ROUMANIE 2017-2018

Liga I

Astra Ploesti Botosani Fc Cluj CFR Concordia Chiajna Dinamo Bucarest Gaz Metan Medias Juventus Bucarest Politehnica Timisoara Sepsi Sfantu Gheorghe Steaua Bucarest

           
Studentesc Iasi CSM

Universitatea Craiova

Viitorul Constanta Voluntari            
Liga II

Academia Clinceni Afumati CS Arad UTA Arges Pitesti Balotesti Fc Chindia Targoviste Dacia Moveni

Dacia Unirea Braila

Dunarea 2005 Calarasi Foresta Suceava

Hermannstadt Sibiu Luceafarul Oradea Metaloglobus Bucarest Olimpia Satu Mare Pandurii Targu Jiu Poli ASU Timisoara Ripensia Timisoara Sportul Snagov Stiinta Miroslava

Targu Mures ASA

Liga III - Seria 1

Aerostar Bacau Avantul Valea Marului Bucovina Radauti Csikszereda Miercurea Ciuc Focsani CSM Infratirea Agromec Harman Metalosport Galati Odorheiu Seculesc Olimpic Cetate Rasnov Otelul Galati
         
Pascani CSM Roman CSM Sanatatea Darabani Sporting Liesti Targu Secuiesc          

Liga III - Seria 2  (without B or reserve teams)

Agricola Borcea Axiopolis Cernavoda Delta Dobrogea Tulcea Farul Constanta Inainte Modelu Metalul Buzau Oltenita CSM

Progresul Bucarest

Ramnicu Sarat CSM Sportul Chiscani
               
Unirea Slobozia Victoria Traian                

Liga III - Seria 3  (without B or reserve teams)

Alexandria FCM Aninoasa Fc Atletic Bradu Flacara Moreni Gloria Popesti Leordeni Petrolul Ploiesti Sporting Rosiori Tunari CS Urban Titu Viitorul Domnesti
                 
Vointa Turnu Magurele Saelele                  

Liga III - Seria 4  (without B or reserve teams)

Becicherecu Mic Nuovo Mama Miac Cetate Deva CNS Filiasi ACSO Ghiroda ACS Gloria Lunca Teuz Cermei International Balesti Millenium Giarmata Municipal Lugoj National Sebis Scolar Resita
             
Sirineasa CS Soimii Lipova Timisoara CSP              

Liga III - Seria 5  (without B or reserve teams)

Avantul Reghin Avrig Fc Comuna Recea AS Iernut CS Industria Galda de Jos CS Metalurgistul Cugir Performanta Ighiu Sanatatea Cluj Unirea Alba Iulia Unirea Dej

             
Unirea Tasnad Universitatea Cluj Viitorul Ghimbav              
Others Leagues - Alba
Apulul Alba Iulia Ariesul Apuseni Atletic Cugir Avantul Sancel Blaj CIL Cuprirom Abrud Dalia Sport Daia Romana Doria Alba Iulia Energia Sasciori Fortuna Lunca Muresului
Gaz Metan Valea Lunga Inter Ciugud Inter Unirea Metalul Aiud Micesti Fc Minaur Zlatna Muresul Gambas Navobi Alba Iulia Nicolae Linca Cergau Olimpia Aiud

Pianu ASC Progresul Farau Rapid Teius Soda Ocna Mures Spicul Bucerdea Sportul Livezile Sportul Petresti Transalpina Sugag Viitorul Rahau Viitorul Santimbru
             
Viitorul Spicul Daia Romana Vointa Beldiu Vointa Stremt              
Others Leagues - Arad
Alunis AS Aqua Vest Arad Arad ACU Atletico Arad Batrana Doamna Cetate Savarsin Frontiera Curtici Gloria Arad CTP Gloria Secusigiu Ineu CS
Infratirea Iratosu Muresana Mandruloc Paulisana Paulis Progresul Pecica Semlecana Semlac Socodor ACS Soimii Livada Soimii Pancota Soimii Simand Speranta Turnu
Tricotaje Ineu Unirea Santana Victoria Felnac Victoria Nadlac Victoria Zabrani Viitorul Arad Viitorul Pereg Viitorul Satu Nou Vointa Arad Vointa Macea
               
Vointa Mailat West Petrom Arad                
Others Leagues - Arges
Aro Campulung Basarabi Curtea Caldararu AS Cateasca AS Cimentul Valea Mare Pravat Colibasi AS Corbi Fc Danut Coman Deportivo Malureni Draganu AS
Dragoslavele AS Energia Stoinici Girom Albota Godeni AS Inter Star Pitesti International Curtea Arges Izvoru AS Leresti AS Minerul Popesti Voivozi Moiveni CS
Muscelul Campulung Petrom Pitesti Pitesti DLR Popesti AS Progresul Recea Rafinorul Arpechim Pitesti Rapid Davidesti Rapid Pitesti Raraul Camp Moldovenesc Real Bradu
Rucar CS Schitu Golesti Soimii Tigveni Stefanesti CS Unirea Bascov Unirea Bughea de Jos Victoria Buzoesti Viitorul Arges Viitorul Poiana Lacului Viitorul Stefanesti
             
