Karljevec Otok Parag
               
Torpedo Krizovec Vucetinec                
5 - Osijek-Baranja liga D1
Baranja Belje Bilje FESK Fericanci Hajduk Popovac Jedinstvo Donji Miholjac Metalac Osijek Mladost Satnic Djakovacka Mursa Osijek Polet Semeljci Radnicki Mece
       
Ratar Piskorevci Slavonac Ladimirevci Tomislav Livana Torpedo Kusevac Valpovka Valpovo Viljevo        
6 - Osijek-Baranja liga D2 - Beli Manastir
Belje Knezevo Bratstvo Jagodnjak Columbus 2005 Suza Dinamo Baranjsko P. Selo Grabovac Ceminac Medjimurec Kozarac Mladost Cerminac Mladost Draz Petlovac Polet Karanac
           
Ribar Kopacevo Sokadija Dubosevica Sparta Beli Manastir Vardarac            
6 - Osijek-Baranja liga D2 - Djakovo
Buducnost Gorjani Dinamo Trnava Dracice Djakovo Hajduk Siroko Polje HOSK Gasinci Mladost Ivanovci Omladinac Josipovac Omladinac Selci Djakovacki Radnicki Viskovci Rekord Kondric
           
Slavonija Budrovci Slavonija Punitovci Sloga Koritna Sokadija Strizivojna            
6 - Osijek-Baranja liga D2 - Nasice
Croatia Velimirovac Djurdjenovac Iskrica Saptinovici Lila Mladost Stipanovci Moticina Omladinac Vukojevci Poganovci Polet Boksic Seljak Koska
           
Sipovac Nasice Slavonija Klokojevci Sloga Podgorac Zeljeznicar Markovac            
6 - Osijek-Baranja liga D2 - Osijek
 
Brijest Dunav Dalj Elektra Osijek Erdut LIO Osijek Olimpija Osijek Radnicki Dalj Radnik Josipovac Sarvas  
6 - Osijek-Baranja liga D2 - Valpovo/Donji Miholjac
Bratstvo Radikovci Croatia Veliskovci Drava Nard Dubrava Ivanovci Gat Granicar Sljivosevci Hajduk Marijanci Mladost Crnkovci Mladost Harkanovci Podravac Bistrinci
       
Podravac P. Moslavina Satnica Sokol Rakitovica Termia Bizovac BSJ Viktorija Lacici Zelcin        
7 - Osijek-Baranja liga D3 - Beli Manastir
Croatia Branjin Vrh Davor Branjina Granicar Torjanci Jovan Lazic Bolman Luc Napredak Batina Radnicki Mece Radnicki Mirkovac Radnik Novi Bezdan Sloga Gajic
                 
Zmaj Zmajevac                  
7 - Osijek-Baranja liga D3 - Djakovo
Dinamo Tomasanci Jedinstvo Forkusevci Kesinci Mladost Lapovci Naprijed Mrzovic Radnik Vrbica Slavonac Djurdjanci Slavonac Preslatinci Velebit Potnjani Vucevci
                 
Zrinski Drenje                  
7 - Osijek-Baranja liga D3 - Donji Miholjac
     
Benicanci Bockinci Ivanovo Kapelna Kucanci Mladost Golinci Sveti Djuradj      
7 - Osijek-Baranja liga D3 - Nasice
Brezik Dinamo Budimci Ladjanska Lug Boksic Martin Mladost Breznica Nasicka Omladinac Niza Seoan Blatusa Slavonac Pribisevci Vuka Razbojiste
               
Zagorac Beljevina Zoljan                
7 - Osijek-Baranja liga D3 - Osijek
Beketinci BSK Gibarac 95 Cokadinci Goleo Dopsin Klas Cepin Laslovo 91 LIV 1949 Vladislavci Slavonija Ivanovac Sloga Ernestinovo Subic Vuka Vitez 92 Antunovac
7 - Osijek-Baranja liga D3 - Valpovo
Gaj Brodjanci Hajdin Cret Hrvatski Sokol Bocanjevci Jadran Habjanovci Kitisanci Mladost Tiborjanci Omladinac Petrijevci Sloga 1958 Samatovci Tomislav Sag Zrinski Vinogradci
5 - Pozega-Slavonia liga D1
Buk BSK Croatia Mihaljevci Dinamo Vidovci Jaksic Kaptol Kutjevo PPK Lipik Mladost Pavlovci Papuk Velika Pozega
               
