DANEMARK 2020-2021

Super Liga
.: Aalborg Boldspilklub :. .: Aarhus GF :. .: Brøndby IF :. .: AC Horsens :. .: FC København :. .: Lyngby FC :. .: FC Midtjylland :. .: Odense Boldklub :. .: Randers FC :.
Aalborg BK Aarhus AGF Bröndby IF Horsens AC Köbenhavn Fc Lyngby BK Midtjylland Fc Nordsjälland Fc Odense OB Randers Fc
.: Vejle Boldklub :.                
Sönderjyske Vejle BK                
First Liga
.: Fremad Amager :. .: Esbjerg fB :. .: FC Fredericia :. .: Hobro IK :. .: Hvidovre IF :. .: Køge Boldklub :. .: Silkeborg IF :. .: Skive IK :.
Amager Fremad Esbjerg FB Fredericia Fc Helsingör Fc Hobro IK Hvidovre IF Köge HB Kolding IF Silkeborg IF Skive IK
.: Viborg FF :.                
Vendsyssel FF Viborg FF                
Division 2 - Groupe 1
.: IK Skovbakken :. .: Dalum IF :. .: Boldklubben Frem :. .: Holbæk B&IF :. .: Holstebro Boldklub :. .: Boldklubben af 1893 :.
Aarhus Fremad Aarhus VSK Brabrand IF Dalum IF Frem BK 1886 Köbenhhavn Holbäk IF Holstebro BK Jammerbugt Fc Köbenhavn B93 Middelfart BK
.: Næsby Boldklub :.            
Näsby BK Oure Skolerne Sydvest 05 Tönder Thisted Fc            
Division 2 - Groupe 2
.: Akademisk Boldklub :. .: Boldklubben Avarta :. .: Brønshøj Boldklub :. .: Frederiksberg Alliancen 2000 :. .: Hellerup IK :. .: Næstved IF :.
Akademisk BK Avarta BK Brönshöj BK Frederiksberg Alliance 2000 Hellerup IK Hilleröd GI Nästved AS Nyköbing Falster Fc Roskilde Fc Roskilde KFUM
.: Vanløse IF :.            
Skovshoved IF Slagelse B73 Taarnby AB Vanlöse IF            

Denmark Series D3 Groupe 1 (without B or Reserve teams)

.: Avedøre IF :. .: AC Ballerup :. .: Fremad Valby :. .: KFUMs Boldklub :.
Avedöre IF Ballerup Skovlunde FK Frederikssund IK Fremad Valby Husum BK Ishöj IF Karlslunde IF Köbenhavn KFUM Köge Nord Fc Taarnby FF
.: Boldklubben Union :.                  
Union BK Köbenhavn                  

Denmark Series D3 Groupe 2 (without B or Reserve teams)

.: Greve IF :. .: Herlev IF :. .: Otterup B&IK :. .: IF Skjold Birkerød :.
Alleröd FK Gentofte Vangede IF Greve FB Herlev IF Köbenhavn B1908 Ledöje Smörum Otterup IK Roskilde BK Skjold Birkeröd Taastrup Fc
                 
Vordingborg IF                  
Denmark Series D3 Groupe 3 (without B or Reserve teams)
.: Boldklubben Marienlyst :. .: Boldklubben af 1913 :. .: Odense Kammeraternes SK :. .: Ringkjøbing IF :. .: Tarup-Paarup IF :. .: Varde IF :. .: Viby IF :.  
Hedensted IF Marienlyst BK Odder IGF Odense B1913 Odense OKS Kammeraterne Ringköbing IF Tarup Paarup IF Varde IF Viby IF  

Denmark Series D3 Groupe 4 (without B or Reserve teams)

.: Kjellerup IF :. .: Tjørring IF :. .: Vejlby IK :.
Djursland Fc Herning Fremad Kjellerup IF Lyseng IF Nörresundby Silkeborg KFUM

Skjold Säby IF  

Tjörring IF Vejgaard BK Vejlby Risskov

Bornholm

Aakirkeby IF Aarsballe BK Bornholm NB Hasle Nyker IF Knudsker IF Midtbornholm Fc Nyker IF Poulsker IF Rönne IK Svaneke BK
               
