SERBIE 2016-2017

Super Liga
Backa Palanca Borac Cacak Crvena Zvezda Beograd Cukaricki FK Javor Ivanjica Metalac Gorniji Milanovac Mladost Lucani Napredak Krusevac Novi Pazar Partizan Beograd
       
Rad Beograd Radnicki Nis Radnik Surdulica Spartak Subotica Vojvodina Novi Sad Vozdovac FK        
Prva Liga D2
Beograd OFK Bezanija FK Borca BSK Buducnost Dobanovci Celarevo CSK Dinamo Vranje Indija FK Jagodina FK Kolubara Lazarevac Macva Sabac
       
Odzaci OFK Proleter Novi Sad Radnicki Pirot Sindelic Beograd Sloboda Uzice Zemun FK        
Srpska Liga D3 - Beograd
BASK Beograd Batajnica FK Brodarac FK Beograd Crvena Zvezda
Mali Mokri Lug
Dorcol Beograd Graficar FK Novi Beograd IMT Polet Dorcol Prva Iskra Baric FK Radnicki Novi Beograd
       
Radnicki Obredovac Rakovica IM Sopot Beograd Stepojevac Vaga Teleoptik Zemun Zarkovo FK        
Beograd D4 Zona Liga

Avala FK 1939 Balkan Mirijevo Borac Lazarevac Borac Ostrunznica Buducnost Zvecka Hajduk Beograd Jedinstvo Surcin Lokomotiva Beograd Milutinac Zemun Padinska Skela PKB
       
Srem Jakovo Sremcica FK Torlak FK Turbina Vreoci Vrcin FK Zvezdara FK        
Prva Beogradska Zona grupa A  D5
13 Maj Zemun Banja Visnjicka Borac Progar Brodarac Novi Beograd Dunav Veliko Selo Institut Zemun Polje Komgrap Beograd Kovilovo PKB Lepusnica Glogonjski Rit Mladi Proleter Beograd
           
Postar Zvezdara Beograd Sindjelic Ugrinovci Sumadinac Becmen Zmaj Zemun            
Meduopstinska liga Beograd grupa A  D6
Atakante Beograd Beograd 011 Busije Zemun BUSK Novi Beograd Petrovcic FK Posavac Tisma Boljevci Rekreativo 011 Beograd Secerenac Ada Beograd Sparta Zeleznik Studentski Grad Novi Beograd
Meduopstinska liga Beograd grupa B  D6
Crvenka Borca Dedinje Beograd Dunavac FK Heroj Polet Jajinci Minel Ripanj Mladost Jabucki Rit Pinosava FK Pionir Besni Fok Podunavac Ritopek Postar Beograd
                 
Sveti Stefan Slanci                  
Prva Beogradska Zona grupa B  D5
Bacevac BSK Barajevo FK Burovo FK Mladost Barosevac Mladost Cvetovac Napredak Medosevac Polet Grabovac Radnicki Rudovci Rusanj FK Sloga TEC Veliki Crljeni
           
Strelac Mislodin Sumadija Sopic Urovci FK Zabrezje FK            
Opstinska Liga Barajevo  D6
       
Beljina FK Borac OFK Arnajevo Guncate FK Lisovic FK Velika Mostanica Veliki Borak        
Prva Opstinska Liga Lazarevac  D6
Bistrica FK Borac Arapovac Brajkovac BSK Buducnost Dudovica Mladi Borac Zupanjac Mladost Cibutkovica Polet Mirosaljci Radnicki OFK Dren Rudar Zeoke Sloboda Stubica
               
Sloga Lukavica Sumadija Mali Crljeni                
Druga Opstinska Liga Lazarevac  D7
 
20 Oktobar Trbusnica Dimitrije Tucovic Susnjar Lazarevac FK Mladi Radnik Junkovac Petka FK Proleter Vrbovno Strmovo FK Sumadinac Krusevica Vreoci FK  
Prva Opstinska Liga Obrenovac  D6

Belo Polje FK Borac Usce Duboko Mala Mostanica Jedinstvo Dren Krtinska FK Ljubinic FK Omladinac Veliko Polje Partizan Drazevac Posavina Stubline Rekreativo Zabrezje
             
Rvati Obrenovac Sloga Ratari Zvezda Konatice              
Druga Opstinska Liga Obrenovac  D7
 
