Pays-Bas 2020-2021

Eredivisie
Ajax Amsterdam Alkmaar AZ67 Den Haag ADO Eindhoven PSV Emmen FC Feyenoord Rotterdam Fortuna Sittard Groningen Fc Heerenveen SC Heracles Almelo
   
Sparta Rotterdam Twente Enschede Utrecht Fc Venlo WV Vitesse Arnhem Waalwijk RKC Willem II Tilburg Zwolle PEC    
Eerste Divisie (without B or reserve teams)
Almere City Fc Breda NAC Cambuur SC Leeuwarden De Graafschap Doetinchem Den Bosch Fc Dordrecht Fc Eindhoven Fc Excelsior SBV Rotterdam Go Ahead Eagles Deventer Helmond Sport
       
Maastricht MVV Nijmegen NEC Oss TOP Roda JC Kerkrade Telstar SC Velden Volendam Fc        
Tweede Divisie (without B or reserve teams)
Amsterdamsche Fc De Treffers Groesbeek Excelsior Maasluis Hardenberg HHC Hendrik-Ido Ambacht ASWH Ijsselmeervogels Spakenburg Katwijk VV Koninglijke HFC Haarlem Kozakken Boys Werkendam Noordwijk VV
       
Quick Boys Katwijk Rijnsburgse Boys Scheveningen SVV Spakenburg SV Tiel TEC Veenendaal GVV        

Topklasse Zaterdag (without B or reserve teams)

Assen ACV Barendrecht BVV Ermelo DVS'33 Excelsior'31 Rijssen Goes VV Harderwijk VVOG Harkemase Boys Heemskerk Odin'59 Hoek HSV Hoornaar SteDoCo
     
Lisse Fc Noordwijkerhout VVSB Sparta Nijkerk Sportlust'46 Woerden Staphorst VV Ter Leede Sassenheim Veenendaal DOVO      

Topklasse Zondag

Beverwijk DEM Blauw Geel'38 Veghel Dongen VV Echter EVV Gemert VV Groene Ster RKSV Heerlerheide Haaksbergen HSC'21 Heemskerk ADO'20 Hercules USV Hollandia Hoorn
   
Hoogland VV Oostzaan OFC Oss OSS'20 Quick HVCV
Den Haag
Unitas Gorinchem Watergraafsmeer JOS Amsterdam Westlandia Naaldwijk Zeelst UNA Brinvast    
Hoofdklasse Zaterdag A
Achilles Veen Achilles'29 Groesbeek Alphense ARC Capelle VV De Jodan Boys Gouda Doorwerth DUNO Poortugaal PSV Rijnvogels Fc
De Pan
Rijsoord Ridderkerk 's Gravenzande Fc
         
Scherpenzeel VV Smitshoek VV Barendrecht Spijkenisse VV Utrecht DHSC VV Zwaluwen VV Vlaardingen          
Hoofdklasse Zaterdag B
Aalten AZSV Berkum VV Zwolle Buitenpost VV De Dijk ASV Amsterdam Eemdijk VV Bunschoten Flevo Boys Emmeloord Genemuiden SC Hoogeveen HZVV Nijkerk NSC Noordscheschut VV
       
Putten SDC Sneek ONS Swift Amsterdam Urk SV Volendam RKAV Vriezenveen DETO        
Hoofdklasse Zondag A
Alcides MVV Meppel Alphense Boys Be Quick 1887 Groningen Bussum SDO Craeyenhout HBS Den Haag De Zouaven Grootebroek Den Haag TAC'90 Emmen VV Hoogeveen VV Leidschendam RKAVV
       
Lichtenvoorde LONGA'30 Noordwijk SJC Purmerstejn Purmerend Silvolde SC Velsen RKVV Driehuis Zieuwent RKZVC        
Hoofdklasse Zondag B
Baronie VV Breda Berkel en Rodenrijs TOGB Halsteren RKSV Hendrik Ido Ambacht IFC Hoensbroek EHC Juliana'31 Malden Leonidas Rotterdam RKSV Meerssen SV Minor RKSV Nuth Moerse Boys Zundert
       
Nuenen RKSV Orion Nijmegen Rosmalen VV OJC Rotterdam VOC Uden UDI'19 Wijchen AWC        

Noord Zaterdag Klasse 1 E (without B or Reserve teams)

Balk VV Bergum VV Blauw Wit'34 Leeuwarden Broekster Boys Damwoude Drachster Boys VV Groningen PKC'83 Groningen VV Leeuwarder Zwaluwen Olde Veste 54d Steenwijk Oranje Nassau Groningen
           
Pelikaan S Oostwold Wezep WHC  Hattemerbroek Winsum Viboa Zeerobben Harlingen            

Noord Zaterdag Klasse 2 I (without B or Reserve teams)

Be Quick Dokkum Fean'58 Surhuisterveen Hardegarijp VV Idskenhuizen VVI Joure SC Kollum VV Leek VEV'67 Marum SV Nijland VV Stiens SC
           
Veenwouden SC Wolvega Fc Zuidhorn VV Zwaagwesteinde VV            

Noord Zaterdag Klasse 2 J (without B or Reserve teams)

Achilles 1984 Assen Assen LTC Bedum SV De Weide Hoogeveen Delfzijl NEC Drenthina Emmen Elim SC Emmen DZOH Gorecht VV Haren Gramsbergen SV
           
Knickerbockers Groningen Meppel Fc Oosterstreek VV Zwartsluis DESZ            
Noord Zaterdag Klasse 3 A (without B or Reserve teams)
Heeg VV Heerenveense Boys Lemmer CVVO Luttelgeest TONEGO Makkum VV Marknesse SVM Oeverzwaluwen Koudum Oosterend SDS Oudehaske VV Scharnegoutum'70 VV
             
Sint Johannesga DWP Willemsoord VV Workum VV              

Noord Zaterdag Klasse 3 B (without B or Reserve teams)

Anjum VV Berlikum SC Grootegast Fc Doezum Haulerwijk VV Leovardia SC Leeuwarden Minnertsga VV Opeinde ONT Rijperkerk VV Ropta Boys Oosternijkerk Rottevalle VV
           
Twijzel SC Veenhuizen VV Waskemeer VV Wykels Hallum            
Noord Zaterdag Klasse 3 C (without B or Reserve teams)
Aduard 2000 VV Glimmen VV Grijpskerk VV Groen Geel Groningen Groningen HFC'15 Holwierde VV Loppersum SC Noordwolde VV Omlandia
Ten Boer
Velocitas 1897 Groningen
                 
Zuidlaren ZFC                  

Noord Zaterdag Klasse 3 D (without B or Reserve teams)

Avereest VV Balkbrug Bovensmilde BSVV Coevorden CSVC Dedemsvaart SCD'83 Fit Boys Beilen Hollandscheveld VV Klazienaveen VV Lutten SC Slagharen Nieuwleusen SV Nijeveen SVN'69
             
Ommen OZC Vitesse'63 Koekange Zuidvolde ZZVV              
Noord Zaterdag Klasse 4 A (without B or Reserve teams)
Bolsward SC Creil SC De Walde Oudega Elahuizen Delfstrahuizen VV Foarut Menaldum Franeker SC Hommerts HJSC Oppenhuizen TOP'63 Oudemirdum NOK Sexbierum AVC
           
Sleat VV Sloten Stavoren QVC Tollebeek VV Waterpoort Boys Sneek            

Noord Zaterdag Klasse 4 B (without B or Reserve teams)

Birdaard Fc Dokkum VV Driesum VIOD Friesche Palen RWF Friese Boys Kollumerzwaag Garijp V en V'68 Gerkesklooster GSVV Harkema VV Opeinde Kootstertille SC Oostergo VV Ee
           
Opende VV Oudwoude WTOC Ternaard VV Wijnjewoude ODV            
Noord Zaterdag Klasse 4 C (without B or Reserve teams)
Amicitia VMC Groningen Appingedam VV De Heracliden Uithuizumermeden Garmerwolde GEO Leens LEO Fc Lycurgus Groningen Mamio Groningen Middelstum VV Niekerk VV Oldehove OKVC
           
Poolster VV Spijk Roden ONR Rood Zwart Baflo Sauwerd SIOS            
Noord Zaterdag Klasse 4 D (without B or Reserve teams)
Angelslo SC Emmen Borger SV De Krim DKB Hoogezand HS'88 Mussel SV Nieuw Balinge SV Nieuwlande SCN Onstwedder Boys Sint Jansklooster VHK Stadskanaal SJS
               
Tiendeveen VV Wildervank VV                

Noord Zaterdag Klasse 5 A (without B or Reserve teams)

Arum VV Bakhuizen RKVV Blokzijl SV Ens SV Espel SC Ijlst IJVC Irnsum VVI Mulier SV Witmarsum Nagele VV Woudsend VV

Noord Zaterdag Klasse 5 B (without B or Reserve teams)

Beetgum VV Blija VV Holwerd VV Lions'66 Leeuwarden Marrum VV Marssum SSS'68 Ouwe Syl Oudebildtzijl Rinsumageest VCR Tzummarum VV Vrouwenparochie CVO
               
Wardy Ferwerd Wirdum WWS                

Noord Zaterdag Klasse 5 C (without B or Reserve teams)

