HONGRIE 2019-2020

NB 1 - OTP Liga
Debrecen VSC Diosgyör Miskolc Fehervar Fc Ferencvaros Budapest Honved Budapest Kaposvar Rakoczi Fc Mezokövesd Zsory Paksi SE Puskas Akademia Ujpest Budapest
               
Varda SE Zalaegerszeg TE                
NB 2

Ajka Fc Balmazujvaros Bekescsaba Elore Budafoki LC Budaörsi SC Csakvari TK Aqvital Dorogi Fc Gyirmot Fc Györ ETO Fc Haladas Szombathelyi
Kazincbarcikai SC MTK Budapest Nyiregyhaza Spartacus Siofok BFC Soroksar SC Szeged 2011 Szolnok MAV Tiszakecske FC Vac FC Vasas Budapest

NB 3 - Keleti group

Balassagyarmati VSE Cegledi VSE Debrecen DEAC Egyetemi Eger SE Erszebeti SMTK Fuzesgyarmati SK Gyöngyös AK Hatvan Fc Jaszberenyi Vasas Ozd Fc
           
Putnok VSE Senyö Carnifex Tallya KSE Tiszaujvaros Fc            

NB 3 - Koezep group

Dabas Fc Dabas Gyon Fc Dunaharaszti MTK Dunaujvaros PASE Ivancsa KSK Kecskemet TE Kelen SC Kozarmisleny Fc Monor SE Pecs Mescek
         
Rakosmenti Köszegi RKSK Szabadkikötö Szekszard Szentlorinc SE Taksony SE          

NB 3 - Nyugati group (without B or Reserve teams)

III Kerületi TUE Balatonlelle SE Bicske TC Elöre BKV Erdi VSE Heviz SK Komarom VSE Lipot Pekseg SE Menföcsanak ESK Mosonmagyarovari TE
           
Nagykanisza Fc Papai ELC Sarvar Fc Veszprem Fc            

Region Bacs - Kiskun

Akasztoe Fc Bacsalmas Petöfi Bajai LSE Kalo Bajai SK Bajaszentistvani SK Batya SE Duna Aszfalt Gerlai Dunapataji SE Dusnok KSE Ersekcsanadi KSKE
Felsoszentivani Fülöpjakabi SE Garai KSE Hajos Fc Hartai SE Helvecia SE Hercegszantoi Fc Hiros SC EP Homokmegy SE Honved Mezofi Istvan
Honved Szamuely Timor Izsaki Sarfeher SE Janoshalma Spartacus Jaszszentlaszloi SE Kalocsai SE Kecel Fc Kecskemet Dosza Kecskemet LC KFT Kecskemet SC Kelebia Köszegi NS
Kerekegyhazi Sunplast Kiskörös Fc Kiskörös Stadler Kiskunfelegyhazi Honved Kiskunfelegyhazi TK Kiskunhalas Dosza Kiskunhalas FC Kiskunhalas Honved Kiskunhalas Spartacus Kiskunmajsai SE
Kunadacsi SE Kunfeherto SE Kunszallas SE Lajosmisze Fc Lajosmisze Varosi Lakiteleki TE Mehecsek Kalocsai Melykut SE Miskei ALC Nagybaracska HID
Nemesnedudvari Nyarlorinci Labdaruga Solti Fc Soltvadkerti TE Stadler Fc Sükösdi SC Szabadszallasi SE Szank Olajbanyasz Tabdi KSE Tiszaalpari SE
               