Crvena Zastava Obrenovac Munja Baric Proleter Jasenac Rojkovac Obrenovac Roma Iveric Skela FK Tornado Drazevac Trstenica FK Zadrugar Orasac  
Prva Beogradska Zona grupa C  D5
Bolec Grocka Dunavac Grocka Hajduk Kamendol Kosmaj Ralja Kovacevac FK Lestane OFK Mladenovac OFK Mladost Begaljica Pudarci FK Ropocevo FK
             
Selo Mladenovac Velika Krsna Vinca FK              
Opstinska Liga Mladenovac  D6
Borac Americ Ivanca Velika Jedinstvo Rabrovac Kosmajac Koracica Napredak Medjuluzje Omladinac Rajkovac Sepsin FK Sloga Granice Student OFK Mladenovac Sumadija Jagnjilo
                 
Vlaska 1950 Mladenovac                  
Opstinska Liga Sopot  D6
Mladost Guberevac Mladost Mala Ivanca Nemenikuce FK Popovici FK Rogaca OFK Rudar 2012 Babe Slatina OFK Stojnik FK Vis Parcani Vojvoda Ducina
Srpska Liga D3 - Istok
Car Konstantin Nis Dunav Prahovo Jedinstvo Bosnjace Jedinstvo Paracin Moravac Mrstane Ozren Sokobanja Pukovac FK Radan Lebane Radnicki Svilajnac Sindelic Nis
       
Sloga Despotovac Tabane Trgovacki Temnic Lipa Varvarin Timok Rajecar Trstenik PPT Vlasina Vlasotince        
Srpska Liga Zona Istok  D4
Bogovina BSK Bor OFK Brodoremont FK Bukovik FK Djerdap FK Hajduk Veljko Negotin Majdanpek FK Malosiste FK Moravica Subotinac Napredak Aleksinac
       
Rtanj FK Rudar Podvis Sarbanovac FK Svrljig FK Timocanin Knjazevac Zaplanjac Gadzin Han        
Borska Okruzna Liga  D5

Blizna FK Branik Stubik Brestovac Borski Bukovce BSK Cubra FK Deli Jovan Sikole Kljuc Podvrska Krivelj FK Nemetali Donja Bela Reka Polom Leskovo
       
Porec Donji Milanovac Radnicki Klokocevac Rudna Glava Slatina Bor Sloga Kobisnica Zlot FK        
Opstinska Liga Kladovo Liga  D6
Egeta Brza Palanka Kladusnica FK Koca Tekija Andjelkovic Lovcen Petrovo Selo Mala Vrbica Milutinovac FK Napredak Korbovo Omladinac Vajuga Pontes Kostol Rtkovo FK
                 
Velika Vrbica                  
Opstinska Liga Negotin  D6

Granicar Aleksandrovac Kovilovo FK Malajnica FK Milosevo FK Polet Jakubovac Ratar Jasenica Recka FK Sikole OFK Slatina Negotin Tamnic OFK
                 
Urovica FK                  
Nisavska Okruzna Liga  D5
Crvena Zvezda Gornji Ljubes Doljevac FK 1971 Jedinstvo Grejac GVD Mladost Batusinac Mladost Biljeg 1976 Morava Zitkovac

Moravac Toponica Zaplanjska

Naisus Rozina Nasa Krila Belotinac Orljane FK
       
Palilula Aleksinac Radnicki Capljinac Radnicki Kocane Rasovaca FK Rudar Alpos Aleksinac Zemljoradnik Balajnac        
Opstinska Liga Aleksinac  D6
Borac Trnjane Drazevac OFK Gredetin FK Jastrebac Tesica Jedinstvo Boboviste Mladi Radnik Aleksinacki Bujmir Napredak Krusje 2012 Planinac Podgorac 2015 Pobeda Jakovlje 1976 Polet Radevac
         
Polet Vitosevac Ratar Gornja Pescanica Rutevac OFK 1908 Sloga Dobrujevac Sloga Korman          
Opstinska Liga Doljevac  D6
10 Februar Sajinovac Elid Donji Dusnik Grkinja FK Klisura FK Knezica FK Marina Kutina Mekis FK Moravac Cecina Pobeda Rusna Toplica Sarlinac
Opstinska Liga Merosina D6
Arbanasce FK Balicevac FK 1974 Banacanin Aleksandrovo Borac Azbresnica Dobric Brest Jugovici Jug Bogdanovac Koprijan Gradiste Padina FK 1989 Rad Merosina Sloga 1980 Jovanovac
Zajecarska Okruzna Liga  D5
Bucje Topla kod Knjazevca Granicar Veliki Izvor Grliste OFK Kablovi Zajecar Knjaz OFK Trgoviste Malinik Podgorac Midzor Kalna Omladinac Grezna Osnic FK Radnicki Lubnica
       
