POLOGNE 2012

Ekstraklasa
Belchatow GKS Gornik Zabrze Jagiellonia Bialystok Korona Kielce Lech Poznan Lechia Gdansk Legia Varsovie Piast Gliwice Podbeskidzie Bielsko Biala Pogon Szczecin
       
Polonia Varsovie Ruch Chorzow Slask Wroclaw Widzew Lodz Wisla Cracovie Zaglebie Lubin        
First Liga
Arka Gdynia Bogdanka Leczna Cracovia Cracovie Dolcan Zabki Flota Swinoujscie Katowice GKS Kolejarz Stroze Lodzki LKS Miedz Legnica Okocimski Brzesko
   
Olimpia Grudziadz Ruch Radzionkow Sandecja Nowy Sacz Stomil Olsztyn Termalica Bruk Bet Nieciecza Tychy GKS 71 Warta Poznan Zawisza Bygdoszcz    
Second Liga East
Concordia Elblag Garbarnia Cracovie Motor Lublin Olimpia Elblag Pelikan Lowicz Pogon Siedlce Puszcza Niepolomice Radomiak Radom Resovia Rzeszow Siarka Tarnobrzeg
   
Stal Rzeszow Stal Stalowa Wola Swit Nowy Dwor Mazowiecki Unia Tarnow Wigry Suwalky Wisla Plock Wisla Pulawy Znicz Pruszkow    
Second Liga West

Bytovia Bytow Chojzniczanka Chojnice Chrobry Glogow Elana Torun Energetyk Row Rybnik Gornik Walbrzych Gryf Wejherowo Jarota Jarocin Kluczbork MKS Lech Rypin
   
Olawa MKS Polkowice KS Polonia Bytom

Rakow
Czestochowa

Rozwoj Katowice Ruch Zdzieszowice Tur Turek Zaglebie Sosnowiec    
Third Liga - Gr 1 - Pomerania-Western Pomeriania (Pomorsko-Zachod) (Without B or Reserve teams)
Baltik Gdynia Blekitni Stargard Szczecinski Cartusia Kartuzy Chemik Police Dab Debno Energetyk Gryfino Gryf Slupsk Gwardia Koszalin Koral Debnica Kotwica Kolobrzeg
             
Orkan Rumia Pogon Barlinek Polonia Gdansk              
Third Liga - Gr 2 - Kuaivia Pomerania-Greater (Kuja-Pom-Wielko)
Calisia Kalisz Cuiavia Inowroclaw Dopiewo GKS Gornik Konin Lubonski KS Lubuszanin Trzcianka Nielba Wagrowiec Notecianka Pakosc Ostrovia Ostrow Piast Kobylin
       
Pogon Mogilno Polonia Sroda Sokol Kleczew Unia Solec
Kujawski
Unia Swarzedz Wda Swiecie        
Third Liga - Gr 3 - Lower Silesia-Lubusz (Dolnos-Lubuska)
Bielawianka Bielawa Foto Higiena Gac Ilanka Rzepin Lechia
Dzierzoniow
Lechia Zielona Gora Motobi Katy Wroclawskie Orzel Miedzyrzecz Orzel Zabkowice Slaskie Piast Karnin Pogon Swiebodzin
       
Polonia Sparta Swidnica Polonia Trzebnica Prochowiczanka Prochowice Promien Zary Sleza Wroclaw Sprotavia Szprotawa        
Third Liga - Gr 4 - Opole-Upper Silesia (Opolsko-Slaska)
Czaniec LKS Gornik Wesola Lesnica LZS Odra Opole Odra Wodzislaw Slaski

Piotrowka LZS

Pniowek Pawlowice Slaskie Polonia Glubczyce Polonia Laziska Gorne Przyszlosc Rogow
       
Skra Czestochowa Stal Bielsko Biala Start Namyslow Swornica Czarnowasy Szczakowianka Jaworzno Victoria Chroscice        
Third Liga - Gr 5 - Podlasie-Warma Masuria (Podlasko Warm-Maz)
Dab Dabrowa Biaostocka Granica Ketrzyn Huragan Morag Lomza LKS Motor Lubawa Mragovia Mragowo Olimpia 2004 Elblag Olimpia Zambrow Olrzel Kolno Plomien Elk
         
Sokol Ostroda Start Dzialdowo Tur Bielsk Podlaski Warmia Grajewo Wissa Szczuczyn          
Third Liga - Gr 6 - Lodz-Masovia (Lodzko-Mazowiecka)
Bron Radom Hutnik Varsovie Kutno MKS Lechia Tomaszow Legionovia Legionowo Mazur Karczew Omega Kleszczow Orzel Wierzbica Piaseczno KS Pogon Grodzisk Mazowiecki
       

Sokol Lodzky Aleksandrow

Start Otwock Targowek GKP Ursus Varsovie Wielun WKS Zawisza Rzgow        
Third Liga - Gr 7 - Lesser Poland-Kielce (Malopolsko-Swieto)
Beskid Andrychow Bochenski BKS Czarni Polaniec Dalin Myslenice Granat Skarzysko Hutnik Nowa Huta Janina Libiaz Juventa Starachowice Limanovia Szubryt Luban Maniowy
       

Lysica Bodzentyn

Poprad Muszyna Przeboj Wolbrom Szreniawa Nowy Winicz Wierna Malogoszcz Wisla Sandomierz        
Third Liga Gr 8 - Subcarpathia (Lubelsko Podkarpacka)
Avia Swidnik Chelmianka Chelm Izolator Boguchwala Karpaty Krosno Lublinianka Wieniawa Orleta Lukow Orleta Radzyn Podlaski Orzel Przeworsk Podlasie Biala Podlaska Polonia Przemysl
       
Rafineria Czarni Jasloc Stal Krasnik Stal Mielec Stal Sanok Tomasovia Tomaszow Unia Nowa Sarzyna        
Fourth Liga - Dolnoslaski ZPN (without B or Reserve teams)
Granica Bogatynia Karkonosze Jelenia Gora Kobierzyce GKS Luzyce Luban Nysa Klodzko Nysa Zgorzelec Olimpia Kowary Orkan Szczedrzykowice Orla Wasosz Piast Nowa Ruda
         