Augustinusga ASC'75 De Lauwers Warfstermolen Drachster-compagnie TFS Drogeham VV Eastermar VV Oostermeer Jistrum VV Eestrum Noordbergum VV Suameer VV Suawoude SV Surhuisterveen VV
             
Twijzelerheide VVT Westerkwartier Niebert Zeester VV Zoutkamp              

Noord Zaterdag Klasse 5 D (without B or Reserve teams)

Blauw Geel'15 Groningen Corenos Roodeschool De Fivel Zeerijp Ezinge VV Feerwerd Noordpool UFC Uithuizen Oosterparkers Groningen Potetos VV Groningen Stedum VV Ten Post TEO Warffum VV
                 
Zandeweer ZEC                  

Noord Zaterdag Klasse 5 E (without B or Reserve teams)

Damacota Nieuwe Pekela Haren VV Harkstede VV Meedhuizen VV Oostwold VVS Scheemda SC Schildwolde SGV Wagenborger Boys Westerlee VV Winschoten BATO

Noord Zaterdag Klasse 5 F (without B or Reserve teams)

Assen Fc Bargeres VV Emmen Belt Schutsloot SVBS'77 Dalerpeel NKVV Erica'86 VV Geesbrug VCG Kerkenveld VVAK Meppel MSC Musselkanaal SETA Nieuw Weerdinge NWVV
               
Nieuwehorne UDIROS Tynaarlo SV                
Noord Zondag Klasse 1 F
Barger Oosterveld SVBO Germanicus Coevorden Groningen GRC Heerenveen VV Hoogezand VV Jubbega VV Leeuwarden FVC Noordster VV Oude Pekela Norg GOMOS Roden VV
           
Sneek SWZ Stadspark SC Groningen Westerbork VKW Winschoten WVV            
Noord Zondag Klasse 2 K
Dalen VV Dedemsvaart SV Drachten ONB Emmeloord SC Epe SV Frisia 1883 LAC Leeuwarden Grou GAVC Heerde VV Oerterp VV Ureterp Pesse SV
           
Slagharen EMMS Sneek LSC 1890 Vollenhove VENO Zuidwolde VV            
Noord Zondag Klasse 2 L
Annen VV Beilen VV Blijham ASVB Emmen WKE Groningen GVAV Rapiditas Gruno VV Groningen Helpman VV Groningen Lewenborg Fc Groningen Nieuw Buinen VV Peize VV
           
Rolder Boys Stadskanaal SC Valthermond VV Veendam VV 1894            

Noord Zondag Klasse 3 A (without B or Reserve teams)

Akkrum VV Cornjum DTD Dronrijp VV Menaldum Friesland LVV Leeuwarden Geel Wit Nes Gorredijk VV Lippenhuizen THOR Mildam VV Nieuweschoot VV Heerenveen Oosterlittens VV
           
Read Swart
De Knipe
Renado
St Nicolaasga
Sint Annaparochie VV Trynwalden VC Oenkerk            

Noord Zondag Klasse 3 B (without B or Reserve teams)

Actief Paterswolde Bellingwolde VV De Wilper Boys Forward GSAVV Groningen Groninger Boys VV Hoogezand FVV Leek TLC Muntendam VV Nieuw Roden VV Sappemeer HSC
           
Siddeburen VV Vries VAKO Zeijen SVZ Zuidbroek ZNC            

Noord Zondag Klasse 3 C (without B or Reserve teams)

Emmer CEC Compascuum Erica SC Gieten VV Musselkanaal VV Odoorn HOC VV Protos VV Steenwijksmoer Raptim VV Coevorden Schoonebeek SVV'04 Sellingen VV Stadskanaal SPW
           
Ter Apel'96 Fc Twedo Nieuw Amsterdam Weerdinge VV Westerwolde VV Vlagtwedde            

Noord Zondag Klasse 3 D (without B or Reserve teams)

Asser Boys Dwingeloo VV Hollandscheveld HODO SV Loon LEO Nieuwleusen USV Oldeholtpade VV Oldemarkt Fc Olyphia SV Noordwolde Oranje Zwart Wanneperveen Ruinen VV
           
Steenwijk VV

Steenwijkerwold SV

Sweel VV Zweeloo Trinitas VV Boyl            

Noord Zondag Klasse 4 A (without B or Reserve teams)

De Blesse VV Donkerbroek SV Havelte VV Hoogersmilde SV Kraggenburg Fc Lemmer VV Makkinga SPCL Munnekeburen VWC Rutten RKO Smilde'94
             
Steenwijker Boys Vledder BEW Zandhuizen VV              

Noord Zondag Klasse 4 B (without B or Reserve teams)

Bakkeveen VV Black Boys Sneek Boornbergum'80 SC De Sweach VV Beetsterzwaag De Walden Damwoude Deinum SF Drachten VV Harlingen VV Langweer VV Leeuwarden MKV'29
           
Nicator VV Leeuwarden Terschelling SC Warga VV Zevenhuizen VV            
Noord Zondag Klasse 4 C (without B or Reserve teams)
Eext VV Engelbert Groningen Farmsum VV Finsterwolde BNC Gasselternijveen VV Gieterveen VV Groningen VVK Heiligerlee VV Kwiek VV Hoogezand Midwolda MOVV
             
Nieuwe Pekela PJC Pekelder Boys Nieuwe Pekela Wedde VV              

Noord Zondag Klasse 4 D (without B or Reserve teams)

Balkbrug SC Buinen VV Dalerveen DSC'65 Emmerschans EHS'85 Nieuw Dordrecht DVC'59 Nieuw Schoonebeek VV Oosterhesselen VIOS Ruinerwold VV Schoonoord KSC Sleen VV
           
Titan VV Nieuw Weerdinge Wacker De Wijk VV Wijster VV Zwartemeerse Boys            

Noord Zondag Klasse 5 A (without B or Reserve teams)

Blankenham VV Darp DVSV Diever Wapse VV Fochteloo Fc Giethoorn SV Hijken HH Combi Ijhorst VV Kuinre VV Old Forward Wilhelminaoord Stanfries VV Appelscha
               
Uffelte VV Wapserveen VV                

Noord Zondag Klasse 5 B (without B or Reserve teams)

Aengwirden VV Tjalleberd Blauwhuis VV Blue Boys Nij Beets Houtigehage SV Langezwaag VV Oldeberkoop VV SV Oldeboorn VV Terschelling AVV Tijnje VV Vegelinsoord FFS
               
Vlieland VSV'31 Wispolia VV Terwispel                

Noord Zondag Klasse 5 C (without B or Reserve teams)

Beerta THOS Drieborg VV Eenrum VV Froombosch VV Kloosterburen VV Meeden VV Nieuweschans VV Oldambtster Boys NieuwScheemdam Usquert Fc Woldendorp WEO
               
Woltersum SV Yde de Punt SV                

Noord Zondag Klasse 5 D (without B or Reserve teams)

Alteveer VV Barger SVBC  Compascuum Buinerveen VV Gasselte GKC Roswinkel SC Tweede TEVV Exloermond Valther Boys Veelerveen VV Veendam DWZ Weiteveense Boys
               
Witteveense Boys'87 Zandpol VV                
Noord - Others
Bant SC Bareveld VV Barger VEV Compascuum Bergum BCV Boerakker VV Oomkegast Bolsward RES De Griffioen Oosterwolde De Pelikanen Appingedam Dieze West Zwolle Doezum GVB
Ees EEC Flamingo SC Leeuwarden Godlinze VV Groningen CSVH Groningen DIO Haulerwijkse Boys Hielpen VV Hindeloopen Hoogkerk VV Hunsingo VV Winsum Kantens KRC
Linde DOS'63 Niebert SVMH Oosterwolde DIO Oosterzee EBC Oudega VV Rouveen SC Scheerwolde VV Sint Jacob VV
St Jacobiparochie
Ulrum VVSV'09 Zuidlaarderveen VV
                 
Zwartemeer VV Klazienaveen                  
Oost Zaterdag Klasse 1 D
Apeldoorn CSV Barneveld SDV Bennekom VV De Merino's Veenendaal Doetinchem DZC'68 Ede DTS Go Ahead Kampen Hierden VV Kampen DOS Kampen KHC
           
Nunspeet VV Vriezenveen DOS'37 Wierden SVZW Zwolle SVI            
Oost Zaterdag Klasse 2 G
Batavia'90 Lelystad De Valleivogels Scherpenzeel Dronten ASV Horst Fc Lelystad'67 SV Lunteren VV Oldebroek OWIOS Oosterbeek OVC'85 Oosterwolde VSCO'61 Renswoude VV
           
Unicum Lelystad Veenendaal VRC Veensche Boys Nijkerkerveen Westervoort AVW'66            

Oost Zaterdag Klasse 2 H (without B or Reserve teams)

Almelo PH Be Quick Zutphen Be Quick'28 Zwolle De Esch VV Oldenzaal Den Ham VV Enter Vooruit Hulzense Boys Nijverdal Ijsselmuiden IJVV Quick'20 Oldenzaal Sparta Enschede
             
Vroomshoopse Boys Zwolle WVF Zwolle ZAC              
Oost Zaterdag Klasse 3 A (without B or Reserve teams)
Cuijk JVC Dieren VV Eefde SP Eerbeekse Boys Excelsior Zetten Nijmegen SV Waalstad Oeken Brummen Redichem Renkum Rijkerswoerd ESA Arnhem Teuge SP
           