Vointa Budeasa Vulturii Lui Dobrin Vulturii Priboleni              
Others Leagues - Bacau
Aripile Cleja Athletic Darmanesti Bacau SC SSM Birsanesti AS Darmanesti UZU Dinamo Bacau Filipesti AS Gloria Zemes Lumina Itesti Magura Casin
Moinesti CSM Municipal Bacau Onesti Fc Pambac Bacau Petrolul Moinesti Spicul Sipote Stiinta Bacau Viitorul Bacau Viitorul Curita Viitorul Garleni
               
Viitorul Nicolae Balcescu Vointa Garleni                
Others Leagues - Bihor
Bihor Oradea Bihorul Beius Cetatea Biharia Crisul Alesd Crisul Santandrei Dacia Gepiu Diosig Bihardioszeg Foresta Tileagd Gloria Cabesti Liberty Oradea
Madaras CS Olimpia Salonta Oradea 1910 CAO Osorhei CS Progresul Saniob Slovan Valea Cerului Stei CSO Unirea Osorhei Unirea Valea lui Mihai Vadu Crisului
   
Victoria Avram Iancu Victoria Tulca Vida Pomezeu Viitorul Bors Viitorul Oradea Vointa Lunca Vointa Suplac Vulturul Dobresti    
Others Leagues - Bistrita
Academia Gloria Bistrita Atletico Monor Bistrita Fc Dumitra ACS Eciro Forest Telciu Hebe Singeorz Bai Heniu Lesu Juventus Bistrita Luceafarul Sieu Minerul Rodna
     
Progresul Nasaud Real Budus Sageata Dumbravita Somesul Feldru Somesul Rebrisoara Spicul Salva Vointa Livezile      
Others Leagues - Botosani
AS Roma CS Avantul Albesti Azurii Mileanca Bucecea 2000 Bucovina Rogojesti Dante Botosani Darabani CS Dorohoi FCM Europa Hiliseu Flacara Flamanzi
Flacara Vaculesti Inter Dorohoi International Candesti Luceafarul Mihai Eminescu ProSport Campului Rapid Ungureni Real Hudesti Ripiceni Fc Speranta Dumbravita Spicul Iacobeni
Sportivul Trusesti Sulita Fc TransDor Tudora Unirea Curtesti Unirea Saveni Victoria Hlipiceni Viitorul Blandesti Viitorul Botosani Viitorul Dersca Vointa Sendriceni
               
Vorona Fc Zona Botosani                
Others Leagues - Braila
Avantul Mircea Voda Braila CF Comagrim Dudesti Conpet Ciresu Dunarea Tichilesti Faurei CS Infratirea Gemenele Jirlau AS Pandurii Tudor Vladimirescu Petrolul Braila
Petrolul Ianca Phoenix Ulmu Spicul Ramnicelul Ulmu AS Victoria Cazasu Victoria Dedulesti Viitorul Ciresu Viitorul Galbenu Viitorul Ianca Viitorul Insuratei
             
Vladimirescu CS Vointa Faurei Sat Vointa Sutesti              
Others Leagues - Brasov
Aripile Brasov Avantul Dumbravita Benelux Cincu Brasov AS CFR Brasov CR Brasov Fc Carpati Berivoi Carpati Ucea Cetatenii Ghimbav Civitas Fagaras
Clabucet Nord Sebes Codlea ACSM Coltea Brasov Corona Brasov Doripesco Halchiu Energia Unirea Feldioara Forex Brasov Fortuna Poiana Ghimbav 2000 Halchiu 2013 ACS
Inter Cristian Inter Fagaras Luceafarul Margineni Metrom Brasov Minerul Vulcan Old Boys Sacele Olimpia Sasciori Olimpia Sercaita Orasul Victoria Partizan Ileni
Precizia Sacele Prejmer ACS Prietenii Rupea Progresul Voivodeni Rasnov Fc Rulmentul Brasov Sacele Fc Sageata Dragus Steagul Rosu Brasov Tractorul Brasov
       