Piast Zawidow Piast Zmigrod Pogon Olesnica Sokol Wielka Lipa Strzegom AKS          
Dolnoslaski Klasa okregova - jeleniogorska grupa (without B or Reserve teams)
Bazalt Sulikow Bobrzanie Boleslawiec Czarni Lwowek Slaski Jawa Otok Kwisa Swieradow Zdroj Lesnik Osiecznica Lotnik Jezow Sudecki Mitex Podgorzyn Olimpia Kamienna Gora Piast Dziwiszow
       
Piast Wykroty Pogon Swierzawa Twardy Swietoszow Victoria Ruszow Warta Boleslawiecka Wlokniarz Mirsk        
Dolnoslaski Klasa okregova - legnicka grupa (without B or Reserve teams)
Arkon Przemkow Czarni Rokitki Iskra Keblow Iskra Kochlice Konfeks Legnica Kuznia Jawor Mewa Kunice Odra Chobienia Przyszlosc Prusice Sparta Grebocice
           
Sparta Rudna Stal Chocianow Zamet Przemkow Zryw Kotla            
Dolnoslaski Klasa okregova - walbrzyska grupa (without B or Reserve teams)
Bystrzyca Gorna Grom Witkow Iskra Jaszkowa Dolna Karolina Jaworzyna Slaska Krystal Stronie Slaskie Pilawianka Pilawa Gorna Pogon Pieszyce Stal Swidnica Szczawno Zdroj Trojan Ladek Zdroj
           
Unia Zloty Stok Victoria Swiebodzice Zjednoczeni Scinawka Srednia Zjednoczeni Zarow            
Dolnoslaski Klasa okregova - wroclawska grupa (without B or Reserve teams)
Bor Oborniki Slaskie Brzeg Dolny Czarni Jelcz Laskowice Dab Dobroszyce Dolpasz Skokowa Lozina KS Odra Wroclaw Orzel Sadkow Piast Zerniki Polonia Jaszowice
       
Polonia Sroda Slaska Polonia Wroclaw Puma Pietrzykowice Sary Sleszow Strzelinianka KS Wiwa Goszcz        
Dolnoslaski - Klasa A and B - Others
Albatros Jaskowice Amator Wierzchowice Arka Trzebnice Bagienko Cesarzowice Bazalt Piotrowice Bazalt Wojciechow Berit Gluszyca Bialy Orzel Mieroszow Bierkowice LKS Blekitni Chwalimierz
Blekitni Jerzmanowo Blekitni Koscielec  Blekitni Koskowice Blekitni Niedzwiedz Blekitni Owiesno Blekitni Siedlce Blekitni Slotwina Blekitni Szymochin Blekitni Wyszecice Blyskawica Lenartowice
Blyskawica Szewce Bobr Dabrowa Boleslawiecka Bobr Opawa Boxmet Piskorzow Brochow KS Brozec LKS Brzeznik LZS Budziszow Wielki LZS Bumerang Wroclaw Burza Bystrzyca
Burza Chwalibozyce Burza Dzikowiec Burza Godzieszowa Burza Golaczow Burza Wilczkow Bykow KS Chelmsko Slaskie KS 1946 Chmielanka Chmielen Chojnik Jelenia Gora Chojnowianka Chojnow
Chrobry Nowogrodziec Cicha Woda Cis Brzeznica Cukrownik Pszenno Czaple LZS Czarni Braszowice Czarni Chrzastawa Czarni Golanka Dolna Czarni Kondratowice Czarni Kulin
Czarni Luczyna Czarni Milkowice Czarni Siedlakowice Czarni Sieniawka Czarni Strzyzowiec Czarni Walbrzych Dab Kuraszkow Dab Moscisko Dab Stowarzyszenie Delta Slupice
Diably Zrodla Dlugoleka 2000 Dobra LKS Dobrocin LKS Dragon Jaczow Dromex Piersno Energetyk Siechnice Falko Rzeplin Fenix Pielgrzymka Fortuna Obora
Forza Wroclaw Gaworzyce GLKS Glinka LZS Gluchow Gorny SKS Goczalkow WKS Gold Niedzwiednik Gornik Boguszow Gorce Gornik Lubin Gornik Wegliniec Gornik Zlotoryja
Granica Tlumaczow Granit Rogoznica Granit Roztoka Grodno Zagorze Slaskie Grom Gromadzyn Wielowies Grom Ligota Piekna Gromadka GKS Gromnik Kuropatnik Grunwald Wroclaw Gryf Burkatow
Gryf Gryfow Slaski Gryf Olimpia Krotoszyce Gwardia Bialoleka Gwarek Walbrzych Harnas Starczowek Henrykowianka Henrykow Herbapol Stanowice Herosi Stary Wolow Hottur Borowice Huragan Bozkow
Huragan Nowa Wies Zlotoryjska Huragan Proboszczow Husaria Grzedy Hutnik Piensk Hutnik Szczytna Huzar Raszowka Igliczna Wilkanow Ikar Milogostowice Inter Ozary Iskra Droglowice
Iskra Janowek Iskra Jerzmanice Zdroj Iskra Ksieginice Iskra Lagow Iskra Niedzwiezice Iskra Proszkow Iskra Sucha Gorna Iwiny GKS Jafa Olawa Jaroslaw KS
Jasnica Opolno Sdroj Jezow Sudecki Czernica Joker Jaczkow Julia Szklarska Poreba Kaczawa Bieniowice Kalina Sobin Karnkow UKS Klos Lutomia Klos Moskorzyn Kolektyw Radwanice
Koliber Uciechow Kolonia Boleslawiec Kometa Kryniczno Kometa Krzelow Konrad Konradowka Korona Czernina Korona Gliniany Koscielnik LZS Kostomloty MKS Kotliska LZS
Kozlice LZS Krokus Kwiatkowice Krysztal Chocianowiec Krzydlina Wielka UKS Lagoszowia Lagoszow Laziska LZS Lech Barkowo Lechia Oldrzychowice Lechia Piechowice Lechia Rokitnica
Legnickie Pole KS Lesk Sedzislaw Lipa LZS Lipka WKS Logan Witowice Lomnica KS Lomniczanka Stara Lomnica Lotos Gaj Olawski Lubiatowianka Lubiatow Ludow Slaski KP