Uni VV Nijmegen Velp DVOV Zelhem VV Zutphen Fc            

Oost Zaterdag Klasse 3 B (without B or Reserve teams)

Advendo'57 Ederveen Apeldoorn AGOVV Blauw Geel'55 Ede Hoevelaken SC Otterlo SV Rood Wit'58 Putten Stroe'48 VV Terschuurse Boys Veenendaal VV Voorthuizen VVOP
           
Wageningen ONA'53 Wageningen SKV Zeewolde VV Zwart Wit'63 Harderwijk            

Oost Zaterdag Klasse 3 C (without B or Reserve teams)

Biddinghuizen BAS Doornspijk DSV'61 Elburg ESC Elspeet VV Hattem VV Hatto Heim Hatten Hulshorst VV Oene VV Olympia'28 Hasselt Rouveen SC
           
Swift'64 Swifterbant Vaassen VIOS Zwolle HTC Zwolsche Boys Zwolle            

Oost Zaterdag Klasse 3 D (without B or Reserve teams)

Aadorp ASV'57 Bergentheim VV Bruchterveld VV De Zweef Nijverdal Hardenberg'85 Hellendoorn VV Kloosterhaar VV Losser AJC'96 Marienberg VV Beerzerveld Nijverdal DES
           
Nijverdal SVVN Oranje Nassau Almelo Voorwaarts Westerhaar Wilhelminaschool SV Hengelo            
Oost Zaterdag Klasse 4 A (without B or Reserve teams)
     
Arnhem ASV Elderveld Elistha SC Elst Juliana'31 SV Malden Kolping Dynamo Nijmegen Oranje Blauw Nijmegen Terborg VV Wijchen AWC      

Oost Zaterdag Klasse 4 B (without B or Reserve teams)

Dodewaard VV Heteren SDOO Kesteren VV Lienden Fc Opheusden DFS Randwijk EMM Renkum CHRC Uchta Ijzendoorn Valburg SC Wageningen GVC
               
Wageningen WAVV Wageningen WVV                

Oost Zaterdag Klasse 4 C (without B or Reserve teams)

Achterveld SV Barneveld VV De Paasberg SV Arnhem Ede Victoria Ermelo EFC'58 Fortissimo KSV Ede Harskamp SV Prins Bernhard Uddel Veluwse Boys Garderen Vierhouten'82
               
Wekerom SDS'55 Wodanseck Wolfheze                

Oost Zaterdag Klasse 4 D (without B or Reserve teams)

Epe EZC'84 Heerde SEH N. Veluwe Boys Hattemerbroek Reaal Dronten 's Heerenbroek VV 't Harde SV Veessen VEVO Wapenveld WZC Wijthmen VV Zwolle Wilsum VV
           
Zalk SV Zwolle CSV'28 Zwolle Dieze West Zwolle VSW            

Oost Zaterdag Klasse 4 E (without B or Reserve teams)

Almen SV Blauw Wit'66 Holten Deventer RDC Fc Deventer SP Goor GFC Gorssel VV Harfsen SV Helios Deventer Koninklijke UD Deventer Rijssen RKSV
                 
Rijssen SC                  

Oost Zaterdag Klasse 4 F (without B or Reserve teams)

 
Blauwwitters BZSV Borne Daarle SP Daarlerveen VV Hellendoorn MVV'69 Heracles AVC Almelo Juventa'12 Wierden Lemele SC Ommen OVC'21 Sibculo SVV'56  

Oost Zaterdag Klasse 4 G (without B or Reserve teams)

Achilles Enschede Aramea Fc Enschede Berghuizen Fc Oldenzaal Drienerlo VV Enschede Eilermark Enschede Enschede PW 1885 Enschede SVV'91 Juliana'32 SV Hengelo Rigtersbleek Enschede Sportlust Glanerbrug
Oost Zondag Klasse 1 E
Arnhem MASV Beek Ubbergen BVC'12 Bemmel SC Ressen Columbia AVV Apeldoorn Dalfsen SV De Bataven Gendt Heino VV Huissen RKH VV Rohda Raalte RKSV Stevo Geesteren
           
Tubantia Hengelo Tubbergen TVC'28 Voorwaarts Twello Winterswijk Fc            
Oost Zondag Klasse 2 I
Apeldoorn WSV Concordia Wehl Didam DVC'26 Doetinchem VIOD Druten DIO'30 Eendracht'30 Mook Gaanderen VVG'25 Quick 1888 Nijmegen Spero SV Elst Ulft SDOUC
           
Union VV Malden Varsseveld SC Vorden VV Zevenaar DCS            
Oost Zondag Klasse 2 J
Achilles'12 Hengelo Barbaros Hengelo Bon Boys Haaksbergen Borne NEO Denekamp SDC'12 Enschede Eilermark Enschede VOGIDO Grol VV Groenlo Hengelo ATC'65 Hengelo BWO
           
Lemelerveld VV Schalkhaar SV Suryoye Enschede Fc Mediterraneo Wijhe'92            
Oost Zondag Klasse 3 A
Avanti Wilskracht Glanerbrug Borne BVV De Tukkers Albergen Deurningen DSVD Enschede UDI Harbrinkhoek MVV'29 Hengelo TVO Hengevelde WVV'34 Lonneker LSV Losser KVV
           
Luctor et Emergo Almelo Reutum VV Rossum RSC Saasveldia            
Oost Zondag Klasse 3 B
Activia Twello Albatross Ugchelen Bathmen ABS Brummen SP Colmschate'33 SV Diepenheim VV Overwetering Olst Robur et Velocitas Apeldoorn Turkse Kracht Deventer Vaassen KCVO
           
Vaassen SV Warnsveldse Boys Wenum Wiesel WWNA Zutphen AZC            
Oost Zondag Klasse 3 C
Arnhem SML Doetinchem VV Drempt HC'03 Duiven DVV Gendringen VV Lochem SP Pax Hengelo Rheden VV Rozendaal VVO Ruurlo VV
           
Trias Fc Winterswijk Witkampers Laren Zeddam VV Zevenaar OBW            
Oost Zondag Klasse 3 D
Arnhem VDZ Arnhemse Boys Schuytgraaf Beuningse Boys Blauw Wit SV Nijmegen Brakkenstein RKSV Nijmegen Doornenburg GVA Driel RKSV Eldenia Arnhem Ewijk VV Haalderen HAVO
           
Lent DVOL Tiel RKTVC Trekvogels Nijmegen Winssen RODA'28            

Oost Zondag Klasse 4 A (without B or Reserve teams)

Almelo SV De Lutte SV De Tubanters 1897 Enschede Enschede EMOS Fleringen VC La Premiere AVC Almelo Oldenzaal VV Ootmarsum KOSC Overdinkel SC Unisson BSC Boekelo
           
Vasse SV Victoria'28 Enschede Weerselo UD Zenderen Vooruit            

Oost Zondag Klasse 4 B (without B or Reserve teams)

Beltrum VIOS Buurse VV Haaksbergen Delden SV Eibergen Fc Hector SV Goor Hoeve Vooruit Haaksbergen Markelo SC Neede SP Rekken SP Reunie VV Borculo
             
Rietmolen VV Rood Zwart Delden Twenthe VV Goor              

Oost Zondag Klasse 4 C (without B or Reserve teams)

Aalten AD'69 Ajax Breedenbroek Bergh Fc 'sHeerenberg Dinxperlo SV Etten VV Keijenburgse Boys Kilder SV Marienvelde VV Meddo SC Miste MEC Winterswijk
           
't Peeske Beek Ulftse Boys Varsselder GWVV Veldhunten Vragender KSV            

Oost Zondag Klasse 4 D (without B or Reserve teams)

Angerlo Vooruit Arnhemia VV Basteom SV Steenderen Doesburg SC Elsweide VV Arnhem Giesbeek GSV'38 Groessen SC Jonge Kracht Huissen Loil SV Loo SV
           
Renkum RVW Sprinkhanen Didam Veluwezoom SC Rozendaal Westervoort SC            

Oost Zondag Klasse 4 E (without B or Reserve teams)

Angeren SV Aquila VV Dreumel Balgoij DIOSA Boven Leeuwen DSZ Hatert SV Nijmegen Hernen UHC Krayenhoff Nijmegen Kunde Fc NSVV Nijmegen Millingen ad Rijn SC Nijmegen OSC Oosterhout
           
Nijmegen SCE Nijmegen SV Overasseltse Boys Puiflijk SCP            

Oost Zondag Klasse 4 F (without B or Reserve teams)

Apeldoorn TKA Apeldoorn ZVV'56 Apeldoornse Boys Beekbergen VV De Gazelle Deventer De Hoven ZVV Zutphen Emst VV Groen Wit'62 Apeldoorn Ijsselstreek VV SC Deventer Klarenbeek SC
           
Loenermark VV Loenen Orderbos SV Apeldoorn Twello SV Victoria Boys Apeldoorn            

Oost Zondag Klasse 4 G (without B or Reserve teams)

Broekland SV Deventer DAVO Enter SV Haarle SV Heeten SV Holten VV Hoonhorst VV Lettele VV Luttenberg SDOL Nieuw Heeten SV
           