Tiszaug KSE Vadkert Fc                

Region Baranya

Babarcsi SE Baksai SE Beremendi ESK Bicserd KSE Boda Önkormanyzat Bogad SE Boly SE Bükködsi SE Dravaszabolcsi Dosza Egeragi SE
Egyseges Hidas Felsoszentmarton Zrinyi Gerde 98 Geresdlak Dosza Gödre SE Görcsöny SE Gyod Mecksekvoelgye Harkany SE Hidas ESE Himeshazi KSE
Hosszuheteny SE Kasadi Dosza SK Kemes TSZ Ketujfalu SE Kisharshagyi SE Komloi BSK Kovacshida SE Kövagöszölösi SE Lanycsoki SE Lippoi Fc
Lovaszhetenyi Fc Magocs SK Magyarboly LES Majsi Tancsics SE Mazaszaszvari Merenye SE Mohacsi Fc Mohacsi TE Nagyarpad SK Nagyharsany Epitok
Ocsard SE Olasz SE Orfu KSE Patapoklosi SE Pecs DDGAZ Pecs PEAC Pecsbanya SE Pecsi Borgyari TC Pecsi Dinamo SE Pecsi Dosza
Pecsi Egyetemi Pecsi Honved Pecsi Kesztyvugyar Pecsi Postas Pecsi Tornado Pecsi VSK Pecsvaradi Spartacus Pellerd Se Fürge Nyuszi Pogany SE Sasd Varosi
Satorhely SE Sellye KSE Siklos Thermal Fc Somberek SK Szajk TSZ Szalanta Hunyadi Szaszvar SE Szederkenyi Szekelyszabar Szentdenes Fc
   
Szentegati SE Szigetvari VSZ Töttösi SK Ujpetre SE Union Himes Vasas Banyasz Vemend SE Villany TC    

Region Bekes

Atletico Bekescsaba Battonyai TK Bekescsaba Honved Bekescsaba MAV Bekesi Fc Bekesszentandras Bucsa SE Csabacsudi Gylse Csanadapacai Elore Csardaszallasi
Csorvasi SK Devavanyai SE Dobozi SE Dombegyhazi NSE Gadoros SE Gyomaendrödi Fc Gyulai Termal Gyulavari SE Hatarör Dosza Oroshaza Jamina SE
Kardos KSK Örmenykut Ketegyazi Medosz Kevermes SE Kondorosi TE Körösladany MSK Kötegyani SK Kunagotai TE Lököshaza KSK Magyarbanhegyesi Medgyesegyhazi
Mehkereki SE Mezöberenyi Fc Mezöhegyesi Mezöhegyesi Medosz Mezökovacshazi Mezömegyer SE Nagyszenas SE Okany KSK Oroshaza Fc Oroshazy MTK
Pusztaföldvari LK Rakoczi Vasas Sarkadi Kiniszi Sarkadkereszturi Szabadkigyosi Szarvasi Fc Szeghalmi Fc Totkomlosi TC Vesztoi SE Zsadanyi SE

Region Borsod

Abaujszanto VSE Alsoszolcai LE Aroktö SE Aszalo SE Attila Fc Banhorvati Beret SE Bocs KSC Borsod Volan Borsodnadasdi
Borsod-Szentgyörgy Bükkebranyi SC Bükkszentlaszlo Cigand SE Cserepfalu KSE Diosgyör VTK Edelenyi BSE Emöd VMSE Encs VSC Gesztely
Gönc VSE Harsany SE Holcim SC Jakfalva Karcsa Mad Fc Martonyi Mezöcsat VSE Mezözombor Fc Miskolc MAV Tiszavas
Miskolci Egyetemi Miskloci Epitö MTE Miskolci Honved Miskolci Postas Mojito Lemon BTE Monok KKSE Onga SE Ormosbanyai Ozdi Kohasz Perekes TK
Polgari HVSC Prügy KSE Sajobabonyi Sajosenye SE Sajoszentpeter Borsodi Sajoszentpeter VSE Sajovamos SK Sarospataki TC Satoraljaujhely Szendro
       