Magnice LZS Majdan Boleslawice Mechanik Brzezina Mecinka GKS Mieszko Ruszowice Milowice WKS Mokry Dwor MPWIK Muchobor Wroclaw Nefryt Jordanow Slaski Nowy Kosciol LZS
Nysa Klaczyna Nysa Wiadrow Nysa Winnica Nysa Wolbromek Odra Lubiaz Odra Malczyce Odra Scinawa Odra Stary Dwor Odra Uraz Odrodzenie Szalejow Dolny
Ognisko Przeworno Olimpia Godziecin Olimpia Olszanica Olimpia Zerniki Wroclawskie Olsza Olszyna Lubanska Orkan Borzecin Orkan Mojecice Orla Korzensko Orleta Krosnowice Orliki Wegliniec
Orzel Bialy Kosciol Orzel Bukowek Orzel Gosciszow Orzel Jedrzychowice Orzel Konary Orzel Lubawka Orzel Makolno Orzel Mikolajowice Orzel Pawlowice Orzel Pilawa Dolna
Orzel Pomianow Dolny Orzel Przerzeczyn Zdroj Orzel Stary Zamek Orzel Stobno Orzel Witoszow Orzel Wojcieszow Orzel Wojcieszyn Orzel Zagrodno Owczary LKS Pagel Komorniki
Parasol Wroclaw Parzyce TS Perla Plonica Perla Potoczek Perla Wegrow Piasek Potworow Piast Bolkow Piast Czerwona Woda Piast Jazwina Piast Lutynia

Piast Nadolice Piast Przedmoscie Piorun Jakubkowice Piotrowice Swidnickie LKS Pisarzowice LZS Platan Sichow Platan Siedlce Plomien Makowice Plomien Michow Plomien Nowa Wies Grodziska
Plomien Radwanice Plomien Wisznia Mala Plomyk Borowno Podgorze Walbrzych Pogon Duszniki Zdroj Pogon Gora Pogon Jastrzebce Pogon Kowalow Pogon Lapczyce Pogon Markocice
Pogon Miekinia Pogon Winsko Pogon Wlen Pogon Wroclaw Polanica Zdroj KS Polar Wroclaw Poldera Damianowo Polonia Bielany Wroclawskie Polonia Bystrzyca Klodzka Polonia Ernestynow
Polonia Godzikowice Polonia Jaksonow Polonia Miloszyce Polonia Zabkowice Slaskie Porajow Kopaczow LZS Potok Karpniki Promien Brzykow Promotor Pelczyn Przedborowianka Przedborowa Przyszlosc Dluzyna
Raciborowice GKS Radkow MLKS Radogoszcz LZS Radziechowanka Radziechow Rapid Domaniow Rataj Paszowice Rawa Bolescin Relaks Szklary Dolne Relcon Suchy Dwor Retkow LZS
Roan Tomislaw§ Rodlo Granowice Rolnik Rzasiny Rudawy Janowice Wielkie Rzemieslnik Olawa Sadowice LKS Scinawa Polska LZS Silesia Szymanow Skalki Stolec Skalnik Czarny Bor
Skarpa Orsk Skora Jadwisin Skra Wojnowice Sleza Cieplowody Sleza Ksieginice Wielkie Sleza Sobotka Slezanka Tapadla Sliwice KP99 Smolna KS Snieznik Domaszkow
Sokol Jerzmanowa Sokol Kryniczno Sokol Krzywa Sokol Niechlow Sokol Smolec Sokol Starczow Sokol Ujezdziec Wielki Solniki Male LZS Soltysowice MKS Sparta Bedkowo
Sparta Oleszna Sparta Parszowice Sparta Przedmoscie Sparta Wroclaw Sparta Wszemirow Sparta Zebrzydowa Sparta Ziebice Spartakus Byczen Stare Jaroszowice KS Start Stanowice
Start Strzeszow Stella Lubomierz Strzelinianka Strzelin Sudety Dziecmorowice Sudety Giebultow Sudety Sieniawka Switez Wiazow Syrena Jaczkowice Szaluna Zebice Tarant Krzyzowice
Tarnovia Tarnow Klodzka Tatra Krzeniow Tecza Boleslawice Tecza Brzezia Laka Tecza Kwielice Tecza Kwietno Tecza Pisarzowice Tecza Scinawka Dolna Tomaszow Boleslawiecki Tramp Dziuplina
Transportowiec Klopotow Trzebien KS Tur Wroclaw Unia Bardo Unia Bogaczewice Unia Jaroszow Unia Miloradzice Unia Rosochata Unia Szklary Gorne Uran Okreszyn
Venus Nowice Victoria Czadrow Victoria Niemstow Victoria Orzeszkow Victoria Parchow Viktoria Rzeszotary Victoria Sarby Victoria Siciny Victoria Tuszyn Victoria Tymowa
Walim KS Wambierzyce LKS White Bat Czernczyce Wicher Domaslaw Widawa Bierutow Widawa Kielczow Widawa Stradomia Widawa Wroclaw Wierzbianka Wierzbna Wierzbice WKS
Wieza Rudnica Wilczyce WKS Wilki Rozana Wilkowianka Wilkow Wlokniarz Gluszyca Wlokniarz Kudowa Zdroj Wlokniarz Lesna Wodospad Zastruze Wojborz ATS Wolow MKP
Wratislavia Wroclaw Wroclaw Academy Fc Wulkan Ogrodnica Zachod Sobotka Zachod Sroda Slaska Zaglebie Walbrzych Zamek Gorzanow Zamek Kamieniec Zabkowicki Zamek Trzebieszowice Zaodrze Olawa

Zareba LZS Zawisza Serby Zbylut Zbylutow Zdroj Jedlina Zdroj Zelazny Most LZS Zgoda Grodziszcze Zieloni Lagiewniki Zieloni Mokrzeszow Zieloni Mrowiny Zieloni Rakoszyce
Zieloni Szczodre Zjednoczeni Lowecice Zjednoczeni Snowidza Zjednoczeni Szczepanow Zlotniki Wroclaw Znicz Lubnow Zorawina KS Zorza Niemil Zorza Pegow Zryw Gola Swidnicka
                 
Zryw Klebanowice                  

Fourth Liga - Kujawsko-Pomorski ZPN (without B or Reserve teams)

Flisak Zlotoria Goplo Kruszwica Grom Osie Krajna Sepolno Kujawianka Izbica Kujawska Mien Lipno Notec Labiszyn Polonia Bydgoszcz Pomorzanin Torun Sparta Brodnica
         