Tejn IF Viking Rönne                
Fyn (Fionie)
Aalborg Chang Aarslev BK Aarup BK Aasum IF Agedrup Bullerup BK Allesö GF Allested UIF Assens Fc Aunslev IF Avrasya Odense

Baaring GF Bellinge IF Birkende BK Bögebjerg IF Bogense GIF Bolbro GIF Brändekilde BK Broby Fc Bukkerup GF Campus Fc
.: Fjordager IF :.
Dalby IF Drigstrup BK Egebjerg FB Egense Rantzausminde Ejby IK Faldsled Svanninge SGI Family LFC Odense Fjordager IF Flemlöse Haarby BK Fraugde GIF
Fyn Fc Gelsted GIF Gislev IF Glamsbjerg IF Haarslev BK Herrested Örbäk BK Hesselager KHIF Hjallese Fc Höjby IF Höjby SG
Höjfyn SSV Holluf Pile Tornbjerg IF Hospitalets FK Humble Hunderup SUG Irakiske DKF Kauslunde IF Kerte GF Kerteminde BK Kildemosens BK
.: Korup IF :.
Kirkeby IF Klemens SKFIF Korinth IF Korup IF Krarup Espe SGI Kurant Fc Kvärndrup BK Langeskov IF Langtved SGIF Lumby IF88

.: Boldklubben af 1909 :.
Marslev GIF Marstal Rise IF Middelfart MGBK Morud IF Munkebo BK Nörre Aaby IK Nörre Broby BK Nörre Lyndelse Söby Nyborg IF Odense B1909
Odense B67 Odense BiH Odense DSIO Odense Fc Odense FIUK Odense KFUM Odense Kick Off Ommel BK Örnes FF Östre BK
Otterup KRFK Ottomans Fc Posten BK Odense Ringe BK Röde Stjerne BK Roskilde Rolfsted IF Rudköbing BK Rynkeby KR70 Ryslinge BK Sanderum BK
.: Søhus IF :.
Skaarup IF Skalbjerg Vissenbjerg Skamby BK Skjoldsparken IF Skovby GF Söhus Stige BK Söndersö BK Söllinge SOF Stenstrup IF Stige BK
.: Svendborg fB :. .: Tved Boldklub :.
Stjernen BK Svendborg Strib IF Svendborg FB Svendborg Fc Sydvestfyns FF Faaborg Taarup IF Taasinge FB Thurö BK Svendborg Tommerup BK Tved BK
     
Ubberud IF Ullerslev SUB Utopia FK Veflinge GIF Verninge IF Vestfyn BK Vindinge BK KRIF      

Jylland (Jutland)

.: IK Aalborg Freja :.
Aaben Modus Fc Aabenraa BK Aabybro IF Aabyhöj IF Aadalen IF Aadum IU Aalborg B52 Aalborg FF a1337 Aalborg Freja Aalborg KB81
Aalborg KFUM Aalborg Studenternes IF Aale UI Aalestrup IF Aalestrup KVIK Aarhus 1900 Aarhus AKF Aarhus ASA Aarhus ASB Aarhus Black Vipers
Aarhus BSS Aarhus DGL 2000 Aarhus Expats Aarhus FAML Aarhus Fc Aarhus IHF Aarhus JAI Aarhus KFUM Aarhus Lions Aarhus NB93
Aarhus Omegn FB Aarhus Posten Aarhusbakken Fc Aarre GHRI Aars Fc Aars IK Aastrup Hammelev IF Agersted GF Aggersund IF Aia Tranbjerg
Aktiv Timring Alhedens IF Alliancen IF Allingaabro IF Alslev SK Alssund FF Ammistsböl Egtved Ammitsböl SGI Andrup IF Andst Ungdoms IF