Szerencs Varosi Tiszababolna RSE Tiszaluc Tokaj Fc Varboi Banyasz Vattai FCE        

Region Budapest

33 Fc 43 SZ Epitök Airnergy Fc Babylon SE Barati Kör MTK BEAC Budapesti Budai XI SE Budakeszi SE Budapesti 1908 SZAC Budapesti Erdert
Budapesti Polgari Budapesti VSC Dreher Budateteny SE Büske SS BVSC Zuglo Csep Gol Fc Csepel Fc CSHC 94 Fc Csillaghegyi MTE Dinamo Torpedo KSE
Dini SE Duna SK Dunakanyar VAC Erös Var Fc Erzsebet SK Föv Vizmuvek SK Futbalferia SC Gamma LES Gazgyar ASR Goldball 94 Fc
Hid Unio SE Hidegkuti SC II Kerületi UFC Ikarus Fejlödö Inter 04 Fc Inter CDF SE Issimo SE Istenhegy Fc Kaposztasmegyer Fc Karman BME Fc
Kise Fc Kormanyör SE Közterület SK Külker SC Lanchid Fc Lörinci Kitartas Lurko SE MAC Budapesti MAFC Wanderers Mahatma Gandi SE
Margitsziged Maximo Hungaria Merkapt SE MFC Favorit SE MLTC Budapesti Mügyetemi Fc Mun SE Nagytetenyi Kohasz Nimrod SE Orvosegyetem
Palota SE Penzügyör SE Pestszentimrei SK Pestujhelyi Fc Piramis SE Previfitt SE Puebla 13 Fc RAFC Budapesti Rakospalotai REAC Romhany SE
Rona SC Rug 6 Fc Siketek SC Spartacus 3R SzentPal Akademia Tabani LC Testveriseg SE TF SE Budapesti THSE Szabadkikötö Torekves SF

Törökbalinti Fc Ujbudai Voyage Ujpesti Flotta Ujpesti Haladas Unione Fc Vaslo XVII Ker RTK Vizafogo Fc Voros Meteor XII Kerületi Hegyvidek Zugloi KSE

Region Csongrad

Alfödi Porcelan Algyö SK Apatfalva SC Assothalmi TE Balastya KSE Bordany SK Csanadpalota Csengele KSE Csongradi Spartacus Csongradi Tiszapart
Delep SC Szeged Deszki SC Hodiköt SE Hodmezovasarhelyi Karolyi Sziknacs Kiskundoroszma Kisteleki TE Labdarugo UTC Makoi Fc Makoi Spartacus
Maros Menti UFC Metripond SE Mindszenti SE Morahalom VSE Moravarosi SK Nagymagocs SE Röszkei SK Sandorfalva SK St Mihaly Fc Szeged Alsovarosi
Szeged Egyseges OLSC Szeged FK 1899 Szeged LC 1899 Szegedi Dosza Szegedi Elore Szegedi Honved Szegedi Postas Szegedi VSE Szekkutas TC Szentesi Fc
 
Szentesi Kiniszi Szentesi TE Szentesi Vasutas Szöregi Rakoczi Tapei ESK Tisza Volan Tiszasziget SE Zakanyszek KSK Zsombo SE  