Rgotina FK Rudar Grljan Sloga Minicevo Stipina SSK Trebic Sokobanja Vratarnica FK        
Meduopstinska Liga Zajecar-Boljevac  D6
Deli Jovan Salas Kastrum Gamzigrad Kosovo Zvezdan Lovac Mali Izvor Mladost Sumrakovac Nacional Lukovo Polet Nikolicevo Rtanj OFK Boljevac Slijvar FK Timok Trnavac
                 
Velika Jasikova                  
Opstinska Liga Sokobanja  D6
Bukovik Vrbovac Hajduk Rujevica Jedinstvo Muzinac Mladost Resnik Napredak Josanica Palilulac Sarbanovac Pobeda Trubarevac Rtanj Vrmdza Slemen Milusinac Sloboda Nikolinac 2013
                 
Sloga Zuckovac                  
Srpska Liga Zona Juga  D4
Balkanski Dimitrovgrad Brzi Brod Buducnost Orasje Buducnost Popovac Dubocica Leskovak Jedinstvo Gornji Matejevac Jedinstvo Pirot Luznica FK Mladost Medosevac Morava Vladicin Han
       
Nebeski Andeli Pcinja Trgoviste Pusta Reka Bojnik Ropotovo FK Sloga Leskovac Vranjska Banja        
Jablanica Okruzna Liga  D5
Bobiste FK Brza OFK Cekmin FK Jablanica Medvedja Jedinstvo Gornje Stepanje Jedinstvo Sisava Kumarevo 65 FK Mladi Borac Zivkovo Omladinac Donje Sinkovce Plantaza Donje Stepanje
   
Polet Stajkovce Progres Ladovica Radnicki Pertate Sloga Lipovica Umac Mirosevce Vucje FK Zeleznicar Brestovac Zlocudovo FK    
Meduopstinska Jablanicka Liga  D6
Atletiko Donja Jajina Belanovce BSK Bratstvo Bratmilovce Gradac Konopnica Jedinstvo Grdelica Lemind Leskovac Marjan Mala Biljanica Milanovo FK Mladost Batulovce Mladost Donja Lokosnica

   
Mladost Vinarce Morava OFK Leskovac Napredak Bogojevce Navalin FK Real Donja Jajina Sloboda Donje Brijanje Sumadija Razgojna Susica 2012 Kukulovce    
Gradska Liga Leskovac  D7
Badince FK Derbi SFU Vlase Gornje Krajince Gornje Sinkovce Jasunja FK Mladost Kutles Moravac Guberevac Moravac Pecenjevce Nomanica FK Rudar 1973 Rudare
           
Radnik 2013 Sisince Todorovce FK Turekovac FK Veternica Leskovac            
Kosovska Okruzna Liga  D5
   
Brezovica Strpce Caglavica FK Gracanica FK Gracko Staro Gracko Polet Laplje Selo Radnicki Velika Hoca Sitnica Lepina Ugljare FK    
Okruzna Liga Kosovskog-Pomoravlja  D5
     
Glama Koretiste Izmornik Pancelo Mineralac Klokot Morava Partes Oskar Pasjane Rudar Kosovska Kamenica Sloga Ranilug      
Pcinjska Okruzna Liga  D5
Alakince OFk Biljaci FK Bujanovac BSK Celik Belo Polje Crnotince FK Juzna Pruga Vladicin Han Levosoje FK Lugina Presevo Mladost Bosilegrad Mladost Suvojnica
           
Pavlovac FK Ternoci Trnovac Tresnjevka Lopardince Vihor Zbevac            
Pirotska Okruzna Liga  D5
Borac Barje Ciflik Dragos Pirot Gnjilan FK Mladost Poljska Rzana Napredak Izvor Padez Petrovac Spartak Pirot Tanasko Rajic Pirot Vladimir Durkovic Berilovac Zadrugar Krupac
                 