Ans IF Ansager IF Arbejdersport Arden JARL Arentsminde IF Arnborg IF Aros Fc As IF Asaa BK Asdal IF
Assentoft SIF Astrup Soenderskov IF Aulum IF Auning IF Bagterp IF Bäkke SF Ballum IF Bangsbo Freja Barrit GIF Beder Malling IF
Bedsted IF Biersted IF Billund IF Billum IF Bindslev Tversted Bio Bold GD Birkelse IF Bjergby IF Bjergby Mygdal Bjerregrav BK
Bjerringbro IF Bjert IF Blaabjerg BK Blaahöj IF Blenstrup IF Borbjerg GU Bording IF Borris IF Borup IF Bosporos SK
Bov IF Brädstrup IF Bramdrupdam GIF Bramming Beach Boys Bramming BK Brande IF Bredballe IF Bredebro BIF Bredsten FB Firehöje Bredstrup Pjedsted BPI
Bremdal IK Broager UI Brönderslev IF Brörup GF Bruunshaab Tapdrup IF Bylderup BK Brovst IF OHIK Byrsted Hjeds IF Chin Fc Christiansbjerg IF
Christiansfeld IF Coconut Lions CSKA Skive Dall Ferslev IF Dansom Fc Daugaard IF Den Bosniske IF Dönse Vebbestrup IF Dronningborg BK Dronninglund IF
Dybboel IU Dybvad BK Dynamo Petrobras Eastside Viborg Ebeltoft IF Egelund BMI Egen UIF Egernsund KIF Egtved IF Ejsing BK
Ejstrupholm IF Nörre Snede Engelunden Fc Engesvang BK Engesvang Fremad Engum UI Ensted IF Erritsö GIF Esbjerg BK06 Esbjerg IF92 Esbjerg KFUM
Esbjerg United Faaborg BK IF Aarre Faarup Sönderbäk FSI Faarvang HFIF Fabjerg KFUM Fanö BK Farsö Ullits IK Faster Hanning Feldborg Haderup Felsted IF
Filskov IF Fjelstervang IF Fjerritslev IF Fjorden IF Fjordsiden FK Flade IF Flamengo Garrinchas Flauenskjold IF Fole IF Fortuna Hjörring
.: Frederikshavn fI :.
Foulum IF Fövling Stenderup Fredericia FF Fredericia KFUM Frederiks AIF KKIK Karup Frederikshavn IF Frem Egernsund Frem Hjörring Frem Skoerping Frem Sönderup Suldrup
Frem Thyregod Frifelt SF Fröstrup Hannäs IF Funder GF Fuursund IF Fynslund BK Gaarslev GIF Gadbjerg IF Galacticos IHA Galten FS
Gärum IF Gauerslung IF Gedved Egebjerg IF Genner IF Gesten IF Gistrup LKB Give Fremad Givskud GUF Gjerlev B65 Gjern GIF
Glejbjerg SF Glesborg Fc Gödvad GIF GOG Fc Görding Lourup IF Graasten BK Gram FS Grauballe UGF Gredstedbro BK Grejs Dalen IK
Grenaa Fc Grenaa IF Grimstrup IF Grindsted GIF Grönbjerg Langelund IF Grundför UI Gudumholm IF Gug BK Gundersted IF Stjernen Haabet IF Öster Uttrup
Haarby IK81 Hörning Haderslev FK Haderslev KFUM Hadsten SK Hadsund BK Hallund B1970 Hals FS Hammel GF Hammerum IF Handest IF
Hanstholm IF Harboöre IF Harken UGF Harlev IK Harte GIF Hasle BK Hatting Torsted Hauge UGF Haunstrup IF Haurum Sall IF