Region Fejer

Aba Sarviz Fc Adony VSK Alap Koszegi SE Alba Regia Fc Bakonycsernye Baracska SE Beloiannisz SSK Bodajk SE Cece Polgari SE Csabdi SE
Csakvar Fc Csor Truck Trailer Fc Degi SE Dunafem Maroshegy Dunaferr Dunaujvaros Dunaujvaros Fc Dunaujvarosi Epitok Dunaujvarosi Papir Elöszallas SE Enyingi VSE
Ercsi SE Etyek Koszegi Fehervarsurgoi Fönix Gold Szekesfehervar Gardony Agardi Gazszer Agard Honved Szondi Honved Toldi Ercsi Ikarus Maroshegy Kaloz
Kofem SC Kulcs SE Lajoskomaromi KSE Lepseny Mezöszentgyörgy Manyi TK Martonvasari SK Mezöfalvi Medosz Mezöszilas KSSZE Mori SE Nagyvenyim
Pakozd Pazmand SE Perkata SE Pettend SE Polgardi VSE Pusztaszabolcs SC Racalmas SE Rackeresztüri SE Sarbogard Videoton Sarosd
Sarszentagotai SK Szar Köszegi SE Szekesfehervari Elore Szekesfehervari Volan Tordas Val KSE Velence SE Vertesboglari SE Videoton Barati Videoton Szekesfehervar
Region Györ
Abda SC Agfalva KSK Asvanyraro KSE Babot SE Bacsa Fc Bagyogszovati KSE Bajcs SE Balfi SE Beled SE Bezenye SE
Bezi KSE Bodi Trans Mosonszolnok Bodonhelyi SE Bogyoszlo KSE Böny SE Börcs KSE Bösarkany KSE Csapod SCE Csikvand SE Csornai SE
DAC-Up Darnoszeli SE Dunakiliti KSE Dunaszeg SE Dunaszentpal SE Ecs KSE Egyed KSE Egyhazasfalu SE Enese SC Felpec SE
Fertöd SE Fertörakosi SE Fertösszentmiklos SE Gönyü SE Gyarmat SE Gyömöre SK Györ BKSE Györasszonyfa TSE Györi Capak Györsag KSE
Györsövenyhaz SE Györszentivan SE Györujbarat SE Györujfalu SE Györzamolyi SE Halaszi SE Hedervari KSE Hegyeshalmi SC Hegykö FSC Herold Trans Menföcsanak
Himod SE Ikreny SE Integral DAC Györ Ivan KSE Janossomoriai SE Jobahaza KSE Kajarpec Herold Trans Kapuvari SE Karolyhazi SKE Kimle KSE
Kony SE Kophaza SE Koronco KSSZE Kunsziget SE Lebeny SE Level KSE Loland Nyul SC Magyarkeresztur KSE Mariakalnok SE Markotabödöge SE
Matav Sopron Mecser KSE Met-Na SE Veszkeny Mezoörs KSE Mihalyi SE Mindszentpuszta SE Mite Moson-szentmiklosi SE Mosonudvar SE Nagycenk SE
Nagylozsi SK Nagyszentjanos SC Osli KSE Öttevenyi TC Pannonhalma SE Papateszeri SE Per LES Pereszteg SE Petöhazi SE Püski SE
Rabacsecseny SE Rabapatonai Besenyö Rabapordany NRG Rabaszentandras SE Rajka Green SE Repcementi SE Denesfa Sarrodi Aszok SE Sokoropatka SE Sopron Fc Sopronhorpacs Meszaros
Soproni Fac 1900 Soproni Vasutas Sopronkövesd LC Szany SE Szarföld SE Szil SE Tenyö SE Teti Sokoro SC Tita Agyagosszergeny Töltestava SE
   
Ujronafo SK Vamosszabadi SE Varalja SE Varbalog KSK Veszpremvarsany LE Vitnyed SE Wunderbar Pazmandfalu Zsira TSK    

Region Hajdu

Berettyoujfalui SE Blondy Fc Esztar Bocskai Vamospercs Dase Debreceni DEAC Derecskei LSE Ebesi SBKE Görbehazi KSE Hajduböszörmenyi Hajdudorog SE
Hajduhadhazi FK Hajdunanas FK Hajdusamsoni TTISZE Hajduszoboszloi Hosszupalyi SE Jozsa SE Kabai Meteorit SE Komadi SE Konyari SE Le Petit DSC Debrecen
Letavertes SC97 Mikepercsi KSE Monostorpalyi SE Nadudvari SE Nagyhegyes KSE Nyiradony VVTK Polgari VSE Püspökladanyi LE Sarretudvari KSE Teglasi VSE
                 
Zsaka SE                  

Region Heves

Abasari SE Andornaktalya MSE Apci TE Atkari SE Belapatfalvai SKE Besenyötelek SC Boldog SE Borsodnadasdi LASE Demjen Fc Detk SE
Domoszlo SK Ecsed SK Egerszalok SE Egerszolati SK Egri Sportcentrum Energia Gyöngyös Felsötarkany SE Füzesabony SC Gyöngyöshalasz SE Gyöngyös-solymosi SE
Hatvan Lokomotiv SE Hered LC Hevestherm Hevesi Istenmezeje SE Kiskörei LES Kömilö SC Lorinci VSC Maklar SE Markaz Fc Matrabella MSE
Matraderecske SE Mikofalvai LC Novaj SE Petervasara SE Petofibanyai SK Poroszlo SE Recsk SE Szihalmi SC Szölöskert Nagyrede Vamosgyörk SE
               