Zvezda Blato                  
Opstinska Liga Pirot   D6
Jerma Sukovo Lokomotiva Belo Polje Mladost Mali Suvodol Nisavac Stanicenje Pobeda Drzina Rajko Mitic Bela Palanka Rongo Siti Pirot Senjak Pirot Sloboda Rasnica Sloga Veliko Selo Mali Jovanovac
             
Temac Temska Veliki Suvodol Zeljusa FK              
Prva Niska Liga  D5
Aluminijum Nis Borac Azbresnica Buducnost Prva Kutina Crvena Zastava Hum Mladost Lalinac Morava Krusce Mramor FK Nis OFK Palilulac Nis Proleter Donja Vrezina

       
Proleter Mezgraja Rudar Jelasnica Sloboda Gornja Vrezina Sloga Malca 1948 Vrtiste FK Vulkan Brenica        
Druga Niska Liga  D6
Cegar Donji Matejevac Cegar Kamenica Delijski Vis Nis Durlan Siti Nis Mladost Donji Komren Morava Cokot 1949 Moravac Gornje Medjurovo Omladinac Gornji Komren Radnicki Trupale Secanica FK
               
Stevan Nesticki Leskovik Supovac FK                
Srpska Liga Zona Zapad D4 
Borac ParacinSFS Bosnjane Jedinstvo Mijatovac Juhor Obrez Kopaonik Brus Kosanica Kursumlija Levac Rekovac Lugomir Rakitovo Morava 1918 Cuprija Poljoprivrednik Pocekovina
       
Rembas Resavica Sloga Cicevac Toplicanin Prokuplje Trajal Krusevac Zitorada FK Zupa Aleksandrovac        
Okruzna Liga Zitorada  D5
Borac Drzanovac Dobric Pejkovac Dundjerski Voljcinac Jug Bogdan Djakus Mladost Donji Drenovac Omladinac Podina Partizanski Put Grudas Pobeda Donje Crnatovo Polet Samarinovac Real Jasenica Zitorada
               
Svetlost Badnjevac kod Zitorade Tatko NS Stara Bozurna                
Pomoravska Okruzna Liga  D5
Batinac OFK Bratstvo Medjurec Bratstvo Medvedja Buducnost Miliva Dragocvet FK Hajduk Cepure Juhor Glavinci Kusiljevo FK Mladost Jovac Morava Ribare
       
Napredak Drenovac Napredak Zlatovo Partizan Glogovac Resavac Subotica Rudar Plazane Tekstilac Paracin        
Meduopstinska Pomoravaska Liga Jug  D6
15 Avgust Lomnica Borac Paljana Ivankovac Istok 63 Plana Javor Sladaja Mladost Sikirica Moravac Gornje Vidovo Moravac Krusar 2015 Napredak Svojnovo Omladinac Saludovac Omladinski Paracin
       
Radnicki Tekija Rudar Senjski Rudnik Rudar Stenjevac Sumadija Tresnjevica Supska FK Zemljoradnik Striza        
Opstinska Liga Cuprija  D7
       
Buducnost Vlaska Dobricevo FK Polet Senje Pomoravlje FK Ostrikovac Slavija Cuprija 1915 Sloga Isakovo        
Opstinska Liga Despotovac  D7
 
Beljanica Strmosten Mladi Borac Trucevac Mladi Radnik Grabovica Orlovi Jasenovo Planinac Panjevac Resava Bucovac Resavac Veliki Popovic Sindjelic Vojnik Zelenika Vitance  
Opstinska Liga Paracin  D7

Borac Bosnjane OFK Buducnost Lebina Buljane FK Donja Mutnica Heroj Busilovac Izvor ISK Jedinstvo Ratari Juhor Potocac OFK Mladost Gornja Mutnica Napredak Stubica
       
Polet Zabrega Popovac FK Radnik Davidovac Razvitak Mirilovac Sloboda Krezbinac Vihor Golubovac        
Meduopstinska Pomoravaska Liga Sever  D6
Crni Vrh Deonica Kolare FK Kupinovac FK Mladi Radnik Novo Laniste Mladost Dublje Mladost Glozane Mladost Koncarevo Morava Kocino Selo Osaonica Bagrdan Sindjelic 1934 Vojska
         