Haverslev IF Havndal Udbyneder IF Hejnsvig IF Hellevad IF Helsted Fremad Herning Egemen Herning FH Herning IK Herning KFUM Herrup BF
Herskind BK Herslev IF Hersom Bjerregrav Hillerslev IF Hinnerup HOG Hirtshals BK 1920 Hjallerup IF Hjerm FIF Hjordkär UIF Hjörring IF
Hjortdal UF Hjortshöj Egaa Hodsager UF Höje Kolstrup B81 Höjen GU Höjer Visby Höjslev Kirkeby IF Höjslev Station IF Höjvangen IK Holsted FB
.: Hornbæk IF :.
Holtet IF Höm Seem UIF Hoptrup Marstrup Hörby IF Hornbäk SF Horne FS Horne KFUM Horne Tistrup BK Horne Varde HTS Hörning GF
Hornslet IF Hornstrup Fc Hornsyld IF Hornum IF Horsens Club de Futbal Horsens Fc Horsens Freja Horsens FS Horsens KFUM Hörup UI
Hou og Omegns HOIF Houlbjerg Laurbjerg Houlkär IF Hovborg Lindknud FA Hovedgaard IF Hover UIF Hundborg BK Hundelev BK Hune BK Hurup IF
Hvalpsund BK Hviding IF Hvinningdal HA85 Idom Raasted IF IFSK Fodbold Ikast FS Ikast KFUM Ilbro Lörslev IF Ilskov IF Janderup FS
Janderup JBS Jejsing UIF Jelling FS Jels IF Jerne IF Jernved IF Jerslev Stärup IF Jerup IF Jetsmark IF Jülsminde IF
Jura Fc Jysk Akademisk Aarhus Kanonkuglerne Karstoft IF Karup Kölvraa 07 Katrinebjergs AF Kegle Fc Kibaek IF King George Fc Kirkeholdet Vraa
Klarup RKG Klejtrup BK Klitten BK Klokkerholm IF Klovborg KUF Koldby Hördum IF Kolding BK Kolding Fc Kolding Freja Kolding SC
Kolding SDU Kolind Perstrup IF Kollund Lind KLG Kolt Hasselager Kongeaadal SF Kongerslev IF Korning IF Kralupy FFD Kristrup BK Krogager BK
Kvaglund IF Kvissel Ravnshoj Langaa IK Langholt SK Läsö FB Laven Linaa IF Lem BK Lemming GIF Lemvig GF Lendum UGI
.: Lindholm IF :.
Linde BK Lindholm IF Lindved GF Lisbjerg Fc Lögstör IF Lögum IF Löjt IF Lökken GVL Lösning IF Lund IF
Lunde BK Lundergaard IU Lunderskov BK Lundtoft IF Lyngsaa BK Lysabild SG Lystrup IF Maabjerg IF Maarslet TMG Mammen IF
Mariager FS Mariager IK Mejdal Halgaard FB Mejrup GU Midtals IF Midtdjurs IF Midtthy FS Möldrup Tostrup Mols IF Mönsted IF
Mörke IF Mors VIF Morsö Fc Moseby BK Mou IF Nästbjerg Rousthöje Naur Sir Krunderup Nibe BK 1919 Nörager BK Nörager Rörbäk IF
Nord Als BK Nordbyen Fc Aarhus Norddjurs AC GBIF Nordens Paris Fc Nordenskov UIF Nordjylland Fc Nordmors IF Nordthy IF Nordvestmors BK Nörhalne Fremad
Nörholm IF Nörre Nebel IF Nors BK Notmark SU Növling FK NUBI 1939 Nustrup UF Oksböl Vestkysten BK Öland Halvrimmen IF Ölgod IF