Raalte SV Sportlust Vroomshoop Ulu Spor Zwolle Fc Zwolle SV            

Oost Zondag Klasse 5 A (without B or Reserve teams)

Bentelo VV Bornerbroek RKSV Enschede TVV Enschede VOSTA Gelselaar EGVV Haaksbergen VV Haarlo SP Hengelo HVV Langeveen VV Lochuizen VV Neede
               
Manderveen VV Tilligte DTC'07                

Oost Zondag Klasse 5 B (without B or Reserve teams)

Barchem SVBV Borculo DEO Bredevoort SV Erix VV Lievelde Geesteren GSV'63 Halle SV het Centrum Fc Enschede Phenix Enschede Socii SV Wichmond Vosseveld VV Winterswijk
             
Westendorp SV Wolfersveen VV Zelhem Zelhem ZZC'20              

Oost Zondag Klasse 5 C (without B or Reserve teams)

Babberich SV Den Dam Azewijn Dierensche Boys Edesche Boys Eendracht Arnhem Ellecom EDS SC Gelders Eiland SV Aerdt Hall SHE Megchelen SVGG Netterden NVC
             
Pannerden RKPSC Rijnland SC Tolkamer Zevenaar SDZZ              

Oost Zondag Klasse 5 D (without B or Reserve teams)

Alphen AVIOS Batavia VV Batenburg Deest SCD'33 Groesbeek DVSG Herveld SVHA Heumen SV Leuth VVLK Niftrik VV Olympia AAC Horssen Ooij SVO'68
             
Unitas'28 Wamel Victoria'25 Afferden Weurt WVW              

Oost Zondag Klasse 5 E (without B or Reserve teams)

Epse SV Go Ahead Deventer Marienheem SV Sallandia Deventer Terwolde SV Terwolde V en L SV Vilsteren VV Voorst VV Wesepe SC Wilp CCW'16
                 
Wissel SV                  
Oost - Others
Aerdt Carvium SSA Alexandria Apeldoorn Almelo DRC 2012 Anadolu'90 Eerbeek Beatrix SV Hoenderloo Bussloo SV CUPA Dalfsen ASC'62 Diepenveen DSC Dinxperlo DZSV Doetinchem SVDW'75
Echteld VV Enschede SC Enschedese Boys Grolse Boys Groenlo Harreveld KSH Kampen VV Keizerstad VV Nijmegen Klein Dochteren VV Lochem Lengel VVL Maasbommel DBV
Nieuwland ASC Amersfoort Nijmegen SCH Noordijk Neede Oranje SC Arnhem Rijssen Vooruit 's Heerenberg MvR Sint Joris Braamt Stokkum VV Storica HFC Zwolle Trajanus DVE Nijmegen
           
Worth Rheden Zelos SV Zelhem Zuid Eschmarke Enschede Zwolle EDON            
West 1 Zaterdag Klasse 1 A
Amsterdam AFC Amsterdam WV HEDW Argon Mijdrecht Broek op Langedijk BOL Die Haghe
Den Haag
Forum Sport Voorburg Honselersdijk SV Monnickendam VV Nootdorp SV Valken'68 Valkenburg
           
Voorschoten'97 Wateringen VELO Zuidostbeemster ZOB Zwaluwen'30 Hoorn            
West 1 Zaterdag Klasse 2 A
Aalsmeer Fc Almere Fc

Amstelveen AMVJ

Amsterdam DVVA Amsterdam HBOK Amsterdam OSV Arsenal ASV Amsterdam Haarlem EDO Jong Holland Alkmaar Marken SV
           
Purmerend Fc Purmersteijn Waterwijk Almere Zaandam Fc Zandvoort SV            
West 1 Zaterdag Klasse 2 B
Benschop VV Bussum BFC De Meern VV Delta Sports'95 Fc Houten Geinoord Nieuwegein Ijsselstein IJFC Loosdrecht SV Maarssen VV Nieuwegein JSV Nieuwer Ter Aa NiTA OSV
           
Nieuwland ASC Amersfoort Victoria Loosdrecht Wijk bij Duurstede CDW Wilnis CSW            

West 1 Zaterdag Klasse 3 A (without B or Reserve teams)

Beverwijk SV Castricum Fc Den Helder HCSC Haarlem HYS Ijmuiden VV Velsen Zuid Olympia Haarlem Reiger Boys Heerhugowaard Rijsenhout SCW Stormvogels IJVV Ijmuiden United SV DAVO Haarlem
                 
Zaandam ZCFC                  

West 1 Zaterdag Klasse 3 B (without B or Reserve teams)

 
Amstelveen Heemraad Blauw Wit Amsterdam Buitenboys Almere Buitenveldert SC Amsterdam Edam EVC Huizen AH'78 SC Kadoelen SV Amsterdam Spartaan VVA Amsterdam Wartburgia Amsterdam  

West 1 Zaterdag Klasse 3 C (without B or Reserve teams)

Altius Hilversum Amersfoort CJVV Baarn SV Baarn TOV Den Dolder DOSC Hees Soest VV Hilversum Fc Jonathan VV Zeist Laren'99 SV Olympia'25 Hilversum

           
Soest VVZ'49 't Gooi Hilversum Zeist FZO Zeist SV            

West 1 Zaterdag Klasse 3 D (without B or Reserve teams)

Brederodes Vianen Focus'07 Culemborg Hercules Utrecht Houten SV Kockengen VV Lopik SV Maarssem OSM'75 Odysseus'91 Utrecht Oudewater Fc Utrecht DVSU
           
Utrecht EDO Vleuten DESTO Voorwaarts Utrecht Vriendenschaar Culemborg            

West 1 Zaterdag Klasse 4 A (Without B or Reserve teams)

 
Alcmaria Victrix Alkmaar De Flamingo's 64 Alkmaar De Foresters Heiloo Dindua Enkhuizen Opperdoes VV Oud Karspel DTS SV Schagen SRC Sint Adelbert VV Wieringermeer CV  

West 1 Zaterdag Klasse 4 B (Without B or Reserve teams)

     
Blauw Wit Wormerveer Broek in Waterland SDOB Jisp VV Rood Wit Zaanstad Westzaan VV Wijdewormer DZS Zaanlandia Zaandam      

West 1 Zaterdag Klasse 4 C (Without B or Reserve teams)

 
Haarlem DSK Haarlem Kennemerland Haarlem THB Ijmuiden SVIJ Jong Hercules Beverwijk Terrasvogels SV Santpoort Zuid Velsenoord Fc Waterloo Driehuis VV Wijk aan Zee SV  

West 1 Zaterdag Klasse 4 D (Without B or Reserve teams)

 
Amstelveen RKAVIC Atletico Amsterdam De Eland SC Amsterdam Heemstede VEW Hertha Vinkeveen Hoofddorp UNO VV Nieuw Sloten Amsterdam Overbos Hoofdorp Vogelenzang SV  

West 1 Zaterdag Klasse 4 E (Without B or Reserve teams)

Amsterdam DEVO'58 Amsterdam Fc Amsterdam OSC Amsterdam TABA Afc Amsterdam TOB RKSV De Volewijckers Amsterdam ASC Duivendrecht CTO'70 Robinhood SV Amsterdam Sloterdijk AVV Amsterdam Vlug en Vaardog CVV Amsterdam

West 1 Zaterdag Klasse 4 F (without B or Reserve teams)

Amsterdam TOG Blaricum BVV'31 Diemen SV Eemnes SV Forza Almere Geuzen Middenmeer Naarden NVC Overamstel SC Amsterdam Real Sranang SV Amsterdam Sporting Almere
               
Tos Actief Amsterdam Zeeburgia Amsterdam                

West 1 Zaterdag Klasse 4 G (without B or Reserve teams)

Amersfoort HVC Amersfoort KVVA Amersfoort VOP Ankeveen ASV'65 Cobu Boys Amersfoort De Posthoorn Amersfoort De Vecht SV Loenen a.d.V. Eemboys Baarn Loosdrecht BZC'13 Loosdrecht OSO
           
Maartensdijk SVM Nederhorst VV Den Berg Soest SEC Wasmeer Hilversum            

West 1 Zaterdag Klasse 4 H (without B or Reserve teams)

Aurora Werkhoven Bunnik'73 Elinkwijk VV Utrecht-Zuilen Faja Lobi KDS Utrecht Odijk SV Saestum Zeist Tienhoven VIOD CSV Utrecht HMS Utrecht UVV Utrecht VVJ
                 
Vechtzoom SV Utrecht                  

West 1 Zaterdag Klasse 4 I (without B or Reserve teams)

Achterberg VVA'71 Amerongen DVSA Austerlitz SV Candia'66 Rhenen Cothen SVF Doorn DEV Driebergen Rijsenburg Fc Maarn SVMM Musketjers VV Elst Oranje Wit Elst
             
Patria ZSC Zeist 't Vliegdorp VV Veenendaal SVP              
West 1 Zondag Klasse 1 A
Alkmaar AFC'34 Amsterdam AGB Amsterdam SDZ Assendelft VV Fortuna Wormerveer Hillegom SV Hoofddorp SV Kampong Utrecht Kolping Boys Oudorp Legmeervogels Uithorn
           