Sloga Voljavce Sumadinac Dragovo Ursule FK Vinoraca FK Zenit Oparic          
Levacka Liga OFS Rekovac   D7
           
Blagotin Belusic Gosa Vukmanovac Mladost Tecic Polet Sekuric            
Opstinska Liga Svilajnac  D7
           
Buducnost Djurinac Mladi Radnik Bobovo Sindjelic Grabovac Vinogradar Crkvenac            
Prva Gradska Liga Jagodina  D7
Belica FK Borac OFK Lovci Hajduk Milosevo Jedinstvo Duboka Mladost Bukovce Morava Rajkinac Napredak Staro Laniste Omladinac Bunar Partizan Majur Santarovac FK
                 
Trnava FK                  
Druga Gradska Liga Jagodina  D8
       
Dobra Voda FK Domacin Kovacevac Drazmirovac FK Lipar Donji Racnik Oniks Lozovik Sloboda Suljkovac        
Prva Rasinska Okruzna Liga  D5
13 April Lomnica Blagotin Poljna Brus FUD Citluk FK Gnjila OFK Igros Jastrebac Veliki Siljegovac Kupci FK Mackovac FK Mladi Radnik Bacina Naupare FK
         
Parunovac FK Ribnik Gornji Ribnik Sanac FK Sloga Dasnica Vinogradar Zleginje          
Druga Rasinska Okruzna Liga  D6
14 Oktobar Izbenica Beli Orlovi Tobolac Borac Gornji Katun Donji Kopaonik Razbojna Gradina Pejovac Jugovici Bogdanje Mladost Donji Katun Omladinac Pojate Polet 57 Milutovac Rubin Donji Stupanj
         
Rubin Zalogovac Sloga Lozna Stari Trstenik Trudbenik Stalac Varvarin FK          
Opstinska Liga Trstenik  D7
Borjak 2013 Okruglica Kamenorezac 76 Dublje Mladost Mala Drenova Morava Medvedja Omladinac Ugljarevo Rujisnik FK Stara Carsija Osaonica Topoljak Grabovac Velika Drenova Vinogradar Riljac
Opstinska Liga Varvarin  D7
     
Kostrez Cicevac Marenovo OFK Mladost Toljevac Orasje OFK Parcane FK Usce Stalak Velika Morava Selo Varvarin      
Gradska Liga Krusevac FSRO  D6
Bela Voda BSK Borac Bivolje Buducnost Kaonik Bukovica FK Carapan Krusevac Dedina FK Gornji Stepos Jedinstvo 1936 Krusevac Kapidzija FK Knez Lazar Veliki Siljegovac
         
Mladost VPD Krusevac Rasina Vitanovac Sebecevac FK Sloga Majdevo Zabare FK          
Gradska Liga Krusevac grupa Morava D7
Gaglovo FK Globoder FK Konjuh FK Krusevica FK Mesevo FK Padez FK Pasjak 2013 FK Pepeljevac FK 1947 Srnje FK Vratare FK
Gradska Liga Krusevac grupa Rasina D7
Doljane Mesevo Grkljane FK Lipovac FK Mladost Mala Reka 2015 Mudrakovac FK Polet Kobilje Polet Savrane Stitari FK Zdravinje FK Zmajevac Belasica
Toplicka Okruzna Liga  D5 (without B or Reserve teams)

 
Dobric Pejkovac Jastreb Blace Jastrebac Blace Kacusa Kursumlija Kosovac Prokuplje Nikodije Stojanovic Tatko Spartak Gornja Trnava Trbunje FK Veterani Jastrebac Blace  
Srpska Liga D3 - Vojvodina
.
Backa 1901 Backa Topola Borac Sakule Bratstvo Prigrevica Cement Beocin Donji Srem Dunav Stari Banovci Etoile Rouge Novi Sad Omladinac Novi Banovci Radnicki Nova Pazova
       
Radnicki SId Radnicki Sremska Mitrovica Radnicki Zrenjanin Sloga Temerin Vrsac FK Zeleznicar Pancevo        
Vojvodanska Liga Istok D4 
Buducnost Srpska Crnja Dinamo Pancevo Dolina Padina Jedinstv Banatsko Karadjordjevo Jedinstvo Novi Becej Kozara Banatsko Veliko Selo Polet Nakovo Proleter Banatski Karlovac Radnicki Kovin Radnicki Sujteska
       