Start Warlubie Szubinianka Szubin Unia Gniewkowo Unia Janikowo Wloclavia Wloclawek          
Kujawsko Klasa okregova - kujawsko-pomorka I grupa (without B or Reserve teams)
Chelminianka Chelmno Chemik Bydgoszcz Cyklon Konczewice Drweca Golub Dobrzyn Gryf Sicienko Legia Chelmza Naprzod Jablonowo Pomorzanin Serock Promien Kowalewo Rol Ko Konojady
         
Spojnia Biale Blota Start Pruszcz Strazak Przechowo Unia Wabrzezno Victoria Lisewo          
Kujawsko Klasa okregova - kujawsko-pomorska II grupa (without B or Reserve teams)
Baruchowo GKS Brzysko Rol Brzyskorzystewko Czarni Wierzchoslawice Goplania
Inowroclaw
Grot Kowalki Kujawiak Kowal Kujawianka Strzelno Kujawy Markowice Lider Wloclawek Orleta Aleksandr. Kujawski
       
Paluczanka Znin Piast Zlotniki Kujawskie Sadownik Waganiec Start Radziejow Zdroj Ciechocinek Zjednoczeni Piotrkow Kujawski        
Kujawsko - Klasa A and B - Others
Arkadia Jaksice Blekitni Lunawy Blyskawica Broniewice Bobrowo LZS Brzoza KS Burza Nowa Wies Wielka Bydgoszcz BKS Casimirus Bydgoszcz Cheko Skorzno Cis Cekcyn

Cukrownik Fabianki Cukrownik Melno Cukrownik Tuczno Czarni Lniano Dab Bakowo Fala Swiekatowo Fregata Polanowice Goplo Koscieszki Grochowiska Ksieze Grom Wiecbork
Gwiazda Bukowiec Gwiazda Bygoszcz Gwiazda Starogrod Gwiazda Sypniewo Hermes Radlowo Iskra Ciechocin Iskra Samokleski Duze Jadowniki LZS Jagiellonka Nieszawa Kasztelan Papowo Biskupie
Kesowo LKS Kolorowi Krusza Zamkowa Koscielec Kujawski Kujawiak Kruszyn Kujawskie Pogranicze Kujawy Kozy Lech Dobre Legia Osiek Lochowo KS Lokietek Brzesc Kujawski
Lokietek Wierzchucin Lubienianka Lubien Kujawski Mikrus Szadlowice Mustang
Ostaszewo
Mysliwiec Gostycyn Notec Gebice Notec Inowroclaw Ogniwo Zegartowice Olimpia Dabrowa Opatrunki Torun
Orlowianka Orlowo Orzel Kcynia Orzel Sluzewo Osielsko Zoledowo Palczyn LZS Piaski Bygoszcz Piast Badkowo Piast Kolodjiezowo Piast Lasin Pojezierze Brzuze
Polonia Byton Polonia Mamlicz Pomowiec Victoria Kijewo Promien Szczepanowo Radzynianka Radzyn Chelminki Ramiel Bygoszcz Rawyl Raciaz Relaks Gorzno Sadki GLZS Saturn Ostrowite
Skra Paterek Skrwa Skrwilno Sokol Grzywna Sokol Lubicz Sokol Lubiewo Sokol Radomin Sparta Janowiec Sparta Lubianka Sparta Przysiersk Stal Grudziadz

Start Stawki Start Torun Suchatowka RS Swiatkowo Cerekwica Swiedziebnia LZS Tarant Wojcin Tarpan Mrocza Tartak Klamry Taxus Komierowo Tecza Topolka
Tecza Wiag Tluchovia Tluchowo Tor Laskowice Pomorskie Tuchola TKP Ulani Grudziadz Unai Chocen Unia Leszcze Unislavia Unislaw Victoria Brzozowo Victoria Bydgoszcz
Victoria Czernikowo Victoria Gnojno Victoria Kolaczkowo Victoria
Makowarsko
Victoria Sliwice Victoria Smolnik Vittra Kusowo Wegrowianka Wegrowo Wicher Wielgie Wielowies LZS
Wisla Dobrzyn Wisla Gruczno Wisla Nowe Wisla Pedzewo Wislanin Bobrowniki Wojownik Wabcz Wzgorze Raciazek Zaglebie Piechcin Zamek Bierzglowski Zbiczno LZS
Zgoda Chodecz Zieloni Zalesie Ziemowit Osieciny Zjednoczeni Chwaliszewo Zjednoczeni Szarlej Znicz Rojewo Zootechnik Koluda Wielka Zorza Slesin Zryw Ksiazki Zryw Wielki Lubien
                 
Zryw Wrocki                  

Fourth Liga - Lodzki ZPN  (without B or Reserve teams)

Boruta Zgierz Concordia Piotrkow Gornik Leczyca Jutrzenka Warta Kwiatkowice LKS Mechanik Radomsko Orleta Cieladz Paradyz KS Pilica Przedborz Sorento Zadebie Skierniewice
   
Warta Dzialoszyn Warta Sieradz Wlokniarz Moszczenica Wlokniarz
Pabianice
Wlokniarz Zelow Wlokniarz Zgierz Zawisza Pajeczno Zjednoczeni Strykow    
Lodzki Klasa okregova - lodzka grupa (without B or Reserve teams)
Andrespolia Wisniowa Gora Dlutow GLKS Galkowek LKS Kolejarz Lodz Koluszki KKS Ner Poddebice Orzel Parczeczew Pabianice PTC Pogon Rogow Polonia Andrzejow
             
Stal Glowno Start Brzeziny Uniejow Ostrowsko              
Lodzki Klasa okregova - piotrkowska grupa (without B or Reserve teams)
Astoria Szczercow Ceramika Opoczno Czarnocin LKS Gerlach Drzewica Gomunice LUKS Gorzkowice GUKS Grabka Grabica Lesnik Sitowa Lubochnia LKS Mierzyn LKS
       
Polonia Piotrkow Trybunalski Poswietne KS Swit Kamiensk Szczerbiec
Wolborz
Wola Krzysztoporska Zjednoczeni Belchatow        
Lodzki Klasa okregova - sieradzka grupa (without B or Reserve teams)
Braszewice LZS Charlupia Mala Czarni Rzasnia Flormarbut Osiek Gal Gaz Galewice Kobierzycko LKS Konopnica MLKS Orkan Buczek Piast Blaszki Pogon Zdunska Wola
             