Visonta SC Zagyvaszanto SE                
Region Jasz
Besenyszögi SE Cibakhazi NKSE Cserkeszölöi SE Fegyvernek NKSE Janoshida SE Jaszalsoszent-györgy KSE Jaszapati VSE Jaszarokszallasi VSE Jaszboldoghazi SE Jaszdozsa SE
Jaszfenyszarui VSE Jaszkisér SE Jaszapati VSE Jaszszentandras Fc Karcagi SE Kenderes SE Kisujszallasi SE Kunhegyesi ESE Kunszentmartoni TE Martfui VSE
Mezöturi AFC Rakoczifalva SE Szajol KLK Szarvaskend SE Szolnok Fanatic SE Szolnoki Spartacus Tiszaföldvar VSE Tiszafüredi VSE Tiszajenö KSE Tiszaszentimre KSE
       
Tiszaszölösi KSE Törökszentmiklosi Toszeg KSE Turkeve VSE Ujszasz VVSE Zagyvarékas KSE        

Region Komarom

Acsi Kiniszi SC Almasfüzitöi SC Annavölgyi BSE Aszar KSE Babolnai SE Bajoti Szikra SE Banai KSK BarNul Szomodi Bokod SE Csaszari SE
Csemi SE Csolnoki SZSE Esztergom Fc Etei SE Felsögalla TSE Gesztesi SE Kecsked KSK Kocs KSE Koppanymonostori SE Környe SE
Nagyigmandi KSK Nyergesujfalu SE Oroszlany OBSK Sarisapi BSE Tatabanya Tatai AC Vertesi Erömü SE Vertessomloi KSK Vertesszölösi SE Weldtech Naszaly
                 
Zsambeki SK                  

Region Nograd

Becske KSE Bercel KSK Berkenye SE Bernecebarati Kemence Borsosbereny SE Cered VSE Cserhat Felsotold Csitar SE Ecseg SE Egyhazasdengeleg FE
Epitök Forgäch KC Erdökürt SK Ersekvadkert SE Felsöpeteny SE Günter LES Hehalom SE Ipolyszögi SE Ipolytarnoc SE Jobbagyi HSE Kallo SE
Karancsalja MSE Karancsbereny SK Karancskeszi United Karancslapujto KSE Kazar KSE Keszegi SE Ketbodony SE Kisterenyei SE Ludanyhalaszi SE Matramindszent SE
Matranovaki VSC Matraterenye TSE Matraverebely Szentkut Nagybatony SC Nagylöc SE Nagyoroszi HBB Nezsa SE Nogradmarcal SE Nögradsap SE Nötincs SE
Örhalom SE Ösagard LK Palotas SE Paszto SK Patak SE Retsäg VSE Rimoc SE Romhany SE Sagujfalu KSE Salgotarjan BTC
SBTC KFT Szabadnap Szecseny VSE Szendehely Fc Szent Imre DSE  Szondy SE Hont Szügy SE Szurdokpüspöki TK Tari Szabadidos  Tolmacs SE
           