Slavija Kovacica Sloboda Novi Kozarci Sloga Plandiste Vojvodina 1928 Perlez Vrsac United OFK ZAK Kikinda        
PFL Pancevo  D5
Bela Crvka BAK Borac Starcevo Buducnost Alibunar Crvena Zvezda Pavlis Jedinstvo Stevic Kacarevo Jedinstvo Vlajkovac Jugoslavija Jabuka Mladost Omoljica Partizan Gaj Partizan Uljma
       
Polet Izbiste Sloga Banatsko Novo Selo Strela Ivanovo Vojvodina Crepaja Vojvodina Seleus Vulturul Grebenac        
Druga Juznobanatska Liga Istok  D6
Banat Ilandza Borac Velicko Srediste Borac Vracev Gaj Dobrica FK Dunav Banatska Palanka Hajducica FK Karas Kustilj Partizan Kajtasovo Potporanj FK Radnicki 1927 Vrsac
           
Ratar Kruscica Sevac Kusic Vladimirovac FK Vojvodina Crvena Crkva            
Opstinska Liga Alibunar-Plandiste  D7
   
Crvena Zvezda Novi Kozjak Gaj Veliki FK Granicar Mileticevo Janosik FK Mladost Velika Greda Nasa Krajina Kupinik Sloga Margita Solunac Banatski Sokolac    
Opstinska Liga Vrsac-Bela Crvka  D7
   
Banat Dupljaja Hajduk Susara Jedinstvo Oresac Karas Jasenovo Omladinac Zagajica Pobeda Parta Vinogradar Gudurica Vitorul Straza    
Druga Juznobanatska Liga Zapad - Jug  D6
 
Bavaniste BSK Borac Plocica Buducn. Banatski Brestovac Dolovo FK Jedinstvo Dubovac Kolonija Kovin Omladinac Deliblato Proleter Mramorak Stari Tamis FK  
Druga Juznobanatska Liga Zapad - Sever  D6
 
Glogonj FK Mladost Vojlovica Omladinac Opovo Pobeda Samos Polet Idvor Radnicki Baranda Spartak Debeljaca Tempo Sefkerin Unirea Uzdin  
PFL Zrenjanin  D5
Banat Centa Begej Zitiste Bilecanin Secanj Borac Aleksandrovo Crvena Zvezda Rusko Selo

Crvena Zvezda Vojvoda Stepa

Jedinstvo Bocar Kikinda OFK Krajina Krajisnik Lehel Muzlja
       
Mladost Banatski Despotova Mladost Lukicevo Naftagas Boka Naftagas Elemir Omladinac Ravni Topolovac Proleter Zrenjanin        
A - Liga FSG Zrenjanin  D6
Aradac ASK Banat Zrenjanin Gradnulica OFK Zrenjanin Jedinstvo Ecka Klek OFK Mihajlovo MSK Omladinac Botos Petlic ZFK Zrenjanin Potisje Knicanin Radnicki 1911 Jasa Tomic
           
Rusanda Melenci Stajicevo OFK Zadrugar Lazarevo Zlatica FK            
B - Liga FSG Zrenjanin  D7
   
Borac Zrenjanin Konak KSK 1926 Mladost Belo Blato Partizan Tomasevac Proleter Neuzina Sloga Jarkovac Tamis Farkazdin Tisa 1933 Taras    
Opstinska Liga Zitiste-Kikinda  D6
1 Oktobar Srpski Itebej 2 Oktobar Kumane Bega Novi Itebej Borac Idjos Delija Mokrin Napredak Banatska Topola Napredak Cestereg Proleter Medja Roham Nova Crnja Terekves Hetin
               
Vojvodina Basaid Vojvodina Novo Milosevo                
Vojvodanska Liga Jug D4 
Borac Novi Sad Hajduk 1925 Podunavac Hajduk Beska Hajduk Curug Indeks Novi Sad Jedinstvo Stara Pazova Kabel Novi Sad Lacarak LSK Mladost Backi Jarak Mladost Kupinovo FK
       
Slavija Novi Sad Sloga Erdevik Sofeks Futog Sremac Vojka Veternik FK Zabalj ZSK        
Novosadska Liga D5
Backa Djurdjevo Borac Sajkas Futog OFK Jedinstvo Gospodinci Jugovic Kac Miletic Mosorin Mladost Novi Sad Omladinac Stepanovicevo Petrovaradin FK Proleter Banostor
       