Rijpwetering
Oud-Ade ROAC
Uitgeest Fc Vijfhuizen DSOV Zuid Scharwoude LSVV            
West 1 Zondag Klasse 2 A
Breezand ZAP De Kennemers Beverwijk Den Helder Fc Den Helder JVC Heerhugowaard SVW'27 Heiloo HSV Kleine Suis SV Anna Paulowna Koog aan de Zaan KFC Landsmeer IVV Spartanen Wognum
           
Spirit'30 SC Hoogkarspel Vitesse'22 Castricum Warmenhuizen VIOS West Frisia VV Enkhuizen            
West 1 Zondag Klasse 2 B
Amsterdam DCG RKSV Amsterdam DWS AFC De Kwakel KDO De Meer SV Amsterdam Hooglanderveen VV Ijsselstein VVIJ Jeugd Fc Ede Nieuw Utrecht SV Pancratius Sloten Badhoevedorp Roda'23 RKSV Amstelveen
           
Soest SO Theole Tiel Vleuten PVCV Weesp Fc            

West 1 Zondag Klasse 3 A (without B or Reserve teams)

Always Forward Hoorn Bovenkarspel KGB Con Zelo Waarland De Blokkers Blokker Grasshoppers Hoogwoud Hauwert 65 Hollandia Tuitjenhorn Medemblik Fc Nibbixwoud SEW Spanbroek VVS'46
           
Wervershoof VVW Westfriezen Zwaag Wieringerwerf DWOW Winkel VV            

West 1 Zondag Klasse 3 B (without B or Reserve teams) 

Assenfeldt SVA Bergen VV De Rijp SV Egmondia
Egmond aan Zee
Heerhugowaard KSV Hercules Zaandam SC Hugo Boys Heerhugowaard Koedijk SV Limmen VV Meervogels'31 Akersloot
           
Saenden Wormerveer Sporting Krommenie Vrone Sint Pancraas Wormer WSV'30            

West 1 Zondag Klasse 3 C (without B or Reserve teams)

Alliance'22 Haarlem Amsterdam ZSGOWMS Beemster SV Middenbeemster Fortius Amsterdam Heemstede RCH Ilpendam SV Nieuw West SV Amsterdam Spaarnwoude SV Spaarndam Sporting Martinus Amstelveen Swift AVV Amsterdam
             
Velserbroek VSV Velserbroek VVH Zwanenburg VV              

West 1 Zondag Klasse 3 D (without B or Reserve teams)

Abcoude Fc Amersfoort APWC Amersfoort VVZA Amsvorde Amersfoort Leersum HDS Ouderkerk a.d.A. SV Quick 1890 AFC Amersfoort Rivierwijkers Utrecht 's Graveland SV Sporting'70 Utrecht
             
Utrecht PVCV Vreeswijk VSV Nieuwegein Zwaluwen Utrecht 1911              

West 1 Zondag Klasse 4 A (without B or Reserve teams)

Alkmaarsche Boys De Koog SV Dirkshorn VV Duinrand Schoorl Geel Zwart'30
't Zand
Oosterend SV Schagen VV Sint Boys
Sint Maarten
Succes Hippolytushoef 't Veld VZV
             
Texel'94 Den Burg Vesdo Schagerbrug Zeevogels
Egmond a.d.Hoef
             

West 1 Zondag Klasse 4 B (without B or Reserve teams)

Apollo'68 Hensbroek De Meteoor Amsterdam De Wherevogels Purmerend Dynamo SC Ursem Graftdijk SV Purmerland SC Sporting Schermerhorn Stompetoren SSV Victoria Obdam Zaandam RCZ
                 
Zaandijk ZVV                  

West 1 Zondag Klasse 4 C (without B or Reserve teams)

Avenhorn RKEDO Berkhout VV De Walken Venhuizen De Weere DWB Flevo Middenmeer Kwiek'78 Avenhorn Midwoud MOC VV Oosthuizen VV Sint George Spierdijk RKSV Sporting Andijk
           
Strandvogels Werveshoof Woudia Westwoud Zwaag HSV Sport 1889 Zwaagdijk RKVV            

West 1 Zondag Klasse 4 D (without B or Reserve teams)

Amsterdam VVA Spartaan Bennebroek BSM SV Den Haag VCS Eendracht'82 Amsterdam Erasmus SV
Den Haag
Geel Wit'20 Haarlem Haarlem DSS Heemstede HFC Onze Gezellen Haarlem Zuid West SV
Den Haag

West 1 Zondag Klasse 4 E (without B or Reserve teams)

       
Ankaraspor Amsterdam Ardahanspor VVU Utrecht Geinburgia Amsterdam Kismet VV Utrecht Schalkwijk VV 't Goy VV        

West 1 Zondag Klasse 5 A (without B or Reserve teams)

Aartswoud AGSV Abbekerk ALC Benningbroek DESS Callantsoog VV Den Hoorn ZDH Heerhugowaard WMC Kaagvogels Kolhorn Nieuwe Niedorp VV Oudesluis VV Petten SV
           
Westbeemster WBMC Wieringerwaard VV Wiron VV
Den Oewer
Zeemacht Den Helder            

West 1 Zondag Klasse 5 B (without B or Reserve teams)

     
Allen Weerbaar Bussum Amsterdam DRC Badhoevedorp SC Fair Play SMVC Culemborg Ijburg AFC Amsterdam Nautilus AFC Amsterdam Utrecht VSC      
West 1 - Others
Almere AS'80 Amstelveen NFC Amstelveen RAP Amsterdam FIT AVV Berdos VV Bergen Bergen BSV Buiksloot d.v.c. Amsterdam De Beursbengels Amsterdam De Brug VV Haarlem De Dreef VV Utrecht
De Germaan Amsterdam Domstad Majella Utrecht Eminent Boys Utrecht Grootschermer GSV Haarlem DIO SV Hellas Sport Zaandam Hoograven VV Utrecht Knollendam VV Kreileroord VV Kwadijk VV
Maarssen DWSM Montfoort MSV'19 Muiderberg SC Muiden Nigtevecht DOB Parkstad SV Amsterdam Real United AMsterdam Schellinkhout OV Spanbroek HOSV Ultrajectum DSO Utrecht Utrecht DWSV
   
Utrecht PVC Voorland SC Amsterdam Wijdenes WSW Zaandam PSZ Zaandam ZTS Zilvermeeuwen Zaandam Zuidermeer VV Zuidoost United Amsterdam    
West 2 Zaterdag Klasse 1 B
Bergschenhoek BVCB Brielle VV Heerjansdam VV Heinenoord SV Kloetinge VV Neptunus Schiebroek Nieuw Lekkerland VV Nieuwenhoorn Hellevoetsluis Oranje Wit Dordrecht Oud Beijerland SHO
           
Papendrecht VV Ridderkerk VVH Terneuzense Boys Xerxes DZB Rotterdam            
West 2 Zaterdag Klasse 2 C
Berkel CVV Hoek van Holland HVC'10 Kagia Lisserbroek Leiden DoCos Leiden UVS Leiderdorp RCL Soccer Boys Bleiswijk

Te Werve HVV
Den Haag

Van Nispen
De Zilk
Vitesse Delft
           
Wassenaar SVC'08 Wateringse Veld Den Haag Westlandia Naaldwijk Zoetermeer DSO            

West 2 Zaterdag Klasse 2 D (without B or Reserve teams)

Alexandria'66 Rotterdam Binnenmaas Fc Maasdam Capelle SVS Charlois SV Rotterdam Deltasport Vlaardingen Hellevoetsluis VV Krimpen a.d.I. DCV Pelikaan Zwijndrecht Rozenburg VV Spirit Ouderkerk a.d.I.
             
Vlaardingen CION Vlaardingen CWO Zwijndrecht VVGZ              

West 2 Zaterdag Klasse 3 A (without B or Reserve teams)

Aarlanderveen SV Alphia
Alphen a.d.Rijn
Be Fair Waddinxveen Blauw Zwart Wassenaar Gouda SV Lugdunum Leiden Nieuw Vennep VVC Fc Nieuwkoop SV Oegstgeest VV Reeuwijk CVC
               
Ter Aar TAVV Zoetermeer DWO                

West 2 Zaterdag Klasse 3 B (without B or Reserve teams)

Ariston'80 Delft De Lier LYRA Den Haag DUNO Duindorp SV
's Gravenhage

Loosduinen SV
Den Haag

Maasland MVV'27 Maasluis VDL Monster SC Naaldwijk VV Pijnacker DVSP
           
Quick Steps
Den Haag
Schipluiden VV Verburch VV Poeldijk Wateringen KMD            

West 2 Zaterdag Klasse 3 C (without B or Reserve teams)

Botlek SC Spijkenisse Heenvliet GVHH'13 Kethel Spaland Schiedam Oostvoorne OVV Rhoon VV Rijnmond Hoogvliet Rotterdam BZC'95 Schiedam HBSS Vierpolders VV Vlaardingen DVO'32
               
Vlotbrug Fc Hellevoetsluis Zuidland VV                

West 2 Zaterdag Klasse 3 D (without B or Reserve teams)

De Jonge Spartaan Middelharnis De Zwervers YVV Rotterdam Den Bommel VV Dordrecht DFC Groote Lindt Zwijndrecht Klaaswaal SSS Nieuwerkerk a.d.I. VV Oud Beijerland OSV Rotterdam LMO Rotterdam VVOR
               