Prosna Wieruszow Strzelce Wielkie Widavia Widawa              
Lodzki Klasa okregova - skierniewicka grupa (without B or Reserve teams)
Astra Zduny Bialka Biala Rawska Czarni Bednary Jutrzenka Drzewce Juvenia Wysokienice Korona Wejsce Laktoza Lyszkowice Mazovia Rawa Mazowiecka Olimpia Chasno Olimpia Jezow
             
Orzel Nieborow Pogon Belchow Rawka Bolimow              
Lodzki - Klasa A and B - Others
All Stars Boguszyce Balucz LUKS Baszta Boleslawiec Bedkow LKS Bedlno GKS Belchatow EBE Biala GLKS Bialaczow LKS Blekitni Chiabelice Blekitni Dmosin
Blysk Aleksandrow Blyskawica Klonowa Burza Pawlikowice Burzenin GKS Byszew GKS Cedrowice LKS Chociw LKS Chojne LKS Chotow CHKS Chrzastawa LKS
Czarni Rozprza Czarni Smardzew Czartoria Reczno Dabrowianka Dabrowice Dabrowka GKS Dar Placencja Dobryszyce LKS Dubidze GKS Fenix Boczki Fenix Wagry
Gieczno LKS Gluchow GKS Gminia Siemkowice Goszczanow GKS Grabice LKS Grocholice KS Belchatow Gruszczyce TS Hetman Lodz Hetman Rusiec Hetman Zdzary
Huragan Swedow Inowlodz LKS Inter Wozniki Iskra Babsk Iskra Dobron Iskra Gora Swietej Malgorzaty Iskra Stolec Jaga Lututow Janiszewice TS Januszewice LKS
Justynow LZS Jutrzenka Bychlew Jutrzenka Mokra Prawa Juvenia Wysokienice Kadlub Sieradza Kalinowa LKS Kamienna LZS Kanarki Malachowice Kasztelan Zarnow Kobra Leznica Wielka
Komorniki LZS Kopernik Kiernozia Kotan Ozorkow Kraszkowice KS Krosniewianka Krosniewice Krzyworzeka LZS Ksawerow GKS Kurow LZS Lask MULKS Laszew LZS
Lipiniacy Lipiny Lodz RKS Luciazanka Przyglow Macovia Makow Magnat Sierpow Malina Piatek Manchatan Nowy Kaweczyn Mianow MKS Miedniewiczanka Miedniewice Motor Bujniczki
Mroczkow LKS Mroczkow-Dzielna LUKS Muskador Wola Pekoszewska Naprzod Jamno Ner Lodzki Lodz Olimpia Karsznice Olimpia Niedzwiada Olimpia Wola Zalezna Olympic Slupia Orlik Sobien
Orzel Galewice Orzel Piatkowisko Orzel Wola Wiazowa Orzel Wroblew Ostrovia Ostrowek Ostrowia Ostrowy Ostrowiec KS Ozorkow OKS Paprotnia LKS Patnow LZS
Piast Krzywanice Pionier Baby Pisia Zygry Plomien Makowiska Pogon Godzianow Polonia Gorzedow Polonia Rokiciny Powstaniec Dobra Prosna Wyszanow Radoszewice KS

Radzice LKS Rebieskie LZS Rogi GKS Rokitnica WKS Rolnik Skapa Rosanow LKS Rozyca LKS Ruch Chrzanowice Rzeczyca RKS Santos Czerchow
Sazan Peczniew Sierakowianka Sierakowice Skalnik Sulejow Slomkow LZS Slowian Dworszowice Sobpol Konopnica Socha LZS Sokol Popow Sokol Skromnica Sokolniki KS
Sparta Lesmierz Sparta Lodz Sparta Mokrsko Sparta Ostrow Sport Bakowa Gora Stal Niewiadow Start Lgota Wielka Start Niechcice Start Pukinin Start Szczawin
Struga Dobieszkow Swinice Warckie LKS Syrenka Zakosciele Tecza Brodnia Tecza Jankow Trebaczew LZS Tuszyn LUMSK Tuszyn MKS 2000 Tygrys Solca Wielka Unia Sulmierzyce

Vagat Domaniewice Victoria Bielawy Victoria Grabow Victoria Lodz Victoria Skomlin Victoria Szadek Victoria Wozniki Victoria Zytno Waglczew KS Warta Osjakow
Warta Plawno Wartkowice HAS Wierzchlas LKS Witonianka Witonia Wolucza GLKS Woy Bukowiec Opoczynski Wydrzyn LZS Zamek Skotniki Zapal Krzetow Zelazna GLKS
 
Zelechlinek LKS Zjednoczeni Budziszewice Zjednoczenie Bobrowniki Zloczevia Zloczew Zryw Ozegow Zryw Sliwniki Zryw Wojcin Zryw Wygoda Zychlin MKS  

Fourth Liga - Lubelski ZPN  (without B or Reserve teams)

Hetman Zamosc Huczwa Tyszowce Janowianka Janow Lubelski Lewart Lubartow Lutnia Piszczac Omega Stary Zamosc Opolanin Opole Lubelskie Orion Niedrzwica Duza Rostocze Szczebrzeszyn Ruch Ryki
           
Sparta Rejowiec Fabryczny Stal Poniatowa Victoria Zmudz Wlodawianka Wlodawa            
Lubelski Klasa okregova - bialskopodlaska grupa (without B or Reserve teams)
Bizon Jeleniec Dobryn LZS Dwernicki Stoczek Lukowski Granica Terespol Grom Kakolewnica Janowia Janow Podlaski Lazy LKS Orkan Wojcieszkow Rokitno GLKS Sokol Adamov
             
Unia Krzwyda Unia Zabikow Victoria Parczew              
Lubelski Klasa okregova - chelmska grupa (without B or Reserve teams)
Brat Siennica Nadolna Frassati Fajslawice Granica Dorohusk Hetman Zolkiewka Hutnik Ruda Huta Klos Chelm Ogniwo Wierzbica Plawanicie Kamien Ruch Izbica Start Krasnystaw
           
Tatran Krasniczyn Unia Bialopole Unia Rejowiec Vitrum Wola
Uhruska
           
Lubelski Klasa okregova - lubelska grupa (without B or Reserve teams)
Cisy Naleczow Czarni Deblin Dabrowika GKS Granit Bychawa Hetman Golab Iskra Krzemien Niemce GKS Piaskovia Piaski Pogon Lubartow Polesie Kock
       
