ESTONIE 2018-2019

Meistriliiga

Flora Tallinn Kalev Tallinn Kuressaare Levadia Tallinn Nömme Kalju Paide Linnameeskond Tammeka Tarku Trans Narva Tulevik Viljandi Vaprus Paernu
Esiliiga A (without Reserve or B teams)
       
Elva Keila JK Maardu Santos Tartu Tarvas Rakvere Welco Tartu        
Esiliiga B (without Reserve or B teams)
     
Ajax Lasnamäe Helios Voru Järve Kohtla Legion Tallinn TJK Nomme United Paernu JK Vaprus Vändra      

II liiga East-North (without Reserve or B teams)

   
Ararat Tallinn Infonet Tallinn Joker Raasiku Kalev Sillamäe Maardu United Noorus 96 Jogeva Piraaja Tallinn Volta Pöhja Tallinn    

II liiga West-South (without Reserve or B teams)

   
Laeaenemaa Haapsalu Otepää Poseidon Pärnu Raplamaa JK Tabasalu Törva JK Türi Ganvix Vlimsi JK    

III liiga East (Ida)  (without Reserve or B teams)

   
Ambla Vallameeskond Anija JK Augur Tallinn Järva-Jaani FCF Kadrina Moe Koeru JK Sillamae Fc Tiigrid Loo    

III liiga North (Pohi)  (without Reserve or B teams)

Dinamo Tallinn Eston Villa Tallinn Harju Laagri Hell Hunt Tallinn Retro JK Rumori Calcio Tallinn Saku Sporting Strommi KSK Tallinn Transfertwise Tallinn Zapoos Tallinn
                 
Zenit Tallinn                  

III liiga South (Louna)  (without Reserve or B teams)

 
EMU SK Imavere Forss Jogeva Wolves Lootos Polva Pohja Sakala Tartu Fc Helios Tarvastu Fc Valga Warrior Vastseliina Tannem  

III liiga West (Laas) (without Reserve or B teams)

   
Dinamo Rummu Kadakas Kernu Haapsalu Harrastajad Hiiumaa Fc Kose Lihula JK Puesivus Kohila Saue Laagri    

IV liiga North-East (Pohi-Ida) (without Reserve or B teams)

         
Depoo Tallinn Igilikur Maarjamäe Pakri Alexela Soccernet Tallinn Tallinn Fc          

IV liiga North-West (Pohi-Laas) (without Reserve or B teams)

     
Jalgpallihaigla JK Kristiine JK Lelle Maerjamaa Kompanii Olympic Tallinn Reaal Tallinn Toompea      

IV liiga South (Louna) (without Reserve or B teams)

               
Aeksi Wolves Loomaaed Tartu                
Others
Aameraas Saaremaa Abja Airon RGR Akhtamat Tallinn All Inn Tallinn Anzhi Tallinn Atli Rapla Balteco Tallinn Baltika Keskerakond Bestra Liverpool
Carogbus Suema Castovanni Eagles Tallinn Concordia Dagöplast Kärdla Ebs Eesti Koondis Emmaste UJK Enter Tallinn Estel Tallinn Fauna Tartu
Forza Tallinn Haiba Hansa United Harrastajad Tartu Hiiu Kalur Kärdia Irbis Kivioli Jalgpalliselts Tallinn Jögeva Tähe Johvi EP Kaerdla LM
Kalev Kaitseliit Kalev United Keemik Kohtla Järve Kiiu Kotkas Kumake Paide Kuristiku Kuusalu JK

Kuusalu Rada

Kuuse RSK
Lantana Tallinn Leisi SJK Lokomotiv Jöhvi Löök Tartu Lootus Kohtla-Järve Luunja JK Maag Tartu Maardu Aliens Majandurmagister Tallinn Malev Saaremaa
Mercury Tallinn Merkuur Tartu Metropool Parnu Narva United Navi Vutiselts Nikol Tallinn Nimeta Tallinn Noo Tanger Norma Tallinn Peedu Pärnu
Pokkeriprod Pühajärve Revali Puuma Tallinn Reaal Maardu Reliikvia Pirita Risti Sadam Tallinn Saku JK Sörve JK Suure Jaani United
Taara Tääksi SK Tabivere Taebla JK Tajak JK Tallinn EBS Tallinn JK Tallinn MC Tallinn TVMK Tallinn UD
Tallinn Uelikool Tartu SK 10 Tervis Paarnu Tevalte Tallinn Tondi JK Trehv Pubi Trummi Kohila Twister Talllinn Valga Väätsa Vald
     
Valk 494 Tartu Vasalemma JK Velldoris Viimsi Noorte Viljandi Visadus Tallinn Voru JK