Unicum Fc Mohora Vanyarc KSE Varsany SE Zagyvarona SE            

Region Pest

Abonyi KID Albertirsa SE Alsonemedi SE Aranyszarvas SE Aszod Fc Bagi TC96 Budajenö KSE Budakalaszi MSE Bugyi SE Cegledberceli KSE
Csomad KSK Csömör KSK Csövar SE Danszentmiklos KSK Dany KSK Delegyhaza KSE Diosdi TC Dömsödi SE Dunafüred Szazhalombatta Dunakeszi VS
Ecser SE Erdökertesi SE Farmos SE Felsöpakonyi KSE Fortuna Kismaros Foti SE Galgagyörki SE Galgaheviz SK Gödi SE Gödöllöi Egyetemi AC
Gödöllöi SK Gyali BKSE Gyömrö UFC Halasztelek Fc Hernad SE Hevizgyörki SC Iklad KFC Inarcs VSE Isaszegi SE Jaszkarajenöi SC
Kakucs KSE Kartal SE Kisalag SC Kiskunlachaza SE Kisnemedi MSE Kistarcsai VSc Koka KSK Kospallagi Medosz Leanyfalu SE Letkes KSE
Maglodi TC Marianosztra SE Mogyorod Fc Mogyorod KSK Nagykörösi Kinizsi Nagymaros Fc Nyaregyhaza SK Ocsa VSE Örbottyan KSE Örkeny SE
Pand KSK Patyi SE Peceli SSE Penci SE Perbal SC Pereg SE Peteri KSK Pile Szanto SE Piliscsaba SE Pilisi LK Legenda
Pilisvörösvari UFC Plisszentivan SE Pomaz ICO SE Püspökhatvani SE Püspökszilagy SE Rackeve VAFC Rad SE Rebelog Fc Soskut SKE Sulysapi SE
Szazhalombattai LK Szentendre VSE Szentmartonkatai SE Szigetbecse SE Szigetcsep SC Szigetgyöngye SE Szigethalom SC Szigetszentmarton KSE Szigetszentmiklos Szobi SC
Szöd Fc Szödliget SMTE Szokolya SK Taborfalva KSE Tapiobicske SK Tapiogyörgye KSK Tapiosag KSK Tapioszecsö Fc Tapioszele SE Tapioszölös KSE
Tarnok BKSK Toalmas SK Tököl VSK Törökbalinti TC Ujhartyan VSE Ujlengyel DSE Ujszilvas KSE Üllo SE Uri KSK Ürömi SC
Vac Deakvar SE Vacduka KSK Vachartyan KSE Vaci KDSE Remenyseg Vacratot KSE Vaczentlaszlo SE Valko KSK Vasadi RSC Vecses Fc Veresegyhaz VSK
         
Veröce SE Viadukt Biatorbagy SE Visegrad SE Zebegenyi Labdarugas Zsamboki SE          

Region Somogy

Babocsa SE Balatonberenyi SE Balatoni Vasas Balatonkeresztur Balatonszabadi LE Balatonszarszo NKSE Barcs Fc Buzsak KSE Csokonyavisonta KSC Csurgoi TK
Del Balaton Fc Fonyodi Petöfi SE Hetes Vikar SC Kadarkut KSK Kaposfüred SC Kaposvölgye Nagyberki Karad SC Kethelyi SE Magyaregres SZE Marcali VFC
Nagyatadi Fc Nagybajomi AC Segesdi SE Siofoki BSE Banyasz Somogysard SE Szabadido SE Somogyjad Szabas SE Tabi Varosi SC Tarany 2014 KFC Toponar SE
                 
Zamardi Petöfi SE                  

Region Szabolcs

Austria Vasarosnanemy Baktaloranthaza VSE Balkanyi SE Biri SE Buj SE Csenger Fc DBFC SE Demecseri VKSE Döge LSE Dombrad SE
Fehergyarmat SC Fiatal Gyemantok Gergelyiugornyai SE Gyulahaza KSE Ibrany SE Kemecse SE Kisar SE Kisleta SC Kisvarda Kölcse SE
Kotaj SE Levelek SE Mandok VSE Mariapocsi LSK Mateszalkai MTK Nagyecsed RSE Nagyhalaszi SE Nagykalloi VSE Nyirbatori Fc Nyirbeltek KSE
Nyircsaszari FK Nyirgyulaj KSE Nyirkaraszi KSE Nyirmeggyes SK Nyirmihalydi KSE Nyirpazony SE Nyirvasvari 16 Fc Petnehaza SE Rakamazi Spartacus Tarpa SC
 
Tiszabercel SE Tiszakanyar SE Tiszalök VSE Tiszavasvari SE Turistvandi KSE Tuzser SE Ujfeherto SE Vajai SE Vamosoroszi KSE  

Region Tolna

Aparhanti SE Bataszek SE Bolcskei SE Bonyhad Börszöny Bonyhad VLC Decs KSE Döbröközi KSE Dombovar Fc Dunaföldvari Fc Faddi SE
Gerjeni SK Gyapa Derbi SE Györköny SE Högyészi SCE Kakasd SE Kaposszekcsö KSE Kisdorogi Fc Madocsa SE Majosi SE Moragyi SE
         