Transilvania Felmer Unirea Fagaras Unirea Tarlungeni Viromet Victoria Vointa Hurez Zarnesti ASF        
Others Leagues - Bucarest
Asalt Bucuresti Atletico Bucuresti Barca Bucuresti Calcio Bucuresti Carmen Bucuresti Colentina Bucuresti Comprest GIM Bucuresti Electroaparataj Bucuresti Faur Bucuresti Inter Gaz Bucuresti
Juniorul Bucuresti Liceul Mircea Eliade Milanneto Bucuresti National Bucuresti Olimpia Bucuresti ProSport Bucuresti Progresul Spartac Bucuresti Ramano Americana Rapid Bucuresti Rocar Bucuresti
Romprim Bucuresti Sport Team ACS Bucuresti Termo Bucuresti Tinere Sperante Bucuresti Tractiunea Bucuresti Unirea Tricolor Bucuresti Valencia Bucuresti Venus Bucuresti Victoria Bucuresti VK Soccer Bucuresti
Others Leagues - Buzau
Avantul Chiojdu Balta Alba AS Cereanim Smeeni Diadema Gheraseni Energia Clondiru Flamura Racoviteni Glodeanu Silistea Gloria Buzau Gloria Vadu Pasii Infratirea Zoita
Inter Canesti Liceul Teoretic Stefan cel Mare Locomotiva Buzau Luceafarul Maxenu Luceafarul Rosetti Montana Patirlagele Olimpia Pogoanele Olimpia Ramnicu Sarat Onix Ramnicu Sarat Partizanul Merei

Pescarusul Luciu Petrolul Berca Phoenix Posta Calnau Progresul Movila Banului Puiesti AFC Rapid Matesti Recolta Blajani Recolta Boldu Recolta Cislau Recolta Salciorara
Soimii Siriu Steaua Sahateni Stiinta Balaceanu Stoicescu ABC Team Sageata Tricolorul Galbinasi Unirea Largu Unirea Maracineni Unirea Stilpu Unirea Zoresti
Victoria Boboc Victoria Grebanu Victoria Padina Viitorul Rosetu Viitorul Stiubei Viitorul Tisau Viitorul Valea Ramnicului Viitorul Vernesti Viitorul Vilcelele Vintileanca Fc
   
Viticultorul Podgoria Vointa Caldarasti Vointa Cochirelanca Vointa Limpezis Vointa Vadu Soresti Vointa Vintila Voda Vulturii Buzau Vulturul Topliceni    
Others Leagues - Calarasi
Atletic Dorobantu Avantul Dor Marunt Avantul Pietrolu Colinele Argesului Mitreni Dinamo Sarulesti Dunarea Ciocanesti Dunarea Gradistea Fortuna Tamadau Galdau AS Manastirea AS
Partizan Crivat Petrolul Ileana Prefab Modelu Progresul Fundulea Rapid Ulmeni Soimii Progresu Soimii Unirea Spicul Valcelele Steaua Radovanu Tricolorul Jegalia
Unirea Dragalina Unirea Manastirea Unirea Spantov Venus Independenta Victoria Chirnogi Victoria Dragos Voda Victoria Lehliu Viitorul Dichiseni Viitorul Plataresti Zarea Cuza Voda
Others Leagues - Caras
Autocatania Caransebes Comoriste ACS Croatia Ciocotici Dobreta Turnu Severin Foresta Armenis Gloria Resita Metalul Bocsa Metalul Resita Minerul Dognecea Minerul Oravita

Muncitorul Resita Oravita AS Oravita CS Progresul Ezeris Rapid Buchin Recolta Rafnic Resita CSM Semenicul Valiug Steaua Dunarii Pojejena Surianu Sebes
           
Viitorul Caransebes Vointa Lupac Vointa Racasdia Vointa Sosdea            
Others Leagues - Cluj
Aghiresu ACS Amefa Cluj Napoca Ardealul Cluj Napoca Ariesul Mihai Viteazu Ariesul Turda Armenopolis Gherla Atletic Olimpia Gherla Baita Gherla Campia Turzii CSM Cetatea Unguras
Chimia Turda Dej CFR Feleacu AS Floresti CS Foggia Cluj Napoca Gloria Catina Infratirea Livada Inter Dezmir Luceafarul Cluj Napoca Luceafarul Ghirisu Roman
Luceafarul Orman Magura Strimbu Olimpia Jichisul de Jos Potaissa Turda Progresul Nires Progresul Sannicoara Progresul Vlaha SeSo Campia Turzii Soimii Campia Turzii Somesul Gilau
Speranta Jucu Sporting Apahida Steaua Rosie Boldut Sticla Ariesul Turda Stiinta Catcau Unirea Floresti Unirea Gadalin Unirea Geaca Unirea Iclod Unirea Jucu
Unirea Tritenii de Jos Vicentiu Dej Viile Dejului Viitorul Cluj Viitorul Dezmir Viitorul Feleacu Viitorul Garbau Viitorul Mihai Georgescu Viitorul Poieni Viitorul Razbuneni
       