Ölholm BK Ölsted UGF Ölstrup GU Onsild IF Örnhöj Abildaa B1986 Örslevkloster IF Ösby IF Östbirk IF Östdjurs 91 Öster Broenderslev IF
Öster Nykirke IF Öster Starup Vester Nebel Öster Sundby BK Östervraa IF Outrup BK Over Jerstal SK Overlund GF Pindstrup IF Viking Pink Panthers AC Poulstrup Vrejlev
.: Randers Freja FC :.
Prügelknabe IK Purhus IF Ramme Lomborg RLK Randers Freja Randers KFUM Randers OB45 Ranum Overlade IK Vest Rask Mölle OIF Ravnsbjerg IF Lögstrup Ravsted UI
Resen Humlum IF Resenbro UIF Ribe BK Ribe KVIK 70 Rindum SU Rödding IF Rödekro IF Rödkärsbro IF Romalt Randers Romdrup Klarup

.: Sædding-Guldager IF :.
Rörholt IF Rosendal IK Roslev IK Rougsö FF Royal Fc Ry SK Rye GLIF BK Sabro IF Sädding Guldager Sallingsund Fc
Saltum Ingstrup Vester SIF Sant Restrup IF Säsing BK Sebber IF Seest BK Sejs Svejbäk IF Seven Oaks Fc Shetlands-ponyerne Fc Silkeborg B74 Silkeborg BK
Silkeborg Dansk TKF Silkeborg Fc Silkeborg FK73 Silkeborg OBG Silkeborg SKS Silkeborg United Simmersted IF Sindal IF Sinding GIF Sjoerring BK
Sjörslev Demstrup IF Skagen IK Skägkär IF Centrum Skalborg SK Skallerup Vennebjerg Skals Valkyrien Skanderborg Fc Skelde GF Skelund IF Skibet IF
Skibsby Höjene Skibsted Skjold Skive B83 Skive Seminarium Skjern IF Skodborg IF Sködstrup SF Skovlunde IF Skovsgaard BK Skovsgaard Bronst KFUM
Skrydstrup SUIF Smidstrup Skärup IF SMIFF 09 Smölf AC Snedsted GIF Snejbjerg SGI Söften GF Solbjerg IF Bälum Sole IF Sönder Felding GIF
Sönder Hygum BK Sönder Omme IF Sönder Rind Vinkel SVIF Sönderborg Fc Sönderborg Fremad Sönderborg Inter Sönderborg SUB Sönderjylland Söndermarkens Sönderris SK
Sorring Laasby Sörup Sterup Fc Sövind GIF Spangsbjerg IF Sparkaer IF Spentrup IF Spjald IF Spöttrup Motion Sport Starup IF Agerbaek Starup Tofterup IF
Stationsbyens Stautrup IF Stensballe IK Stenum TSI Stenvad BK Stepping SIF Stilling IF Stjär BK Stoholm IF Storvorde BK
Stouby GIF Stövring IF Strandby Elling IF Strandby IF Farsö Strellev Lyne IF Struer BK Sulsted IF Sunds IF Sundsöre FK Svenstrup Godthab
Sydalliancen Sydhimmerland BK Sydlangeland BK Sydmors IF Sydthy BK Sydvestjyllands Efterskole Syvsten IF Taars Ugilt IF Taastrup GF Tangsö FS
Tarm IF Tarp BK Tarp Hjerting IF Taulov Skärbäk IF Team Leo IF Team Noerreaa Team Vest Terndrup IF Testrup Maarslet TMG The Originals
Thise IF Thorning IF Thorsager Rönde TRIF Thorsö Tungelund IF Thorup IF Thorup Klim BK Thyborön IF Thyholm Fc Tilsted IK Tim GIF
Tjäreborg IF Tjele Vest Sport Todbjerg Mejlby IF Toftlund IF Tolne Mosbjerg IF Tönder SF Tornby IF Torpedo AT Törring Oelholm Tranum GF
Trekroner IF98 Trelde TGI Troldhede GIF Try Thorshöj BK TST Fodbold Tukanernes FK Tvis IF KFUM Tylstrup UIF Tyrkisk AOK Uhre GIF
Ulbjerg IF Uldum IF Ulfborg SHN Ulkeböl FK Ulsted BK Ulstrup IF Understed IF Vaarst Fjellerad Vadum IF Vakok Fc
Valsgaard IF83 Vamdrup IF Vang Tvorup IF Varde United Värum GF Vatanspor Veddum IF Vedsted UF Vejen SF Vejle DTF
Vejle Holdet Vejle Kammeraterne Vejrumbro BK Vejrup IF Vellev IF Vestbjerg IF Vester Hassing GF Vester Hornum IF Vester Nebel IF Vesterbro AFC

Vestervig Agger IF VH Fodbold Viborg B67 Viborg NUGF Viborg Söndermarken Viborg Vestermarken Viby Syd IF Videbäk IF Vildbjerg SF Vindbläs BK
Vinderslev IF Vinderup IK Vinding SF Virklund BK Virup IF Hjörtshöj Visborg IF Visby IF Gute Vive IF Vivild IF Vodskov IF
.: Vorup Frederiksberg BK :.    
Voersaa IF Vojens BIK Vokslev IF Völ GFG Vorbasse BK Vorup Frederiksberg Vraa Boerglum IF Vridsted IF    