Slaven Gradac Tim Kuzmica Osvjezenje                
6 - Pozega-Slavonia liga D2
Croatia Donja Obrijez Dinamo Rajsavac Dobrovac Granicar Bucje Granicar Zagradje Hrvatski D. Brodski Kamen Vetovo Omladinac Caglin Sloga Tenkovo Sulkovci
7 - Pozega-Slavonia liga D3
   
Dinamo Badljevina Eminovci Jovaca Marino Selo Lipa Ovcare Parasan Golobrdci Poljana Slavonija Prepopakra    
5 - Primorje-Gorski Kotar liga D1
Draga Moscenicka Klana Kraljevica Lokomotiva Rijeka Mune Omisalj OSK Rab Rikard Bencic Rijeka Risnjak Lokve Rjecina Drazice
                 
Zamet Rijeka                  
6 - Primorje-Gorski Kotar liga D2
Gomirje Goranin Delnice Goranka Ravna Gora Lovran Mrkopalj Omladinac Vrata Polet Skrad Pomorac Kostrena Snjeznik Gerovo Turbina Tribalj
               
Vrbovsko Zeljeznicar Moravice                
5 - Sibenik-Knin liga D1
   
Dinara Knin DOSK Drnis Janjevo Kistanje Mihovil Sibenik Mladost Tribunj Rudar Siveric SOSK Skradin Vodice    
5 - Sisak Moslavina liga D1
Banovac Glina Budasevo BSK Frankopan Sisak Lekenik Libertas Nevska Metalac Sisak Moslavac Popovaca Moslavina Kutina Sartovac Sloga Jazavica
       
Sokol Rakjic Sokol Velika Ludina Topolovac TSK Topusko Vatrogasac Husain Voloder        
6 - Sisak Moslavina liga D2

Croatia Stara Subocka Dinamo Osekovo Hajduk Sela Jelengrad Gornja Jelenska Lokomotiva Kutina Metalac Medjuric Pescenica Podovi Dvor Radnik Majur Slavonac Lipovljani
           
Sunjski Greda Sunjska Una Mladost Hrvatska Dubica Zeleni Brijeg Zrinski Odra            
7 - Sisak Moslavina liga D3 - Kutina
Dinamo Jamarice Dinamo Kutina Ekonomik Vlahinicka Garic Ilova Matija Gubec Kutina Mladost Gornja Gracenica Mladost Repusnica Moslavina Donja Gracenica Naftaplin Struzec Donja Sloga Potok
7 - Sisak Moslavina liga D3 - Novoska
 
Jasenovac Mladost Kosutarica Nafta Kozarice Naprijed Krapje Sava Puska Slavonija Brestaca Stari Grad Kraljeva Velika Strug Brocice Ustica  
7 - Sisak Moslavina liga D3 - Sisak
Cesko Selo Petrinja Gvozd Mahovo Mladost Bobovac Mladost Greda Petrovec Posavina Preloscica Rujevac PPG Sloga Hrastovica Staro Pracno ASK
5 - Split-Dalmatia liga D1
GOSK Kastel Gomilica Hvar Jadran Kastel Sucurac Jadran Tucepi Mladost Prolozac Mosor Zmovnica Omis Omladinac Vranjic Orkan Dugi Rat Otok OSK
           
Postira Sardi Sloga Mravince Uskok Klis Zmaj Makarska            
6 - Split-Dalmatia liga D2
Adriatic Split Caporice Trilj Glavice Jadran Supetar Krilnik Mracaj Poljicanin 1921 Srinjine Tekstilac Sinj Trilj 2001 Trogir
               
Vinjani Vrlika                
7 - Split-Dalmatia liga D3
 
Jadran Stari Grad Jelsa Levanda Mladost Sucuraj Sloga Dol na Hvaru SOSK Svirce Varbonj Vrbanj Vatra Jelsa Vrisnik  
5 - Varazdin liga D1
Buducnost Vidovec Drava Sveti Djurdj Dubravka Zagorac Ivancica Ivanec Lepoglava Mladost Margecan Mladost Semovec Obres Sveti Ilija Plitvica Selnik Podravac Kitro Sesvete
           