Viitorul Sopor Viitorul Soporu de Campie Vladeasa Huedin Vointa Pata Vointa Sic Vulturul Real Fundatura        
Others Leagues - Constanta
Agigea CS Alexandru Lazar Callatis Mangalia Carsium Hirsova Constanta CFR Dacia Mircea Voda Eforie CS Farul Tuzla Fulgerul Chirnogeni Gloria Baneasa
Medgidia CS Mihail Kogalniceanu CS Navodari CS Ovidiu CSO Perla Murfatlar Pescarul Ghindaresti Portul Constanta Poseidon Limanu Recolta Nicolae Balcescu Sageata Navodari
 
Sparta Techirghiol Speranta Castelu Speranta Nisipari Sportul Tortoman Steaua Sperantei Silistea Unirea Topraisar Victoria Cumpana Viitorul Cuza Voda Viitorul Fantanele  
Others Leagues - Covasna
             
Papauti SFC Transkurier Sfantu Gheorghe Zagon Fc              
Others Leagues - Dambovita
Argesul Ungureni Atletic Fieni Avantul Produlesti Bradul Moroeni Brezoaele Fc Cetatea Targoviste Cimentul Fieni Comertul Viisoara Corbii Mari Dacia Hulubesti
Dentas Tartasesti Fieni CSM Flacara Ghinesti Flacara Zavoiu Fortis Valea Lunga Gaz Metan Vladeni Gloria Cornesti Luceafarul Bolovani Metalul Vladeni Municipal Targoviste
Muscelul Valeni Olimpia Morteni Otelul Targoviste Petrolul Rascaieti Pietrari AS Progresul Matasaru Publirex Ciocanesti Sageata Catunu Spicul Jugureni Sportul Mogosani
Targoviste CSM Tartasesti ACS Udresti 2017 Unirea Bucsani Unirea Nucet Unirea Racari Unirea Ungureni Vanatorul Ratoaia Victoria Branesti Victoria Comisani
Viitorul Burduca Viitorul Caragiale Viitorul Dobra Viitorul Gaesti Viitorul Gheboaia Viitorul Gura Foii Viitorul Ocnita Viitorul Pucioasa Viitorul Razvad Viitorul Straosti
Viitorul Tomsani Vointa Adanca Vointa Buciumeni Vointa Crevedia Vointa Ionesti Vointa Manesti Vointa Persinari Vointa Podu Rizii Vointa Valea Voievozilor Vointa Voinesti
Others Leagues - Dolj
Ajax Dobrotesti Apa Craiova ASRA Avantul Pielesti Avantul Rast Betis Craiova City Leu AS Constructorul Craiova Craiova CSU Dilj Vinkovci Dunarea Calafat
Extensiv Craiova Flacara Motatei Fulgerul Intorsura Fulgerul Marsani Gica Popescu Craiova Inter Secui Jiul Breasta Podari Fc Progresul Bailesti Progresul Castranova
Progresul Segarcea Prometeu Craiova Recolta Cioroiasi Recolta Ostroveni Sporting Seaca de Padure Stiinta Calopar Stiinta Celaru Stiinta Malu Mare Torentul Secui Tractorul Cetate
Uni Craiova 1948 Unirea Tamburesti Vanatorul Desa Victoria Plenita Viitorul Cosoveni Viitorul Dobridor Viitorul Ghindeni Viitorul Tuglui Vointa Belcin Vulturul Catane
                 
Vulturul Cernatesti                  
Others Leagues - Galati
Avantul Matca Dunarea Galati Flacara Pechea Foresta Sendreni Fulgerul Smulti Galati CSU Gloria Ivesti Juventus Toflea Quantum Galati Siretul Piscu
     
Sporting Tecuci Sportiv Scolar Tecuci Unirea Branistea Victoria Independenta Vointa Cudalbi Vointa Rediu Zimbrul Slobozia Conachi      
Others Leagues - Giurgiu
Adunatii Copaceni Agri Angel Gradistea Agro Gold Vlad Tepes Argesul Hotarele Argesul Mihailesti Arsenal Malu Avantul Floresti Bolintin Malu Spart Constructorul Bolintin Deal Dunarea Giurgiu
Dunarea Oinacu Dunarea Ruse Energia Remus Fortuna Herasti Gigantii Varasti Gloria Comana Greaca AS Iepuresti AS Luceafarul Trestieni Maxima Hobaia
Mihai Bravu Mihai Voda Naipu Fc Olimpia Malu Petrolul Roata Pro Giurgiu ACS Progresul Palanca Rapid Clejani Real Colibasi Real Draganeasca
Sabarelul Ciocoveni Scarisoara AS Silver Inter Zorile Singureni AS Soimii Ghizdaru Spicul Izvoru Unirea Cosoba Unirea Fratesti Unirea Izvoarele Unirea Joita
r
Unirea Vanatori Mici Victoria Stanesti Viitorul Puieni Viitorul Putineiu Viitorul Tantava Viitorul Vedea Vointa Daia Vointa Dobreni Vointa Slobozia Vointa Toporu
                 