Köbenhavn

.: Amager FF :.
6K FK Alfa 75 BK Köbenhavn Alsönderup Kreds Amager BK Amager Fc Amager FF Amager United Amalie BK Arctos Babylon Fc
Bispebjerg BK Blistrup SI Bold og Lajs Fc Bolderslev 1950 Bröns UIF Christiania SC Christianshavn IF Culpa Fc Damsö Fc Den Jyske Alliancen
.: Frederiksberg Boldklub :.
Deportivo Montecristo Dragör BK Egedal SC Fire Höje IF Firkanten Nörrebro Fix BK Brönshöj Föroyar IF Fredensborg BI Frederiksberg BK Frederiksberg Fc
Frederiksholm AIK Gilleleje FK Gina Rovers Görlöse SI Gräsrödderne Fc Grästed IF Gurre IK Hajduk SPUL Handelsstandens BK Hedehusene IK
Heimdal BK Hekla BK Hellas BK Helsingör IF Herman NVFK Holte Fc Iben AC Jägersborg BK Jonstrup Fc Karlebo IF
Kastrup BK Klövermarkens FB Köbenhavn B1903 Köbenhavn B1960 Köbenhavn Calcio Köbenhavn CBS Köbenhavn KB Krystalpaladset Lille Hema IF Ludo Fc
Lundegaarden BFC Nanoq Fc Nöddealliancen Nödebo IF Nordhavn Fc Nörrebro BK Nörrebro FF Nörrebro United Nyhavn Fc Olympia BK
Olympiakos Köbenhavn Öresund Fc Öresund KF Österbro IF Österby SF Parthenon FF Glostrup Pioneren BK Polititiets PI Posten BK Köbenhavn Prespa FK Köbenhavn
.: Boldklubben Skjold :.
Ramlöse IF Randoms Fc Real L'Hopital Rikken Fc Rödovre BK Köbenhavn Rönne FB Rönneholtparken Skjold BK Skjoldhögene Sölleröd BK
.: Boldklubben Søllerød-Vedbæk :.
Sölleröd Vedbäk BK Sönderbro Fight Sorana AC Sporting Skovsnegl Stefan BK Stenlöse BK Street Society Studenter SSB Sundby BK Sundby KFUM
Sundby Thy IK Sunred Beach Fc Svannedammen Fc Sydhavnen Fc Taarnby BK Tulstrup Faurholt Udfordringen Fc Uganda Danish Cranes Valby BK Vebro BK
.: Virum-Sorgenfri Boldklub :.  
Vedbäk BK Vestia BK Veterinär Store VLI Vietnam Fc Köbenhavn Vigerslev BK Viktoria Köbenhavn Virum Sorgenfri BK Volvox Zahle Zebras  

Lolland Falster

.: Døllefjelde-Musse IF :.
Aalholm IF Bandholm BK Hunseby Bandholm Östofte Birket BK Branderslev IF Döllefjelde Musse Errindlev GI Eskilstrup BK Frem Saksköbing Guldborg IF
Holeby IF Horbelev IF Horslunde BK Idestrup B1938 Lolland Falster Alliancen Maribo BK Nakskov Fc Nordfalster FB Nörre Alslev BK Ny Kappel BK07
Nysted B1990 Öster Ulslev BK Östofte GIF Radsted IF Rödby BK Rödbyhavn BK Rudbjerg BK Sandby GB Söllested IF Stubbeköbing BK
         