Pom-Iskra Piotrowice Powislak Konskowola Slawin Lublin Tajfun Ostrow Lubelski Unia Wilkolaz Wisla Annopol        
Lubelski Klasa okregova - zamojska grupa (without B or Reserve teams)
Aleksandria Aleksandrow Grom Rozaniec Igros Krasnobrod Korona Laszczow Krysztal Werbkowice Lada Bilgoraj Olimpia Miaczyn Orkan Belzec Ostoja Skierbieszow

Piast Babice

       
Plomien Spartan Nieledew Sparta Labunie Tanew Majdan Stary Tur Turobin Unia Hrubieszow Victoria Lukowa Chmielek        
Lubelski - Klasa A and B - Others
Abramow GKS Absolwent Domaszewnica Agros Suchawa Agrosport Lesna Podlaska Albatros Biszcza Altus Szychowice Alwa Brody Male Amator Rososz Leopoldow Armaty Stoczek Lukowski Astra Lesniowice
Avenir Jablonna Biskupice UKS Blekit Cycow Blekitni Dys Bobry Karczmiska Bogucin BKS Bor Dabie Bug Hanna Ciecierzyn KS Cosmos Jozefow

Dab Debowa Kloda Debina KS Draco Kowala Drzewce KS Duet Wichody-Hubale Dzierzkowice ULKS Echo Zawada Firlej GUKS Gabaryty Deblin Garbarnia Kurow
Glusk GLKS Gornik 1979 Leczna Goscieradow LKS Graf Chodiwance Graf Marina Zemborzyce Granica Lubycza Krolewska Grezovia Grezowka Grom Sosnowica Huk Lipiny Huragan Hrubieszow
Huragan Miedzyrzec Huragan Siostrzytow Hutnik Dubeczno Hutnik Huta Dabrowa Jata Zdzary Jaworzanka Rogow Kamoinka Lublina Kowalin LKS Kresy Dolhobyczow Kreznica Jara
Krzczonovia Krzczonow Krzna Rzeczyca Legion Komarow Legion Tomaszowice Leszkopol Bezek Ludwiniak Ludwin Mazowsze Stezyca Metalowiec Goraj Michow GLKS Mila Turka
Milanow LKS Modliborzyce GKS Niedzwiada GKS Niwa Lomazy Nord 98 Wysokie Olesnia Olesniki Olimpia Okrzeja Olimpiakos Tarnogrod Orion Dereznia Solska Orion Jacnia
Orleta Golaszyn Orly Kazimierz Orzel Czemierniki Orzel Czesniki Orzel Tereszpol Orzel Urzedow Orzel Zalesie Osowno LKS Perla Borzechow Perla Deszkowice
Perla Rudnik Perla Telatyn Piekielko Przykwa Piotrcovia Piotrkow Plomien Trzydnik Duzy Pogon 96 Laszczowka Pogon Trzebiesza Polesie Serokomla Poniatowa Wies Poraj Kraczewice
Potok Wielki Pulawiak Pulawy Relax Ksiezpol Relax Radecznica Rohland Tuszow Roskosz Grabanow Roztoczanie Chrzanow Rostocze Batorz Ruch Machnow Nowy Ruch Popkowice
Sawena Sawin Serokomla Janowiec Skrobow LKS Sokol Konopnica Sokol Krynka Sokol Wolka Domaszewska Sokol Zwierzyniec Sparta Wozuczyn Spartakus Szarowola Spoldzielca Siedliszcze
Sportico Szastarka Stanin GLKS Starka Stara Wies Start Gozd Stok Zakrzowek Stroza LKS Swidniczanka Swidnik Maly Sygnal Chodel Sygnal Lublin Szumy Susiec
Szyszla Tarnoszyn Tarnawatka GKS Tarpan Korchow Tecza Krasnik Tecza Zagorze Tornado Branica Trawniki LKS Tur Milejow Tur Turze Rogi Tytan Wisznice
Ulez GSKS Venus Oszczepalin Victoria Rybczewice Victoria Wolica Viking Lesniczowka Vir Dorohucza Vojslawia Vojslawice Wandalin LKS Wawel Wawolnica Wierzchowiska LZS
Wilki Wilkow Wisla Jozefow Wlokniarz Frampol Wodniak Piotrawin Laziska Wodnik Siemien Wodnik Uscimow Wolka Swiatkowa Zaborze KS Zawisza Garbow Zryw Gorzkow
               
Zryw Ulhowek Zyrzyniak Zyrzyn                

Fourth Liga - Lubuski ZPN  (without B or Reserve teams)

Arka Nowa Sol Blekitni Lubno Czarni Witnika Dab Przybyszow Formacja Port 2000 Mostki Korona Kozuchow Lubuszanin Drezdenko Lucznik Strzelce Krajenskie Odra Bytom Odrzanski Piast Czerwiensk
       
Polonia Slubice Sparta Grabik Spojnia Osno Lubuskie Stilon Gorzow Wielkopolski Tecza Krosno Odrzanskie Vitrosilicon Intra Ilowa        
Lubuski Klasa okregova - gorzowska grupa (without B or Reserve teams)

Bledzew GKS Blekitni Dobiegniew Bobrowko LZS Iskra Janczewo Meprozet Stare Kurowo Odra Gorzyca Pogon Krzeszyce Pogon Skwierzyna Polonia Lipki Wielkie Roza Rozanki
       
Stal Sulecin Toroma Torzym Warta Gorzow Warta Slonsk Wojcieszyce SHR Zjednoczeni Przytoczna        
Lubuski Klasa okregova - zielonogorska grupa (without B or Reserve teams)
Alfa Jaromirowice Amator Bobriwniki Blekitni Toporow Budowlani Lubsko Carina Gubin Garbarnia Leszno Gorne Korona Wschowa Leknica LKS Modrzew Modrzyca Relaks Grabice
       