Zmeii Ogrezeni                  
Others Leagues - Gorj
Avantul Baia de Fier Energetica Tismana Energia Rovinari Foreta Vagiulesti Gilortul Bengesti Gilortul Targu Carbunesti Jiul Rovinari Minerul Matasari Minerul Motru Parangul Bumbesti Jiu Sadu
Petrolul Bustuchin Petrolul Stoina Stiinta Dragutesti Stiinta Flacara Rosia Stiinta Godinesti Stiinta Hurezani Stiinta Pestisani Stiinta Turceni Unirea Bolbosi Unirea Cruset
             
Unirea Dragotesti Viitorul Catunele Viitorul Negomir              
Others Leagues - Harghita
 
Agyagfalvi Lendulet Lutita Egyesules Szekelykeresztur Hargita Carta Pro Muresul Toplita Roseal Odorheiu Seciuesc Siculeni AS Stiinta Sarma Toplita Tartod Szekelyvarzag Viitorul Gheorgheni  
Others Leagues - Hunedoara
Aurul Brad Aurul Certej Blatul Petrila Corvinul Hunedoara Dacia Orastie Dunarea Negoi Gloria Geoagiu Hercules Lupeni Hunedoara Fc Ilia Fc
Inter Petrila Jiul Petrosani Magura Pui Minerul Lupeni Minerul Teliuc Minerul Uricani Muresul Deva Retezatul Hateg Simeria CFR Soimul Baita
           
Victoria Calan Viitorul Soimus Vulcan CS Zarandul Criscior            
Others Leagues - Ialomita
Abatorul Slobozia Agronomia Bucu Amara CS Avantul Grindu Baraganul Ciulnita Ciochina AS Dinamo Borduselu Dunarea Giurgeni FairPlay Slobozia Noua Gloria Gura Ialomitei
Gloria Ograda Infratirea Jilavele Inter Stelnica Juventus Boranesti Libertatea Salcioara Olimpia Radulesti Orezu Fc Rapid Fetesti Rapid Perieti Real Bucu
Real Gimbasani Recolta Barcanesti Recolta Gheorghe Doja Recolta Gheorghe Lazar Secunda Adancata Spartacus Iazu Spicul Colilia Spicul Marculesti Traian Fc Unirea Grivita
Unirea Ion Roata Unirea Patru Frati Unirea Sarateni Unirea Scanteia Unirea Urziceni Unirea Valahorum Victoria Bordusani Victoria Tandarei Viitorul Axintele Viitorul Moldoveni

               
Vointa Cocora Vointa Maia                
Others Leagues - Iasi
Astra Raducaneni Avantul Golaiesti Avantul Tatarusi Avantul Todiresti Bals 2007 Breazu AS Ciurea CS Construct Press Gropnita Flacara Erbiceni Fulgerul Tibanesti
Genotur Belcesti Gloria Bals Gloria Baltati Gloria Romanesti Holboca AS Moldova Cristesti Municipal Studentesc Iasi Olimpia Sageata Popricani Politehnica Iasi Pompierul Pascani
Progresul Deleni Prutul Prisacani Recolta Contesti Siretul Lespezi Siretul Stoiniceni Prajescu Sportul Studentesc Iasi Steaua Magica Iasi Stejarul Barnova Stejarul Parcovaci Tomesti CS
Unirea Mircesti Unirea Ruginoasa Unirea Tibana Victoria Letcani Viitorul Ciortesti Viitorul Halaucesti Viitorul Hirlau Viitorul Lungani Viitorul Plugari Vointa Bivolari
             
Vointa Bosia Vulturii Vanatori Zimbru Boureni              
Others Leagues - Ilfov
1e Decembrie Fc Athletico Floreasca Bragadiru CSO Buftea ACS Chitila Fc Ciorogarla CS Corbeanca CS Dunarea Turnu Magurele FraTia AS Gloria Burias
Inter Clinceni Inter Pantelimon Inter Voluntari Otopeni CS Pantelimon ACSO Peris ACS Pescarusul Gradistea Progresul Cernica Snagov Fc Sportul Magurele
       
Unirea Dobroiesti Viitorul Berceni Viitorul Ganeasa Vointa Buftea Vointa Snagov Vulturii Pasarea        
Others Leagues - Maramures
Arsenal Baia Mare Avantul Barsana Baia Mare Fc Bradul Viseu de Sus Carmen Satulung Comuna Satulung Eolica Baia Mare Farcasa CS Faurul Fauresti Gloria Chechis
Iadara PHP Independenta Baia Mare Iza Dragomiresti Lapusul Targu Lapus Luceafarul Stramtura Maramures Baia Mare Marmatja Sighet Minerul Baia Mare Minerul Baiut Minerul Cavnic
Nistru AS Plimob Sighetu Marmatiei Progresul Dumbravita Progresul Somcuta Mare Salina Ocna Sugatag Seini CS Somesul Tamaia Speranta Cernesti Sporting Recea Unirea Sisesti
             