's Gravendeel VV Zwarte Pijl Rotterdam                

West 2 Zaterdag Klasse 4 A (without B or Reserve teams)

Bernardus SV Hazerswoude Football Factory Leiden Hazerswoudse Boys Hoogmade MMO Kickers'69 Leimuiden Koudekerk VV Leiden LSVV'70 Meerburg VV Zoeterwoude Roodenburg LV Leiden Warmunda SV Warmond
               
Woubrugge VV Zoeterwoude SJZ                

West 2 Zaterdag Klasse 4 B (without B or Reserve teams)

Bodegraven ROHDA'76 Bodegraven VV Driebruggen WDS Harmelen SCH'44 Kamerik VV Linschoten VV Noorden NSV'46 Sportief Noorden VV Woerden SC Woerden VEP
             
Zegveld SIVEO'60 Zevenhoven SV Zwammerdam VV              

West 2 Zaterdag Klasse 4 C (without B or Reserve teams)

Ammerstol SV Benthuizen BSC'68 Bergambacht VV Cabauw VV Lopik Floreant Boskoop Gouderak VV Haastrecht VV Moerkapelle VV Moordrecht VV Oosterheem SV Zoetermeer
             
Polsbroek SPV'81 Stolwijk VV Waddinxveen ASW              

West 2 Zaterdag Klasse 4 D (without B or Reserve teams)

Delft DVC Den Haag HDV Den Haag HPSV Den Haag REMO SC Graaf Willem II VAC Wassenaar Haagse Hout
Den Haag
Leidschendam SEV Marine KSD
Den Haag
Pijnacker OLIVEO Vredenburch KRSV Rijswijk
                 
Zoetermeer Fc                  

West 2 Zaterdag Klasse 4 E (without B or Reserve teams)

Celeritas SVH
Den Haag
Den Haag BMT Den Haag GDA RKSV Den Haag GSC ESDO Den Haag RAS Houtwijk SV
Den Haag
Quintus Kwintsheul Semper Altius Rijswijk

Toofan SSV
Den Haag

Vogel PGS
Den Haag

West 2 Zaterdag Klasse 4 F (without B or Reserve teams)

Blijdorp RVV Rotterdam Delfshaven GLZ Rotterdam Hermes DVS Schiedam Maasdijk VV Maassluis MSV'71 Maense Fc Rotterdam Rotterdam AGE Rotterdam United Rotterdam VOB Schiedam PPSC
               
Schiedam SVV Victoria'04 Vlaardingen                

West 2 Zaterdag Klasse 4 G (without B or Reserve teams)

   
Kralingen NOC Rotterdam Ommoord SV Rotterdam Overmaas Rotterdam Rotterdam CKC Rotterdam DRL Rotterdam SDV Swift Boys Rotterdam Zestienhoven RCSV Rotterdam    

West 2 Zaterdag Klasse 4 H (without B or Reserve teams)

De Egelantier Boys Rotterdam Goudswaardse Boys Hekelingen VV Mijnsheerenland GOZ Nieuw Beijerland NBSVV Pernis VV Piershil SV Rhoon WCR Simonshaven SV Spijkenisse SCO'63
             
Transvalia ZW Rotterdam Zinkwegse Boys Oud Beijerland Zuid Beijerland ZBVH              

West 2 Zaterdag Klasse 4 I (without B or Reserve teams)

Abbenbroek VV Achthuizen FOIS Dirksland DVV'09 Flakkee MSV Middelharnis Herkingen'55 Melissant VV Nieuwe Tonge NTVV Ooltgensplaat OFB Ouddorp WFB Oudenhoorn OHVV
           
Rockanje VV Stad aan't Haringvliet SNS Stellendam VV Zwartewaal VV            
West 2 Zondag Klasse 1 B
Bergen op Zoom DOSKO SV Boshuizen Fc Leiden Delft DHC Den Haag  VUC Den Hoorn SV Gouda ONA VV Hillegersberg VV Rotterdam Olympia Gouda Rood Wit
St Willebrord
Sarto Tilburg
           
Spartaan 1920 Rotterdam 't Zand SC Tilburg Unitas'30
Etten Leur
Zwervers CVV Capelle a.d.I.            
West 2 Zondag Klasse 2 C
Altior Ter Aar Bloemendaal BVC Den Haag HMSH Den Haag  HVV Foreholte Voorhout Heemstede HBC Laakkwartier
Den Haag
Nieuw Vennep DIOS SV Nootdorp RKDEO Oegstgeest ASC
           
Roelofarendsveen DOSR Schoten VV Haarlem Teylingen RKVV Sassenheim Wilhelmus Voorburg            

West 2 Zondag Klasse 2 D (without B or Reserve teams)

Antibarbari Rotterdam Bodegraven ESTO Concordia Delft Excelsior'20 Schiedam Full Speed Delft Gouda SV DONK Groeneweg VV Zevenhuizen Ijsselmonde Fc Rotterdam Meeuwenplaat VV Hoogvliet Reeuwijk RVC'33
             
Rotterdam COAL Vlaardingen VFC Wippolder SV Delft              

West 2 Zondag Klasse 3 A (without B or Reserve teams)

Alphen a.d.R. AVV Delft DHL Delft SEP Den Haag ODB Den Haag SVH Den Haag WIK Kudelstaart RKDES Madestein SV
Den Haag
Nicolas Boys Nieuwveen Roelofarendsveen WVC
               
Sporting Leiden Stompwijk'92 Leidschendam                
West 2 Zondag Klasse 3 B
Dordrecht GSC ODS Dordrecht RCD Dordrecht SC EMMA Dubbeldam VV Dordrecht Oud Gastel SC Rotterdam HOV DJSCR Rotterdam HWD Slikkerveer SV Ridderkerk Steeds Hooger Rotterdam Taurus Delft SVVV
                 
Virtus Zevenbergen                  
West 2 - Others
Alkmania Roelofarendsveen Amstelveen RODA'23 RKSV Amstelwijck SC Dordrecht Bernisse HVV Heenvliet Besiktas Rotterdam De Ster Den Haag Delft DVV Den Haag ADS Den Haag HMC Geervliet PFC
Hargasport Schiedam

Hercules HVV
Den Haag 

Hermandad Rotterdam Hoekpolder RSV Rijswijk Kocatepe RVV Rotterdam Leiden GHC Leiden GOL Sport Leiden VV Leidsche Boys Lombardijen SV Rotterdam
Maasstad Tediro Rotterdam Oegstgeest UDO Oranjeplein Postduiven Oude Maas VV Poortugaal Oudewater OVS Oudewater UNIO Rijnland Fc Leiden Rijnstreek VV Nieuwerbrug Rotterdam DHZ Rotterdam GGK
       
Rotterdam JHR Schiedam SVDPW Voorwaarts RSC Rotterdam

Wanica Star
Den Haag

Wassenaar SV Weteringbrug SVOW        
Zuid 1 Zaterdag Klasse 1 C
Almkerk VV Breukelen Fc De Bilt Fc Giessen GRC'14 Huizen SV Langbroek SVL Leerdam LRC Montfoort VV Nivo Sparta Zaltbommel Roda'46 Leusden
           
Sliedrecht VV Waardenburg WNC Woudenberg VV Zuidvogels Huizen            
Zuid 1 Zaterdag Klasse 2 E
Arnemuiden VV Axel Fc Bruse Boys Bruinisse De Meeuwen VV Zoutelande Domburg VV Goes SSV'65 Numansdorp NSVV Oude Tonge DBGC 's Heer Arendskerke VV Serooskerke VV
           
Strijen VV Walcheren SV Vlissingen Yerseke VV Zierikzee MZC'11            
Zuid 1 Zaterdag Klasse 2 F
Altena VV Nieuwendijk Arkel ASV Dalem GJS Gorinchem De Zwerver VV Kinderdijk Dordrecht EBOH Drechtstreek VV Papendrecht Gorinchem SVW Heukelum VV Roda Boys Aalst Bommelerwaard Sleeuwijk VV
           
Tricht VV Wieldrecht Dordrecht Wilhelmina'26
Wijk en Aalburg
Woudrichem VV            

Zuid 1 Zaterdag Klasse 3 A (without B or Reserve teams)

Bevelanders Kamperland VV Dauwendaele Fc Middelburg De Noormannen Westkapelle Koudekerke VCK Lewedorpse Boys Luctor'88 VV Heinkenszand Nieuwdorp SV Oost Souburg RCS Patrijzen
's Heerenhoek
Veere VV
             
Vlissingen GPC Zaamslag VV Zeelandia Middelburg              

Zuid 1 Zaterdag Klasse 3 B (without B or Reserve teams)

De Fendert Fijnaart Dinteloord VV Duiveland SV Oosterland Kapelle VV Klundert VV Kogelvangers Willemstad Krabbendijke VV Scharendijke ZSC'62 Sint Annaland WHS Sint Philipsland NOAD'67
             
Tholense Boys Zevenbergen SEOLTO Zwaluwe Lage VV              
Zuid 1 Zaterdag Klasse 3 C
Alblasserdam VV Ameide VV De Alblas Alblasserdam Dilettant
Krimpen an de Lek
Groot Ammers VV Hardinxveld Giessendam Lekkerkerk VV Meerkerk SV Ottoland VVAC Perkouw Berkenwoude
           