Polet Cestica Polet Tuhovec Rudar 47 Donje Ladanje Zadrugar Hrastovsko            
6 - Varazdin liga D2
Cevo Dinamo 01 Vrbanovec Dinamo Apatija Dinamo Babinec Karlovec Mladost Varazdin Nova Ves Novakovec Orac Petrijanec Sloboda SN Varazdin
           
Sloboda Tuzno Sracinec Trnje Trnovec Vinica            
7 - Varazdin liga D3
 
Beretinec Bratstvo Otok Virje Mladost Klenovnik Mladost Toplice Varazdinske Omladinac Jurketinec Podravac Svibovec Udarnik 32 Kucan Gornji Vindija Donja Voca Vratno  
8 - Varazdin liga D4 Ludbreg
Ajax Komarnica Bukovcan 27 Mali Bukovec Bukovcan Veliki Bukovec Gora Globocec Lunjkovec Mladost Sigetec Mladost Sveti Petar Podgora Polet Martijanek Poljanec
         
Poljoprivrednik Kapela Radnicki Hrzenica Razvitak Cickovina Sloga Slokovec Struga Rovokop          
5 - Virovitica-Podravina liga D1
Bratstvo Gornje Bazje Dinamo Cetekovac Gradina Granicar Okurgljaca Lukac 05 Mikleus Mladost Cacinci Mladost Cadavica Podravac Sopje Rezovac
           
Slavonija Sladojevci Suhopolje Vocin Zrinski Nova Bukovica            
6 - Virovitica-Podravina liga D2 Istok
Borova Ceralije Crnac DOSK Dolci Miholjak Mladost Bakic Mladost Miljevci Munja Plavi Jugovo Polje Sloga Zdenci
               
Standard Nova Sarovka Tehnicar Cabuna                
6 - Virovitica-Podravina liga D2 Zapad
Bilogora 1947 Busetina 1947 Croatia Grabovnica Drava Terezino Polje Mladost Vukosavljevica Napredak Rusani Omladinac Korija Podgorje Virovitica Sokol Milanovac Stara Brezovica
               
Sveti Djuradj Virovitica Turanovac SD                
7 - Virovitica-Podravina liga D3 Istok

 
Dinamo Nova Sarovka Grabic Kozice 2008 Krcevina Cadavacki Meljani Oresac Slaven Detkovac Slavonac Novaki Vaska 2009  
7 - Virovitica-Podravina liga D3 Zapad
Bilogorac Velika Cresnjevic Brana Bacevac Dinamo Kapela Dvor Granicar Zlebina Kladare Mladost Stari Gradac Otrovanec Podravec Dinjevac Sloga Dugo Selo Turnasica
5 - Vukovar-Syrmia liga D1
Borinci Jarmina Brsadin Buducnost Siskovci Dilj Vinkovci Fruskogorac Ilok HASK Sokol Sjankovci Mladost Antin Mladost Vodinci Nosteria Nustar Sladorana Zupanja
       
Slavonac Gradiste Slavonac Komletinci Slavonija Soljani Tomislav Cerna Vrbanja Zrinski Bosnjaci        
6 - Vukovar-Syrmia liga D2 - Vinkovci
Borac Retkovci Croatia Novi Jankovci Djezelem Korod Frankopan Rok Andr Lipovac Lovor Nijemci Meteor Slakovci Mladost Ceric Slavonac Prkovci Sloga Novi Mikanovci
             
Sokadija Stari Mikanovci Vinkovci Zrinski Tordinci              
6 - Vukovar-Syrmia liga D2 - Vukovci
Croatia Bogdanovici Dunav Sotin Hajduk Tovarnik Mitnica Vukovar Negoslavci Radnicki Vukovar Sarengrad Sindjelic Trpinja Sloga Borovo Sremak Ilaca
6 - Vukovar-Syrmia liga D2 - Zupanska
     
Borac Drenovci Posavac Podgajci RASK Rajevo Selo Sloga Racinovci Sloga Stitar Srijemac Strosinci Zupanja 77      
7 - Vukovar-Syrmia liga D3 - Vinkovci
   
Borac Banovci Celik Gabos Hajduk Mirkovci Hrvatski Sokol Mirkovci Obilic Ostrovo Podgradje Polet Donje Novo Selo Sremac Markusica    
7 - Vukovar-Syrmia liga D3 - Vukovci
 