Palfai SE Simontornya Tc 22 Sioagardi SE Szakaly KSE Tamasi 2009          

Region Vas

Balogunyom SE Bozsoki SE Büki TK Celldömölki VSE Csakanydoroszloi KSE Csepregi SE Egyhazasradoci Felsöcsatari KSK Gersekarat SE Gyöngyösfalu SE
Gyöngyösherman Szentkiral Honved Sé SE Janoshaza VSE Kemenesalja Fc Kemenesmagasi Fc Kenyeri CS SE Kiraly SZE Kiswire VSE Szentgotthardi Körmendi Fc Köszegi Fc
Mariaujfalu SE Mersevati SE Mesteri Fc Nadasd KSE Nagysimonyi TC Narai SK Oelbö KSE Oerimagyarosd SE Oeriszentpeter SE Ostffyasszonyfa SE
Oszko Györvar Tersege Öte Ikervar Fc Pecöl KMSE Petofi SE Vasszecseny Püspökmolnari KSK Rabapatyi KSK Repcelaki SE Repcevölgye SK Boe Rum KSC Schott SE Lukacshaza
Simasag SE Söpte SE Szeleste Posfa SE Szentpéterfai SE Szergeny SE Szombathelyi Spari Fc Tanakajd TC Taplani KSK

Torony KSK

Tutitextil Körmend VSE
   
Ujperinti SE Uraiujfalu SE Vasalja HSE Vasasszonyfa SE Vasvar VSE Vep VSE Viszak KSE Zanati KSE    

Region Veszprem

Ajka Kristaly Ajka Padragkut Alsoörs SE Apacatorna LC Assmont SE Zalahalapi Badacsonytormaji Bakonybel SZSE Balatonakali SE Balatonalmadi SE Balatonederics SC
Balatonfüredi SE Balatonkenese SE Balatonmaji SE Csabrendek Fc Cseteny SE Csopak SC Devecser SE Egyertetes Nemesszalok Eplenyi SE Füzföi AK
Gyulafiratot RAC Herendi Porcelan SK Jasd Cseteny Kettornyulaki SE Közsegi SE Magyarpolany Lombard Papa Malomsok SE Marcalgergelyi SE Mezölaki SE Monostorapati SE
Nagyteveli SE Nemesgörzsönyi SE Nemesvamosi LSE Ösi PSK Öskü PV 2000 Papai Perutz Fc Pecselyi SE Peremarton SC Peti MSE Somlo SC
Sümeg VSE Szentantalfa NVSE Takacsi SE Taliandörögd SE Tapolca SE Tapolcaföi SE Tihanyi Fc Totvazsony SE Ugod SE Urkut SK
           
Vanyola SE Varpalotai BSK Vezsprem Honved Zirc Dudar Fc            

Region Zala

Ada Nova SE Alsonemesapati SE Andrashida Bagola SE Bajcsa SE Becsehely SE Becsvölgye SE Bocfölde SE Bödei SE Botfa LSC
Csacs SN Cserszegtomaji SK Csesztreg SE Csömöder Kissziget Egervai TE Eszteregnye TSZ Galambok SC Göcsei SE Nemetfalu Gyenesdias KSK Helsa Andrashida
Keszthely CAF Kiskanisza SE Lenta FC Letenye SE Lets Do It Teskänd Murakeresztur SE Nagykapornak KSE Napred SE Sumarton Olajmunkas SE Gellenhaza Palini Fc
Paterdomb LSC Petrivente SE Poganyszentpeteri STE Police Ola LSK Pölöske SE Sandi SE Sarhida SE Sarmelleki SE Semjenhaza SE Söjtör DFSE
Sormas SE Sümegcsehi SE Szepetnek SE Szerdahely Fc Tisza EP ZVSC Türje SE Ujudvar SE Vindornyaszölösi Zalabaksa KSE Zalagrar Pokaszepetk
   
Zalakaros SE Zalakomar ES Zalalövö SE Zalaszanto SE Zalaszentgyörgy SE Zalaszentivan SE Zalaszentmihaly SE Zalavari SC