Viitorul Sighet Viitorul Ulmeni Zorile Moisei              
Others Leagues - Mehedinti
Ada Kaleh Fc Agrobil Pristol Agromechanical Simian Agrotech Burila Mare Astra Rail Drobeta Atletic Drobeta Avantul Bistrita Baia de Arama CS Balacita AS Betivilor Turnu Severin
Blahnita Patulele Branistea AS Building Vanju Mare Cerna CS Constructorul Eselnita Coop Vanju Mare Corcova AS Corlatel AS Cosustea Cazanesti Craguiesti AS
Danubia Dubova Danubiana Gogosu Decebal Eselnita Dierna Orsova Diesel Drobeta Dinamo Drobeta Drobeta AC Drobeta CS Dunarea Gruia Dunarea Hinova
Dunarea Orsova Dunarea Pristol Energia Mehedinti Frontiera Drobeta Gaz Metan Severin Ghiciulescu Hinova Gloria Rogova Ilovita AS Inter Balacita Inter Craguiesti
Inter Salcia Juventus Vanjulet Kladova Turnu Severin Locomotiva Turnu Severin Luceafarul Vanju Mare Malovat AS Malovat CS Marmura Breznita Ocol Mecanizatorul Simian Metalul Turnu Severin
Meva Severin Minerul Mehedinti Municipal Drubeta Obarsia de Camp Pandurii Cerneti Phoenix Izvorul Barzii Portile de Fier ACS Progresul Strehaia Real Vanju Mare Real Vinatori
Recolta Danceu Scolar Drobeta Silvamos Turnu Severin Sisesti AS Speranta Punchina Stiinta Brosteni Strehaia CS Svinita Dunarea Tricule Trmo CS Unirea Garla Mare
Unirea Livezile Unirea Rosiori Unirea Sic Pan Unirea Vanatori Uva Prunisor Venus Vanju Mare Victoria Devesel Victoria Strehaia Victoria Vanju Mare Viitorul Cazanesti
         
Viitorul Cujmir Viitorul Floresti Viitorul Simian Vointa Oprisor Vointa Vrata          
Others Leagues - Mures
Ajax Corunca Atletic Tirgu Mures Atletico Balauseri Avantul Chetani Avantul Mica Lendulet Avantul Mihesu de Campie Chimica Tarnaveni Farel Roteni Gaz Metan Danes Gaz Metan Tirgu Mures
Gliga Companies Reghin Infratirea Valea Izvoarelor Inter Galateni Junior Targu Mures Lacul Ursu Mobila Sovata Maris Targu Mures Miercurea Nirajului Municipal Targu Mures Muresul Chirileu Muresul Cuci
Muresul Ludus Muresul Nazna Muresul Ogra Muresul Rusii Munti Nyarad Eremitu Paeonia Zau de Campie Pescarii Santioana de Mures Pro Tineret Sighisoara Progresul Gaiesti Raza de Soare Acatari
Sarmasu 2005 ASC Soimii Tarnaveni Sporting Gornesti Suplac AS Tirgu Mures 08 Unirea Tricolor Tarnaveni Viitorul Delenii Viitorul Reghin Viitorul Ungheni Vointa Tarnaveni
Others Leagues - Neamt
Arsenal Valeni Bradu Borca Bravo Bodesti Ceahlaul Pietra Neamt Cetatea Targu Neamt Cimentul Bicaz Energia Pangarati Moldova Cordun Ozana Timisesti Speranta Raucesti
 