Tingsted BK Tirsted IK 85 Toreby Gränge Vaeggerloese BK Velo BK Nakskov          

Sjaelland

A Team 2650 Aarby GI Albertslund BK1998 Albertslund BS72 Albertslund IF Allerslev UIF Annisse IF Asnäs BK Atletico Hilal Bagsvärd BK
Bagsvärd VB 68 Ballerup BK Ballerup IF Barberen FF Benlöse IF Blomsterne Fc Blovströd IF Borup IF SJ Böslunde BK Bramsnäs IF
Brede IF Bringstrup Sigersted Brödeskov IF Bröndby Strand IK Bytoften IF Dalby IF HFK Dalmose IF62 De Studerendes Odense Dianalund IF Stenlille Ejby IF 1906
Ejby IF 68 Endeslev Vraaby IF Espergärde IF Faarevejle BK Fakse Ladeplats Farum BK Faxe BK Femhöj IF Fjordbakken IF Flöng IF Hedehusene
Föllenslev Särslev IF Förslev IF Frederiksvärk FK Frem Bjäverskov Frem Hellebäk Friheden BK Fuglebjerg Sandved Gadstrup IF Gevninge IF Gislinge BK
.: Glostrup FK :.
Gladsaxe Hero BK Glostrup BGA Glostrup IF 32 Görslev IF Grantoften IF Gribskov Fc Grönne Stjerne Gundsölille SGIF Gundsömagle G77 Hagested Tuse Naes
Hareskov IF Hashöj FS Haslev Fc Havdrup GI Hellested IF Helsinge FB Helsinge KIF Herfölge BK Herlev B1973 Herlev Fc
Herlufsholm GF Herstedöster IC Hilleröd AC Hilleröd FB Hilleröd IF Hilleröd KBK Himmelev BK Veddelev Höje Gladsaxe IF Höje Taastrup TG80 IF Holbäk BI
Holbäk SIF Holbäk United Holmegaard GBK Höng GF Hornbäk IF Hornsherreds FK Hörsholm Usseröd Hörve IF Humlebäk BK Hundested IK
Hundige BK Hvalsö IF Hvidebäk IF Hyllinge KHIF Internazionale BK Ishöj BK Ishöj Fc Ishöj United Islev BK Jägerspris IK
Jernlöse BK Jersie United Jungshoved IF Jyderup BK Jyllinge Fc Jystrup IF Kalundborg GB Karise IK Karrebäk IF Köge BK
.: Lejre IF :. .: Lystrup IF :.
Köge Union Korsör BK Kvärkeby IF Kvistgaard IF Langvad GF Lejerbo BK Hvidovre Lejre Fc Lellinge IF Liria FK Listrup UIF
Lundtofte BK Lynge Broby IF Lynge IF Uggelöse Maalöv BK Melby Liseleje IF Möns FK Mörköv IF Mosede BK Nästved Fc77 Nästved IF
Nerasht Ballerup Nivaa FK Kokkedal Nordstevns GI Nordvest Fc Ny Tolstrup EIF Nyköbing Fc Nyköbing Mors IF Nyraad Langebäk Alliancen Odsherred FK Ölsted IF
Ölstykke Fc Ölstykke OB90 ORI Fodbold Orient GI Örslev GIF Osted IF Östmön SGI

Prästo IF

Raklev GI Ringsted IF
Rishöj BK Rödovre B77 Rojava Rönnede IF Rosenhöj BK Rudersdal BK Ruds Vedby IF Saaby FB Sant Merlöse IF Skälskör IF
.: Slagelse BK&IF :.
Skävinge IS Skensved IF72 Skibby IK Slagelse BKIF Slagelse IK Slagslunde Ganlöse Slangerup Omegns IF Snekkersten IF Solröd Fc Sorö Freja IF
Stenlille IF Stillinge IF Store Heddinge BK Store Lyngby IF Storebält Fc Ströby AIK 65 Susaa IF Svebölle BI 2016 Svend Gönge IF Svinninge IF
Svogerslev BK Sydsjälland 05 Systofte BK Taarbäk IF Team AS FB Terslev DLF Thor Saaby IF Tiköb IF Toksvärd Olstrup FB Töllöse BK
Töllöse SGI Tömmerup GU Torslunde Ishöj IF Torveparkens SK Tune IF Tuse IF Ugerlöse IF Undlöse BK Uvelse IF Vallensbäk IF
.: Værløse Boldklub :.
Vallö BK Vapnagaard FK Värebro Bk Värlöse Bk Värlöse KVIF Vejby Tisvilde IF Vemmelev SGI Vestjälland Fc Vetterslev Höm GF Viby Fodsport 97
           
Viby Gadstrup Vindinge IF Vipperöd BK Vor Frue IF