Sajkas Kovilj Sirig OFK Tatra Kisac Temerin TSK Titel FK Vinogradar Ledinci        
Gradska Liga Novi Sad D6
Backa Begec Borac Rakovac Cenej FK Centar Novi Sad Fruskogorac Sremska Kamen. Fruskogorski Partizan Bukovac Jedinstvo Rumenka Moskva Budisava Novi Sad RFK 1921 Obilic Vilovo
             
Sloga Lok Susak FK Zeleznicar Novi Sad              
PFL Sremska Mitrovica D5
1 Maj Ruma Borac Klenak Buducnost Salas Nocajski Donji Petrovci Granicar 1924 Adasevci Hajduk Divos Hrtkovci FK Jadran Golubinci Ljukovo FK Mitros Sremska Mitrovica

       
Napredak Popinci Partizan Vitojevci Podrinje Macvanska Mitrov. Rudar Vrdnik Sloboda Donji Tovarnik Sloven Ruma        
Druga Semska Liga D6
Borac Martinci Brestac OFK Fruskogorac Mandjelos Granicar Kuzmin Granicar Obrez Hajduk Visnjicevo Jedinstvo Morovic Jedinstvo Platicevo Mladost Budanovci Napredak Zarkovac

       
Obilic 1993 Kukujevci Omladinac Molovin Putinci PSK Sloga Calma Zeka Buljubasa OFK Ravnje Zeleznicar Indija        
GFL Sremska Mitrovica grupa 1 D7
     
Besenovo BSK Bosut OFK Grgurevci FK Napredak Suljam Planinac Lezimir Poletarac Lacarak Srem Sremska Raca      
GFL Sremska Mitrovica grupa 2 D7
     
Borac Radenkovic Borac Veliki Radinci Nocaj FK Sloboda Sasinci Sloga Zasavica Sremac Jarak Trgovacki Sremska Mitrovica      
Opstinska Liga Indjija-Stara Pazova  D7
 
Borac Jarkovci Borac Surduk Cortanovci CSK 1939 Dunav Novi Slankamen Fruskogorac Krcedin Krusedol FK Polet Novi Karlovci Sloga Krnjesevci Sloga Maradik  
Opstinska Liga Pecinci D7
Donji Srem Pecinci Hajduk Simanovci Kameni Asanja Lovac Karlovcic Mladost Prhovo Sloven Sibac Srem Sremski Mihaljevci Sremac Dec Sumar Ogar Vitez Subotiste
Opstinska Liga Ruma-Irig D7
27 Oktobar Satrinci Borac Stejanovci Car Uros Jazak Fruska Gora Ruma Fruskogorac Mali Radinci Granicar Grabovci Jedinstvo Kraljevci Jedinstvo Ruma Planinac Rivica Polet Nikinci
           
Radnicki Irig Sloga Voganj Sremac Dobrinci Vojvodina Neradin            
Opstinska Liga Sid D7
Bacinci OFK Bikic OFK Bingula OFK Borac Ilinci Granicar Jamena Jedinstvo Ljuba Jednota Sid Napredak Vasica Omladinac Batrovci Sindelic Gibarac
                 
Sremac Berkasovo                  
Vojvodanska Liga Sever D4 
Backa Pacir Becej 1918 OFK Buducnost Glozan Mladost Apatin Mladost Turija Polet Karavukovo Potisje FK Radnicki Sombor Sloga Conoplja Srbobran FK

       
Subotica FK Tavankut FK Teskstilac Odzaci Tisa Adorjan Vrbas FK Zadrugar Srpski Miletic        
PFL Sombor D5
Backi Brestovac BSK Borac Backi Gracac Buducnost Mladenovo Hajduk Kula Hercegovac Gajdobra Krila Krajine Backa Palanka Lipar FK Mladost Backi Petrovac Mladost Kruscic Polet Sivac
       
Rusin Ruski Krstur Sikara OFK Sombor Slavija Pivnice Sombor ZAK Stari Grad Backa Palanka Terekves Svilojevo        
MFL Sombor 1  D6

Aleksa Santic Crvenka FK Dunav Backi Monostor Granicar Gakovo Granicar Ridica Hajduk Stapar Kordun Kljajicevo Kula FK Omladinac Bukovac Omladinac Deronje
               