Spicul Bozieni SteelMan Targu Neamt Stejarul Tibucani Victoria Horia Viitorul Podoleni Vointa Dochia Vointa Ion Creanga Vointa Valea Ursului Vulturul Costisa  
Others Leagues - Olt
Academica Bals Alro Slatina Avantul Coteana Avantul Oporelu Birza Fc Branco Brancoveni Caracal Fc Darjovul Valea Mare Gloria Bistrita Gloria Visina
Inainte Tia Mare Inter Brebeni Milcov AS Olt Scorniceti Olt Slatina Oltetul Osica Oltul Curtisoara Oltul Slatioara Petrolul Potcoava Rapid Piatra Olt
Recolta Serbanesti Slatina CSM Speranta Soparlita Stiinta Cioflanu Stiinta Movileni Unirea Piatra Sat Unirea Pirscoveni Unirea Radomiresti Unirea Stoenesti Valea Oltului Ipotesti
Vasile Ban Cungrea Vedea Valeni Titulescu Vedita Colonesti Victoria Ianca Viitorul Gradinile Viitorul Leotesti Viitorul Rusanesti Viitorul Slatina Viitorul Vladila Visina Noua CS
Others Leagues - Prahova
Akademika Ploesti Arizona Zalhanaua Avantul Bertea Avantul Magureni Avantul Maneciu Avantul Tomsani Banesti Urleta Berceni CSC Blejoi CS Bradetul Stefesti
Bratasanca NG Brazi CS Brebu AFC Campina ACSM Carppati MEFIN Sinaia Ceptura CS Chimia Brazi Conpet Ploesti Cornu CS Cricovul Cioceni
Dalina Barcanesti Flacara Malaiesti Gageni AS Gorgota AS Luceafarul Drajna Magura Slanic Metalul Plopeni Municipal Mehedinta Muntenia Blejoi Olimpia Ciresanu
Olimpia Gornet Cricov Paulesti CS Petrolistul Boldesti Petrolul Ologeni Pleasa AS Plopeni CSO Podenii Vechi Poiana Campina Progresul Alunis Progresul Boldesti Gradistea
Progresul Bucov Progresul Puchenii Mosneni Puscasi AS Rapid Ibrianu Rapid Mizil Rapid Salciile Real Rio Cocosesti Scorteni Mislea Sirna Tariceni Sirna Varnita

Sportul Campina Sportul Valea Calugareasca Sportul Valea Cucului Starchiojd AS Stejarul Goruna Cocorastii Targsorul Vechi Stancesti Teleajenul Valenii de Munte Tineretea Izvoarele Tiniretul Balta Doamnei Tiniretul Gura Vitioarei
Tricolor Cotofenesti Tricolorul Breaza Tufeni Baicoi Unirea Barcanesti Unirea Cocorastii Colt Unirea Urlati Victoria Olteni Viitorul Fulga Viitorul Ploesti Viitorul Poienarii Burchii
     
Viitorul Predesti Vointa Ciorani Vointa Gornet Vointa Livadea Vointa Turnu Magurele Vointa Varbilau Vulturul Zanoaga      
Others Leagues - Salaj
Armatura Zalau Cetatea Buciumi Chiesd AS Crasna CS Gloria Ban Hida CS Rapid Jibou Silvania Simleu Somesul Gilgau Somesul Somes Odorhei
   
Sporting Zalau Steaua Cosniciu Stejarul Buciumi Tihau AS Viitorul Babeni Vointa Dersida Vointa Horoatu Crasnei Zalau Fc    
Others Leagues - Satu Mare
Atletic Craidorolt Capleni AS Certeze Fc Codreana Homoroade Crasna Moftinu Mic Dari Lipau Energia Negresti Ghenci AS Gloria Moftinu Mare Luceafarul Decebal
Minerul Turt Olimpia Cauas Olimpia Domanesti Real Andrid Recolta Dorolt Recolta Sanislau Schamagosch Ciumesti Schwaben Kalmandi Camin Somesul Oar Somesul Satu Mare
Talna Orasu Nou Turul Micula Venus Dumbrava Victoria Carei Victoria Tiream Viitorul Lucaceni Viitorul Vetis Vointa Babta Vointa Doba Vointa Lanuri
                 
Vulturii Santau                  
Others Leagues - Sibiu
Agnita AFC Atletic Municipal Medias Bradu AS Cetate Slimnic Cibinul Cristian Cindrelul Gura Raului Cisnadie Fc Copsa Mica AS Corsav Vestem Dacia Atel
Fraternitas Talmaciu Gloria Loamnes Inter Sibiu Leii Sura Mica Magura Cisnadie Paltinis Rasinari Progresul Terezian Recolta Apoldu de Jos Sibiu ASA Silvatex Orlat

Sion Sibiu Sparta Medias Spicul Seica Mare Talmaciu Fc Unirea Miercurea Sibiului Viitorul Racovita Viitorul Selimbar Viitorul Tarnava Vointa Sibiu LSS Vulturul Poplaca
Others Leagues - Suceava
Avantul Frasin Avantul Volovat Balada Ciprian Porumbescu Bistrita Brosteni Bradul Putna Bradul Varna Bucovina Pojorata Cetatea Arbore Cetatea Suceava Foresta Falticeni
Foresta Malini Gura Humorului Juniorul Suceava Juventus Falticeni Minerul Iacobeni Moldova Draguseni Pojorata Fc Progresul Fratautii Vechi Rapid Suceava Scola Radauti
Somuz Falticeni Somuzul Preutesti Sportins Poieni Solca Sporting Suceava Vanatorul Candrenilor Viitorul Arbore Viitorul Liteni Viitorul Veresti Vointa Stroiesti Zimbru Siret
Others Leagues - Teleorman
Ajax Botoroaga Astra Plosca Giurgiu Avantul Bragadiru Draganesti Vlasca Dunarea Zimnicea Flacara Contesti Flacara Lita Inter Purani Metalul Peretu Nanov CS
Olimpia Dobrotesti Rapid Buzescu Soimii Scrioastea Sporting Calmatuiu de Sus Tineretul Radoiesti Tineretul Silistea Unirea Brinceni Unirea Petrolul Videle Vartoape CS Victoria Draganesti de Vede
     