Santos Swiebodzin Start Ploty Syrena Zbaszynek Zenit Lugow Zielona Gora UKP Zjednoczeni Lubrza        
Lubuski - Klasa A and B - Others
Anastasis Wierzbno As Pieski Avia Wegrzynice Beskid Boznow Bizon Wilkowo Blekitni Bukowiec Blekitni Kotowice Blekitni Lubiecin Blekitni Olbrachtow Blekitni Olobok
Blyskawica Goscimiec Blyskawica Lipie Gory Blyskawica Lubinicko Bobr Bobrowice Brunatni Sieniawa Budowlani Gozdnica Cargovia Kargowa Chrobry Brojce Chrobry Drzensko Czarni Chotkow
Czarni Jelenin Czarni Palck Czarni Rudno Dab Gorki
Noteckie
Delta Sieniawa Zarska Delta Smardzewo Delta Stare Polichno Drzonkowianka Racula Energetyk Dychow Fadom Nowogrod Bobrzanski
Favor Bobowicko Feniks Sciechow Granica Zarki Wielkie Grom Skape Hamar Gorzyn Helios Brzoza Huragan Lubomysl Ikar Krzepielow Ikar Zawada Iskra Gluchowo
Iskra Gorzow Wielkopolski Iskra Jabloniec Iskra Lagow Iskra Malomice Iskra Wymiarki Jednosc Podmokle Juwenia Boczow Kasztelania Santok Kijowianka Kije Klon Babimost
Klos Malyszyn Kosmos 78 Rudnica Kruszywo Raduszec Stary Kursko Fc Kwisa Trzebow Lech Sulechow Lesnik Buszow Lesnik Lemierzyce Lesnik Rapin Liwno Zabor
Lubniewiczanka Lubniewice Lubusze Rusinow Luzyczanka Lipinki Luzychie Medyk Ciborz Mewa Cigacice Mieszko Konotop Mirostowiczanka Mirostowice Muszelka Ogardy Nafta Rybaki Nietoperz Gardzko
Nobiles Olszyniec Notec Gorecko Nowe Miasteczko Nowiny Wielkie Nysa Brody Nysa Przewoz Nysa Trzebiel Obra Policko Obra Trzciel Odra Glinsk
Odra Klenica Odra Nietkow Odra Plawidlo Odra Rapice Olimp Krecko Orzel Konin Zaganski Orzel Niekarzyn Orzel Stare Stracze Orzel Szlichtyngowa Orzel Trzcinna
Perla Cybinka Piast Lubanice Piast Parkovia Trzebiechow Piaszno Bronkow Plomien Czerna Pogon Wezyska Pogon Wschowa Pogrom Pozarow Polonia Kielcz Przylep TS
Pszczew GKP Radowiak Drezdenko Raptus Dzikowice Rybakowo RKS Rywal Stargard Gubinski Siedlisko GKS Sokol Dabrowka Sokol Kalsk Sokol Rozlogi Sparta Lezyca
Sparta Mierkow Sparta Miodnica Sparta Slawa Spartak Budachow Spartak Deszczno Spartan Sosny Stal Jasien Tecza Brody Tecza Kaczenice Thrash Attack Lipiny
Tor Bud Baczyna Tornado Ciosaniec Tramp Osiecznica Traper Chichy Tupliczanka Tuplice Unia Kunice Zary Unia Lubiszyn Tarnow Uran Trzebicz Victoria Siecieborzyce Warta Jezyki

Warta Kolczyn Warta Wawrow Witkow UKS Zawisza Plawin Zawisza Radwanow Zenit Myszecin Zew Dabroszyn Zieloni Drozkow Zieloni Lubiechnia Wielka Zieloni Nowogrod Bobrzanski
Zieloni Zlotnik Zjednoczeni Jeniniec Znicz Lesniow Wielki Znicz Trzemeszno Lubuskie Zorza Brzeznica Zorza Kadlubia Zorza Kowalow Zorza Mostki Zorza Nowe Zabno Zorza Ochla
                 
Zryw Rzeczyca                  

Fourth Liga - Malopolski ZPN Wschodnia (without B or Reserve teams)

Barciczanka Barcice Grybovia Grybow Helena Nowy Sacz Jadowniczanka Jadowniki Nowa Jastrzabka Olimpia Wojnicz Orkan Szczyrzyc Poroniec Poronin Rylovia Rylowa Skalnik Kamionka Wielka
         
Tuchovia Tuchow Tymbark KS Watra Bialka Tatrzanska Wolania Wola Rzedzinska Zakopane KS          

Fourth Liga - Malopolski ZPN Zachodnia (without B or Reserve teams)

Borek Cracovie Czarni Staniatki Garbarz Zembrzyce Gornik Wieliczka Halniak Makow Podhalanski Iskra Klecza Dolna Jutrzenka Giebultow Karpaty Siepraw Niwa Nowa Wies Orzel Balin
       
Orzel Piaski Wielkie Przeciszovia Przeciszow Sokol Przytkovice Sola Oswiecim Swit Krzeszowice Trzebinia Siersza        
Malopolski Klasa okregova - krakowska I grupa (without B or Reserve teams)
Bronowianka Cracovie Clepardia Cracovie Grebalowianka Cracovie Jura Lobzow Olkusz IKS Piliczanka Pilica Podgorze Cracovie Pradniczanka Cracovie Proszowianka Proszowice Przemsza Klucze
       
Slomniczanka Slomniki Spojnia Osiek Zimnodol Wieczysta Cracovie Zabierzow AP
2011
Zelkow JKS Zielenczanka Zielonki        
Malopolski Klasa okregova - krakowska II grupa (without B or Reserve teams)
Goscibia Sulkowice Hejnal Krzyszkowice Jordan Sum Zakliczyn Lotnik Kryspinow Orzel Myslenice Pcimianka Pcim Piast Wolowice Pogon Skotniki Pozowianka Pozowice Raba Dobczyce
     
Rokita Kornatka Skawinka Skawina Sliedziejowice LKS Tramwaj Cracovie Wislanie Jaskowice Wislanka Grabie Zjednoczeni Branice      
Malopolski Klasa okregova - nowosadecka grupa (without B or Reserve teams)
Dorbzanka Dobra Glinik GKS Grod Podegrodzie Jordan Jordanow Kobylanska LKS Korzenna ULKS Losos Lososina Dolna Ogniwo Piwniczna Zdroj Olimpia Pisarzowa Orzel Wojnarowa
       
Podhale Nowy Targ Poprad Rytro Szaflary LKS Turbacz KS Ujanowice AKS Victoria Witowice        
Malopolski Klasa okregova - tarnowska grupa (without B or Reserve teams)
Ciezkowianka Ciezkowice Czarni Kobyle Dabrovia Dabrowa Tarnowska Drwinia GKS Dunajec Zakliczyn Gnojnik LKS Ikar Odporyszow Iskra Tarnow Naprzod Sobolow Orzel Debno
       