Schelluinen VV Schoonhoven VV Streefkerk VV Vuren VV            

Zuid 1 Zaterdag Klasse 3 D (without B or Reserve teams)

Brakel BZC'14 Capelle SV Sprang Den Bosch BLC SV Eethen GDC Everstein SC Everdingen Gameren GVV'63 Haaften VV Hei en Boeicop HSSC'61 Merlijn TSVV Tilburg Meteren MVV'58
           
's Gravenmoer ONI VV Sparta'30 Andel Sprang Capelle NEO'25 Wijk en Aalbrug NOAD'32            

Zuid 1 Zaterdag Klasse 4 A (without B or Reserve teams)

Apollo''69
's Gravenpolder
Cadzand VV Colijnsplaatse Boys Driewegen SVD Hansweertse Boys Hoedekenskerke SV Jong Ambon Middelburg Middelburg MZVC Nieuwland VV
en Sint Joosland
Schoondijke VV
           
Spui VV Vlissingen VC Wemeldinge VV Wolphaartsdijk VV            

Zuid 1 Zaterdag Klasse 4 B (without B or Reserve teams)

Brouwershaven VV Burgh Haamstede DFS Halsteren VVC'68 Kerkwerve WIK'57 Kruiningen VV Nieuwerkerk SKNWK Poortvliet SPS Rillandia VV Smerdiek Sint Maartensdijk Stavenisse SC
           
Steenbergen VV Vrederust VV Halsteren Waarde SC Welberg SC            

Zuid 1 Zaterdag Klasse 4 C (without B or Reserve teams)

Alliance RSC Roosendaal Bergen op Zoom Fc Bergen op Zoom MOC'17 Boeimeer Breda Dordrecht SSW Internos VV Elten Roosendaal DVO'60 The Gunners Breda Zevenbergschen Hoek DHV Zwijndrecht ZBC'97

Zuid 1 Zaterdag Klasse 4 D (without B or Reserve teams)

Asperen VV Beesd VV Den Bosch OSC'45 Hellouw ASH Herovina Herwijnen Kerkwijk VV Leerdam Sport'55 Lekvogels Lexmond Noordeloos SV Peursum VV Giessenburg
             
Rhelico VV Rumpt Spijk SVS'65 Well WSV              

Zuid 1 Zaterdag Klasse 4 E (without B or Reserve teams)

   
Berkdijk VV Kaatsheuvel Kaatsheuvel DESK Margriet Oss Olympia'60 Dongen Oosterhout SCO Oss Fc Raamsdonksveer RFC Sprang Capelle SSC 55    

Zuid 1 Zondag Klasse 1 C (without B or Reserve teams)

Alverna Wijchen Berghem Sport Best Vooruit Brabantia Eindhoven Eersel EFC Erp RKVV Heesch HVCH Leones Beneden Leeuwen Nemelaer VV Haaren Rhode VV
St Oedenrode
                 
Woezik SC Wijchen                  
Zuid 1 Zondag Klasse 2 E (without B or Reserve teams)
Bavel JEKA Bavel VV Beek Vooruit Prinsenbeek Cluzona RKSV Wouw Goirle VOAB Kruisland SC Madese Boys Oosterhout TSC Rijen VV Roosendaal RBC
           
Roosendaal RKVV Tilburg Fc Uno Animo
Loon op Zand
Waalwijk WSC            
Zuid 1 Zondag Klasse 2 F
Den Bosch CHC Orka Emplina RKVV Empel Heeswijk VV Dinther Helvoirt VV Olympia'18 Boxmeer Prinses Irene Nistelrode Real Lunet Vught Schaijk DAW Udenhout SVSSS Venhorst RKSV
           
Vianen VV Vinkel EVVC Volharding RKVV Vierlingsbeek Volkel VV            

Zuid 1 Zondag Klasse 3 A

Clinge VV Etten Leur DES Groen Wit Breda Hoeven VV Hulst HVV'24 Philippine VV Rijsbergen VVR Schijf VV Sprundel SV Steen VV
Sint Jansteen
           
Terneuzen VV Ulvenhout UVV'40 Victoria'03 Oudenbosch Zundert VV            
Zuid 1 Zondag Klasse 3 B
Baardwijk VV Waalwijk Be Ready Hank Drunen RKDVC Gilze VV Gudok TSV Haarsteeg VV Vlijmen Irene'58 Den Hout Nieuwkuijk VV Oosterhout VV Tilburg ZIGO VV
           
Trinitas Oisterwijk Vlijmense Boys Waalwijk RWB Waspik VV            
Zuid 1 Zondag Klasse 3 C
Alem VV Avanti'31 Schijndel Berlicum BMC Boxtel ODC Den Bosch BVV Den Bosch VV TGG Den Dungen RKVV Engelen Fc
Den Bosch
Kerkdriel DSC Liempde DVG
           
Nijnsel VV
Sint Oedenrode
Schijndel RKSV Sint Michielsgestel RKSV Zwaluw VFC            

Zuid 1 Zondag Klasse 3 D (without B or Reserve teams)

Bladella VV Budel SV De Braak SV Helmond Dommelen RKVV Valkenswaard Eindhoven DBS VV Eindhoven RPC Gestel VV Eindhoven Hapert VV Hoogeloon VV Reusel Sport
             
Son SBC Unitas'59 Eindhoven Wilhelmina Boys Best              
Zuid 1 Zondag Klasse 4 A
Aardenburg AVC Biervliet VV Breskens VV Corn Boys
Sas Van Gent
Graauw VV Groede VV Hontenisse VV Kloosterzande Hoofdplaat VV Hulsterloo VV Nieuw Namen Ijzendijke VV
       
Koewacht VV Lamswaarde SDO'63 Oostburg SV Sluis SV Vogelwaarde VV Westdorpe RIA        

Zuid 1 Zondag Klasse 4 B (without B or Reserve teams)

Achtmaal VV Bosschenhoofd DEVO Grenswachters VV Putte Hoogerheide METO Huijbergen VIVOO Nieuw Borgvliet Bergen op Zoom Nieuw Vossemeer NVS Nispen NSV Ossendrecht ODIO Rimboe RKVV Wouwse Plantage
         
Roosendaal BSC Rucphen RSV VV Wernhout VV Woensdrecht WVV'67 Zegge DIOZ          

Zuid 1 Zondag Klasse 4 C (without B or Reserve teams)

Bolnes VV Breda PCP Breda SAB Breda WDS'19 Dussense Boys Noordhoek VV Standdarbuiten Pretoria Rotterdam Fc Raamsdonk VV Right'Oh Geertruidenberg Standdaarbuiten VV SVC
             
Terheijden SV Teteringen DIA RKVV Wagenberg VCW              

Zuid 1 Zondag Klasse 4 D (without B or Reserve teams)

Audacia Moergestel Biezenmortel VCB Blauw Wit'81
De Moer
Chaam VV Galder GESTA Gloria UC Baarle Nassau Goirle GSBW Jong Brabant Berkel Enschot Reeshof SV Tilburg Riel VV
           
Tilburg OVC'26 Tilburg WSJ Viola VV Alphen Were Di RKSV Tilburg            
Zuid 1 Zondag Klasse 4 E
Bergeijk RKVV De Raven Luyksgestel De Weeboch Bergeyk Diessen RKDSV Hooge Mierde HMVV Hulsel VV Lage Mierde SDO'39 Riethoven VV Spoordonkse Boys Oirschot Steensel VV
           
Tuldania Esbeek Vessem VV Waalre VV Westerhoven ZSC            
Zuid 1 Zondag Klasse 4 F
Acht VV Eindhoven Avesteyn VV Dinther Boskant VV Oedenrode Gerwen RKGSV Leende DOSL Lieshout ELI Mariahout VV Nuenen EMK Pusphaira Eindhoven Tivoli SV Eindhoven
           
Waalre DVS Wijbosch WEC Woenselse Boys Zijtaart VOW            

Zuid 1 Zondag Klasse 4 G (without B or Reserve teams)

Beusichem BZS VV Boxtel RKSV Buren SV Elshout SC Essche Boys Geldermalsen GVV Heusden HHC'09 Jan Van Arckel Ammerzoden Maliskamp Rosmalen Maurik MEC'07
           
Nulandia Nuland Rosmalen RKKSV Teisterbanders Kerk Avezaath Wilhelmina
Den Bosch
           

Zuid 1 Zondag Klasse 5 A (without B or Reserve teams)

Breda SV ADVENDO Breda TVC De Schutters Stampersat Dongen DVVC Heerle HSC'28 Lepelstraatse Boys Moerdijk TPO Molenschot VV Neerlandia'31 Dorst Oosteind OVV'67
                 
Tilburg SVG VV                  

Zuid 1 Zondag Klasse 5 B (without B or Reserve teams)

Haren SBV Hedel VV Heesselt DSS'14 Hurwenen HRC'14 Maaskantse Boys Maren Oijen MOSA'14 Ophemert VV Oss DESO Overlangel OKSV Ruwaard SV Oss
             
Velddriel RKVSC Wadenoijen VV Zoelen SCZ              

Zuid 1 Zondag Klasse 5 C (without B or Reserve teams)