Borovo Vukovar Hajduk Bapska Lipovaca Vukovar Lovas Mladost Svinjarevci Mohovo Rusin Miklusevci Sokol Berak Tompojevci  
5 - Zadar liga D1
Arbanasi Zadar Bibinje Croatia Turanj Dalmatinac Crno Dragovljevac Policnik Hajduk Pridraga Pakostane Polaca Posedarje HV Sabunjar Privlaka
           
Skabrnja Velebit Benkovac Zemunik Zlatna Luka Sukusan            
6 - Zadar liga D2
 
Debeljak Gorica Murvica Policnik NOSK Novigrad Nova Zors Sveta Filip Pag Podgradina Vrcevo Glavica Zrmanja Obrovac  
5 - Zagreb city liga D1
Blato Zagreb Brezovica Concordia Zagreb Ivanja Reka Zagreb Mladost Buzin Odra Zagreb Precko Zagreb Prigorje Markusevec Sesvetski Kraljevec Sloga Gredelj
           
Sparta Elektra Zagreb Studentski Grad Zagreb Tresnjevka Zagreb ZET Zagreb            
6 - Zagreb city liga D2
Botinec Cehi Culinec Hrvatski Leskovac Kasina Mladost Dragonozec Nur Borovje Polet Sveta Klara Prigorje Zerjavinec Ravnice
               
Sava Jakusevec Sava Zagreb                
7 - Zagreb city liga D3
   
Bubamara Zagreb Gavran 2003 Zagreb Hrasce Mala Mlaka Omladinac Odranski Strmec Travno Jakusevec Zagreb 041 Zelengaj 1948    
5 - Zagreb County  D1 - Jedinstvena
Bistra Donja Dinamo Jakovlje Jamnica Pisarovina Klas Micevec Kupinec Laduc Lomnica Lukavec Rakovec Rugvica
         
Sloga Oresje Strmec Bedenica Sutla Senkovec Top Kerestinec Vatrogasac Zdenci Brdovecki          
6 - Zagreb County  D2 - Istok
Ban Jelacic Vukovina Brcko Bozjakovina Bula Mala Buna Dinamo Hidrel Dubrava Klostar Ivanic Lonja Lonjica Mestrica Gornja Lomnica Mladost Obrezina Mraclin
       
Oborovo 74 Sava Sop Hruscica Sloga Kriz Turoploljac Kuce Vatrogasac Koblic Zvekovac        
6 - Zagreb County  D2 - Zapad
Bestovje Bregana Dinamo Okic Jaska Jastrebarsko Klokocevac Krasik Mladost Klinca Sela Mladost Kraj Donji Mladost Luka Novaki
       
Rakov Potok Sava Drenje Sloga Brezje Tigar Rakitje Vrh Karljev Zrinski Farkasevac        
7 - Zagreb County  D3 - Istok
Ban Jelacic Banovo Croatia Nova Kapela Donja Zelina Gaj Zbjeg Granicar Kriz Granicar Tucenik Kupa Pokupsko Lipovec Ljonski Milka Trnina Vezisce Mladost Brezine
       
Mladost Obedisce Naftas Ivanic Ostrna Sloboda Gradec Turopolje Zabnica        
7 - Zagreb County  D3 - Zapad
   
Croatia Pojatno Desinec Donja Kupcina Galgovo Mladost Brezaric Pribic Pusca Zdencina    
Others

.: NK Čakovec :.
Banija Borac Zagreb Brnaze Cakovec Croatia Sesvete Cvetkovic Dalmatinac Jelsa Dalmatinac Split Dinamo Vuksin Sipak Djakovo
.: NK Kamen Ingrad :.
Dubrovnik Ebro CD Graficar Osijek Granicar Laze Granicar Magic Mala Hajduk Novigrad Jalkovec Juznjak Sveta Nedjelja Kamen Ingrad Velika Krka Lozovac
Mladost 127

Mladost Nada Hrastovac

Mladost Podravske Sesvet Nedeljanec Novi Marof Petrovci Plitvica Crnec Plitvica Gojanec Podravina Ludbreg Poskok Pitve
Potomje GRK Radnik Velica Rastane Gornje Ribar Koncanica Samoborski Otok Schiedel Novi Golubovac Slavonac Gunjavci Slavonija Jovanovac Sloboda Gornji Bogicevci Sloboda Varazdin
         
Sloga Zagreb Sveta Jana Tekstilac Zagreb Zapresic Zeljesnicar Livada