Victoria Storobaneasa Viitorul Blejesti Viitorul Butesti Viitorul Didesti Viitorul Saceni Vointa Dunarea Pietrosani Vulturii Mereni      
Others Leagues - Timis
Amatorii Timisoara Atletico Timisoara Auto Timisoara Auxerre Trans Orsova Lugoj Avantul Bobda Avantul Periam Avantul Topolovatu Mare Baban Marcel Jimbolia Bazos Fc Bega CSS
Bodo 2005 Boldur AS Buzias AS Camaro Fibis Chinezul Timisoara Chisoda Fc Cocosul Ortisoara Cornesti AS Dacia Carpinis Deta ASO
Electrica Timisoara Flacara Faget Flacara Parta Fortuna Becicherecu Mic Fortuna Covaci Giroc Chisoda Olimpia Nitchidorf Padureni VHP Peciu Nou AS Petroman AS
Pindul Dudestii Noi Pobeda Dudestii Vechi Poli AEK Timisoara Porto Bega Timisoara Progresul Ciacova Progresul Gataia Progresul Timisoara Rapid Sacalaz Real Dragsina Recas AS
Seceani AS Soimii Pesac Spartak Gottlob Steaua Rosie Varias Timisoara CFR Timisul Hitias Timisul Jabar Timisul SAG Timisul Uliuc Timisul Urseni
Tomesti AS Tormac CS Tricoul 1 Junie Timisoara Unirea Grabat Unirea Jimbolia Unirea Sannicolau Mare Unirea Tomnatic United Timisoara Utvin CS Uzinele UMT Timisoara
   
Vointa Biled Vointa Iohanisfeld Vointa Masloc Vointa Sandra Vointa Sarafoleana Vointa Valcani Vulturii Lugoj Vulturul Cherelus    
Others Leagues - Tulcea
   
Arrubium Macin Delta Aegyssus Tulcea Granitul Babadag Laguna Ceamurlia Luceafarul Slava Cercheza Pescarusul Sarichioi Sarica Niculitel Soimii Topolog    
Others Leagues - Valcea
Alutus Salatrucel Athletico Ramnica Valcea Babeni Fc Barbatesti AS Cavalerul Trac Cernisoara Chimia Ramnicu Valcea Cozia Calimanesti Damila Maciuca Dinamo Ramnicu Valcea Faurul Livezi
Flacara Horezu Foresta Malaia Ghecon Lapusata Inter Lapusata Lotru Brezoi Magura Slatioara Mihaesti AS Minerul Berbesti Minerul Costesti Oltchim Ramnicu Valcea
Oltetul Alunu Oltetul Zatreni Oltul Ionesti Pastorul Valdeeni Pausesti Otasau Ramnicu Valcea SCM Soimii Costesti Soimii Glavile Sporting Galicea Stejarul Vladesti
     
Stiinta Gradistea Stiinta Lalosu Tineretul Surpatele Unirea Tomsani Viitorul Budesti Viitorul Daesti Viitorul Pausesti Maglasi      
Others Leagues - Vaslui
Atletic Barlad Atletico Vaslui Avantul Bacani Avantul Codaesti Avantul Solesti Avantul Zapodeni Barlad Fc Flacara Muntenii de Sus Garceni 2007 Ghergheleu Fc
Gloria Todiresti Husana Husi Husi FCM Inter Sport Vaslui Juventus Falciu Lipovat SC 2000 Moara Domneasca Multim Perieni Racova Puscasi Rapid Brodoc
Sporting Barlad Star Tatarani Tutova FDR Unirea Alexandru Vlahuta Unirea Negresti Vaslui Fc Victoria Muntenii de Jos Viitorul Barlad Viitorul Rebricea Viitorul Valeni
           
Vitis Suletea Vointa Stefan cel Mare Vulturesti Fc Vulturul Balteni            
Others Leagues - Vrancea
Adjud FCM Dinamo Tataranu Dumbraveni CSC Flacara Urechesti Juventus Focsani Mausoleul Marasesti National Golesti Panciu Fc Podgoria Cotesti Sportul Ciorasti
       
Tractorul Nanesti Unirea Milcovul Unirea Tifesti Victoria Gugesti Viitorul Homocea Vointa Carligele