Biest Houtakker SVSOS Boxtel VV LSV Casteren VV De Bocht'80 Oirschot Duizel DOSKO'32 Haghorst EDN'56 Irene VV Gemonde Knegselse Boys Nederwetten VV Netersel VV
             
Ollandia Olland Terlo VV Bergeyk Wintelre DEES              
Zuid - Others
Barca VV Breda Brakel VV Broekhoven KS Den Bosch RKJVV Dordrecht OMC Good Luck Raamsdonksveer Heinkenszand SV Helmondia SC Kwadendamme VV Maastricht SCM
Nevelo Oisterwijk SV Nordea SV Tilburg Oirsbeek ADVEO Oisterwijk RKSV Ons Vios Tilburg Oostkapelle VV Oranje Blauw'14 Heijningen Raptim GVV Gorinchem Rijswijk SCR Sint Michielsgestel SCI
Sluiskil VV Taxandria Oisterwijk Tilburg LONGA Tilburg NOAD TSV Tilburg RKTVV Valkenswaard BES Veerse Boys Raamsdonksveer Wodan VV Eindhoven Zeeland Sport Vlissingen Zuilichem VV
Zuid 2 Zondag Klasse 1 D
Chevremont VV De Ster RKSV Stein Deurne SV Deurne ZSV Geldrop VV Heeze RKSV Limburgia BSV Brunssum Overloon SSS'18 Susteren SC Venlosche Boys
           
Venray SV Veritas Neeritter Wilhelmina'08 Weert Wittenhorst RKSV            
Zuid 2 Zondag Klasse 2 G
Beek GSV'28 Bekkerveld Heerlen Caesar VV Beek Eijsden VV Geleen Zuid Fc Geusselt Sport Maastricht Heer VV Maastricht Heidebloem Geleen Laura Hopel C. Eygelshoven Meerssen RVU
           
Schaesberg VV Landgraaf Scharn Maastricht Sportclub'25 Bocholtz Sporting Heerlen            
Zuid 2 Zondag Klasse 2 H (Without B or Reserve teams)
Asten NWC Beerse Boys Middelbeers Braakhuizen VV Geldrop De Valk VV Valkenswaard Haelen VV Hilvaria Hilvarenbeek Marvilde Veldhoven Mierlo Hout RKSV Oirschot Vooruit Rood Wit Veldhoven
           
Someren SV Sparta'25
Beek en Donk
Valkenswaard SV Veldhoven RKVVO            
Zuid 2 Zondag Klasse 3 A (Without B or Reserve teams)
Bochholtz VV WDZ Eijsden SVME Heksenberg RKVV Hoensbroek Hellas VV Klimmen Hoensbroek Fc Jekerdal SC Maastricht Landgraaf Fc Mheer BMR Oranje KVC Kerkrade Simpelveld SV
           
Walram VV Valkenburg Weltrania Heerlen West United SSA Maastricht Wijnandia RKVV            
Zuid 2 Zondag Klasse 3 B (Without B or Reserve teams)
Alfa Sport Oirsbeek Argo SV Obbicht Baexem RKVB Beegden HEBES Born VV Brevendia Stramproy Centrum Boys Sittard Haslou SV Elsloo Herten SHH Langeberg SV Brunssum
           
Roermond SVC 2000 Sittard DVO Sittard VV Spaubeek VV            
Zuid 2 Zondag Klasse 3 C (Without B or Reserve teams)
Baarlo VV Blerick SV Venlo Helden VV Irene Sportclub Tegelen Liessel VV Maasbree MVC'19 Melderslo VV Merefeldia Nederweert Ospel RKSVO Sparta'18 Sevenum
           
Velden IVO Venlo FCV Venlo HBSV Weert MMC            
Zuid 2 Zondag Klasse 3 D (Without B or Reserve teams)
Boekel Sport Escharen EGS'20 Excellent VV Oploo Germania VV Groesbeek Groesbeekse Boys Handel VV Hapse Boys Nooit Gedacht Geffen Rood Wit Groesbeek Schadewijk Fc Oss
             
United SV Wanssum Vitesse'08 Gennep Ysselsteyn SV              
Zuid 2 Zondag Klasse 4 A (Without B or Reserve teams)
Berg'28 en Terblijt Bunde VV Gronsveld SCG Hulsberg SV Keer VV Cadier Leonidas W Maastricht Maastricht DBSV Maastricht RKASV Maastricht RKHSV Margraten RKVVM
           
Neerbeek RKVV Schimmert VV Ulestraten RKUVC Willem I Maastricht            
Zuid 2 Zondag Klasse 4 B (Without B or Reserve teams)
Eikenderveld SV Geuldal SV Gulpen Fc Heerlen RKHBS Kakertse Boys Kerkrade RKTSV Kerkrade West Fc Landgraaf UOW'02 Mechelen RKMVC Passart VKC Hoensbroek
           
Rood Groen LVC'01 Vaals Vaesrade VV Voerendaal VV Zwart Wit'19 Eys SV            
Zuid 2 Zondag Klasse 4 C (Without B or Reserve teams)
Brunssum SV Buchten HBC'09 De Leeuw VV Brunssum Einighausen SVE Herkenbosch SVH'39 Linne VV Munstergeleen VV SVM Olympia Schinveld RKSV Oranje Blauw'15 Posterholt Ria Fc Nieuwstadt
           
Roosteren VV Sporting Sittard 13 Woander Forest Merkelbeek Zwentibold VV            
Zuid 2 Zondag Klasse 4 D (Without B or Reserve teams)
Bieslo VV Cranendonck Fc Heythuysen VV Horn VV Kelpen Oler DFO'20 Laar SV Maarheeze VV Maasgouw Fc Oda Fc Weert Roerdalen Fc
           
Roermond SV EMS Roggel SV Swalmen DES Weert DESM            
Zuid 2 Zondag Klasse 4 E (Without B or Reserve teams)
America VV Arcen DEV Grashoek SV Grubbenvorst GFC'33 Hegelsom VV Helden Beringe BEVO Kessel VV Koningslust VV Meijel RKMSV Meterik VV Horst
           
Neerkandia Neerkant Panningen SV Reuver VV Tegelen TSC'04            
Zuid 2 Zondag Klasse 4 F (Without B or Reserve teams)
Aarle Rixtel ASV'33 Bavos Bakel Brandevoort SV Bruheze VV Deurne SJVV Helmond HVV Heusden Asten ONDO Lierop SV Mifano Mierlo Milheezer Boys
           
Rood Wit'62 Helmond Someren SSE Stiphout Vooruit Vlierden SPV            
Zuid 2 Zondag Klasse 4 G (Without B or Reserve teams)
Achates VV Otetrsum Beugen VIOS'38 Broekhuizenvorst SVEB Constantia Wanroij De Zwaluw VV Heijen VV Ledeacker DSV Merselo SV Milsbeek SV Montagnards Bergen
           
Oostrum SV Stormvogels'28 Siebengewald Toxandria Rijkevoort Well EWC'46            
Zuid 2 Zondag Klasse 4 H (Without B or Reserve teams)
Achilles Reek Cito RKSV Oss Cuijk VV SIOL De Rakt Fc Festilent Zeeland Gassel VV Herpinia Herpen Juliana Mill Langenboom SES Lith NLC'03
           
Ravenstein VESTA'19 Ulysses Megen Veghel SCMH Vorstenbossche Boys            
Zuid 2 Zondag Klasse 5 A (Without B or Reserve teams)
Abdissenbosch SV Amstenrade VV Bemelen Fc Daalhof VV Geertruidse Boys Geulsche Boys Haanrade SSA SVA Maastricht IBC'03 Noorbeek SNC'14 Partij VV
             
Rimburg RKVV Vijlen VV Voerendaal RKSVB              
Zuid 2 Zondag Klasse 5 B (Without B or Reserve teams)
Asenray RKAVC Conventus'03 Koningsbosch Leeuwen SC Maasbracht MBC'13 Montfort VV SNA Pey RIOS'31 Sanderbout VV Sint Joost VV Sittard OVCS Slekker Boys
             
Susterse Boys Urmond VV IVS Urmondia Urmond              
Zuid 2 Zondag Klasse 5 C (Without B or Reserve teams)
Altweerterheide SV Crescentia RKTVV Egchel SV Eindse Boys Leveroy SV Neer RKSVN Nieuw Woensel Eindhoven Olympia Boys Ommel Rood WIt'67 Budel Someren SVSH
             
Sterksel VV Tongelre RKVV Eindhoven Weert RKSVV              
Zuid 2 Zondag Klasse 5 D (Without B or Reserve teams)
Belfeldia Belfeld Holthees Smakt VV Kronenberg SV Leunen VV Lomm RKDSO Lottum SV Oirlo SVOC'01 Sambeek VV Sporting Swolgen Stevensbeek SVS
             
Venlo VOS Venlo VVV'03 Wellerlooi RESIA              
Zuid 2 Zondag Klasse 5 E (Without B or Reserve teams)
Astrantia Middelaar Beers HBV Boerdonk VV Elsendorp VV Fiducia RKVV Keldonk RKVV Loosbroek WHV Mortel VV MVC Odiliapeel VV Sint Agatha VCA
             
Uden Fc Wilbertoord DWSH'18 Zeeland VCO