Smigno KS US Sokol Borecin Gorny Tarnovia MKS Wisla Szczucin Zabno MLKS Zorza Zaczarnie        
Malopolski Klasa okregova - wadowicka grupa (without B or Reserve teams)
Alwernia MZKS Babia Gora Sucha Beskidzka Brzezina Osiek Cedron Brody Chelmek KS Iskra Brzezinka Jalowiec Strzyszawa Jubilat Izdebnik Kalwarianka Kalwaria Skawa Wadowice

       
Skidzin LKS Sola Leki Tempo Bialka Unia Oswiecim Zagrozanka Zagorze Zarki LKS        
Malopolski Klasa A and B - Others

Agricola Klimontow Alfa Siedliska Amator Paszyn Andaluzja Rudy Rysie Arka Babice Arkadia Olszyny Armatura Krakow Ava Grady Babia Gora Lipnica Wielka Batoyry Wola Batorska
Beskid Tokarnia Beskid Zegocina Biala Brunary Biala Lubaszowa Biala Bialy Dunajec Biegoniczanka Nowy Sacz Bienkowka LKS Biezanowianka Krakow Blekitni Bodzanow Blekitni Czulowek
Blekitni Falniow Blekitni Krzeczow Blekitni Modlnica Blekitni Siedliszowice Blysk Zederman Blyskawica Kacwin Blyskawica Kolbark Blyskawica Markowka Blyskawica Myslachowice Blyskawica Proszowki
Blyskawica Wyciaze Bobowa KS Bobrek LKS Boleslaw Bukowno Bor Debno Borkowianka Borek Borowik Bachowice Bratniak Krakow Bronowicki Krakow Budowlani Jazowsko
Bulowice LKS Burza Roczyny Burza Zakrzow Bystra LKS Gorlic Bystra KS Cedronka Wola Radziszowska Centuria Chechlo Ceramika Muchowka Chabowka KS Chelm Stryszow
Chruslice Nowy Sacz Chrzanow MKS Clavia Swiatniki Gorne Cobra Wezerow Contra Sulkow Cwikow LKS Cyrhla Krzczonow Czapla Czaple Male Czarni Czarny Dunajec Czarni Grzegorzowice
Czarni Koziniec Czarnochowice LZS Dab Paszkowka Dab Sidzina Dab Tomice Dab Zabierzow Bochenski Dabrovia Wieloglowy Dabrowa Tarnowska Dabski Krakow Dlubnia Trzyciaz Jangrot
Dragon Szczyglice Dukla Bysina Dulowa UKS Dunajec Konary Dunajec Mikolajowice Dunajec Ostrowsko Dunajec Start Nowy Sacz Dunajec Ujscie Jezuickie Dunajec Zbylitowska Gora Dziecanovia Dziekanowice
Ekler Baranowka Filkowka Barwald Sredni Fitball Szklary Frydman ZOR Gajowianka Gaj Galicja Nowy Sacz Galicja Raciborowice Gdovia Gdow Glebowice LKS Gorc Ochotnica
Gorce Kamienica Gorka Szczerez Gorki Myslenice Gornik Brzeszcze Gornik Siedlec Gorzanka Nawojowa Gora Gorzow LKS Grod Grodzisko Grodzisko Raciechowice Grom Grzechynia
Grom Krakow Grom Morawczyna Grom Sufczyn Gromnik LKS Gronie Zagornik Grudna Kepska Gryf Chronow Gryf Wiatowice Grzegorzecki Krakow Gwiazda Brzegi
Gwiazda Sciejowice Halniak Targanice Halniak Zawada Hart Tegoborze Hejnal Kety Hetman Lesnica Huragan Inwald Huragan Skawica Huragan Waksmund Ilkowice LKS
Iskra Brzaczowice Iskra Czulow Iskra Dabrowki Brenskie Iskra Glogoczow Iskra Krzecin Iskra Leki Iskra Szczepanow Iskra Zakrzow Iva Iwkowa Jarmuta Szczawnica
Jastrzab Loniowa Jastrzebianka Jastrzebia Jasztrzebiec SKS Jawiszowice LKS Jawor Jawornik Jaworzanka Jaworzna Jaxa Jaksice Jednosc Nowy Sacz Jednosc Palesnica Jutrzenka Wierzchoslawice
Juvenia Prandocin Kaszowianka Kaszow Kliny Krakow Klos Lysa Gora Klos Slupiec Kobylanka LKS Korona Brzeznica Korona Lgota Korona Niedzieliska Korona Trzebinia
Koszyce Wielkie Krakus Swoszowice Krokus 2000 Lapsze Nizne Krokus Przyszowa Krolovia Krolowa Gorna Kwiatonowice LKS Lachy Lachowice Ladna LKS Laskovia Laskowa Laskowianka Laski
Legi Nowa Biala Legion Bydlin Legovia Leg Tarnowski Leka LKS Lekawica KS Lenczanka Lencze Lepietnica Klikuszowa Leskowiec Rzyki Lesnik Gorenice Libertow LKS
Librantovia Librantowa Limanovia Limanowa Liszczanka LKS Liwocz Czermna Luban Tylmanowa Lubomir Wisniowa Lukovia Lukowa Luszowice LZS Luzna LKS Lysa Gora Zawadka
Macierz Lipnica Murowana Maszycanka Maszyce Medrzechow LZS Michalowianka Michalowice Mogilany LKS Mordarka LKS Mszalnica LKS Muran Jurgow Nadwislan Krakow Nadwislan Rusocice
Nadwislanin Gromiec Nadwislanka Nowe Brzesko Nadwislanka Oklesna Nafta Kryg Napravia Naprawa Naprzod Ochmanow Naroze Juszczyn Nawoj Nawojowa Nawojowa KPT Nidzica Slaboszow
Niedzica KS Niedzwiedz LKS Niegoszowianka Niegoszowice Northstar Miechow Novi Narama Ogien Sekowa Okocim KS Olesno LZS Olimpia Biskupice Radlowskie Olimpia Bucze
Olimpia Chocznia Olimpia Czaple Wielke Olimpia Katy Olimpia Zebrzydowice Olimpijczik Raclawice Olszynka Olpiny Olszyny Olpin LKS Opatkowianka Opatkowice Orawa Jablonka Orkan Niedzwiedz
Orkan Raba Wyzna Orleta Rudawa Orzel Beblo Orzel Cikowice Orzel Iwanovice Orzel Lisia Gora Orzel Miechowice Male Orzel Nowa Wies Orzel Ptaszkowa Orzel Radocza
Orzel Ryczow