Radnicki 1918 Ratkovo Stanisic FK                
MFL Sombor 2  D7
Bezdan Sport Dinamo 1923 Backi Breg Dinamo Sonta Jedinstvo Kolut Jedinstvo Ribarevo Kula KFK Metalac OFK Sombor Panonija Lalic Partizan Kupusina Rastina 1918 FK
                 
Telecka FK                  
Opstinska Liga Backa Palancka 1  D6
Borac Obrovac Buducnost Parage Krivanj Selenca Kulpin FK Maglic Backi Maglic Nasa Zvezda Silbas Nestin FK Soko Nova Gajdobra Tvrdjava Bac Vojvodina Tovarisevo
Opstinska Liga Backa Palancka 2  D7
 
Backa Despotovo Backa Palanka OFK 1945 Backi Hajduk Backo Novo Selo Borac Vizic Labudnjaca Vajska Mladost Mali Bac Proleter Karadjordjevo Slavija Bodjani Sloga Plavna  
PFL Subotica D5
Bajsa FK Cantavir FK Edseg Mali Idos Jadran Feketic Jadran Sanad Krivaja FK Napredak Nadalj Njegos Lovcenac Obilic Novi Knezevac Panonija IM Topola
     
Preporod Novi Zednik Proleter Njegosevo Proleter Ravno Selo Radnicki Bajmok Senta FK Sutjeska Backo Dobro Polje Vinogradar Hajdukovo      
Gradska Liga Subotica  D6
Bikovo FK Bratstvo Ljutovo Djurdjin FK Elektrovojvodina Subotica Hajduk Backo Dusanovo Lokomotiva Subotica Mala Bosna OFK 2015 Palic FK Solid Subotica Udarnik Visnjevac
                 
Zdenik Stari                  
MFL Backa Topola-Mali Idos  D6
Buducnost Savino Selo Iskra Kucura Jedinstvo Backo Petrovo Selo Mladost Radicevic Mladost Radost Srbobran Obilic Zmajevo Pobeda Gunaros Sloboda Stara Moravica Tomislavci FK Vojvodina Backo Gradiste
Potiska meduopstinska Liga  D6
Ada AFK Coka FK Granicar Djala Hajduk Podlokanj Horgos FK 1911 Jedinstvo Martonos Jedinstvo Sprski Krstur Sampion Orom Slavija Banatsko Arandjelovo Sloga Ostojicevo
             
Tisa Padej Tornjos FK Tromedja Majdan              
Srpska Liga  D3 - Zapad
Buducnost Krusik Jedinstvo Putevi Josanica FK Karadjordje Topola Loznica FK Mihajlovac 1934 Mokra Gora Polet Ljubic Priboj FK Radnicki Kragujevac
       
Sapine FK Semendrija 1924 Smederovo Sloga Pozega Sumadija 1903 Zeleznicar Lajkovac Zlatibor Cajetina        
RZS Drina D4  Zona Liga

Divci OFK Drina Ljubovija Jedinstvo Ub Jedinstvo Vladimirci Osecina FK Polet Radevac FK Polimlje FK Provo FK Radnicki Stobeks Radnicki Valjevo
       
Ribnica Mionica Sevijno FK Sloga Bajina Basta Sloga Sjenica Spartak 1924 Buducnost Zadrugar Lajkovac        
Kolubarska Okruzna Liga D5
Banjani FK Brezovica FK Iskra Donja Bukovica Jabucje OFK Joseva FK Junior Novo Naselje Valjevo Kacer Belanovica Mladost Dracic Pepeljevac Lajkovac Radnik Ub
       
Sovljak FK Tesnjar Valjevo Trlic FK Tulari FK Tvrdojevac FK Valjevo ZSK        
Meduopstinska Liga Kolubara grupa Istok D6
Crvena Jabuka Ub Dimitrije Tucovic Celije Gunjevac FK Kalenic FK Kolubara Jabucje Mladost Vracevic Paljuvi OFK Polet Donji Lajkovac Polet Takovo Proleter Bajevac
           
Rubribreza FK Rudar Radljevo Stublenica OFK Vrelo Sport FK            
Opstinska Liga Lajkovac D7
         
Lajkovak FK Nepricava FK Ratkovac FK Sloga Bogovadja Strmovo Lajkovac          
Opstinska Liga Ub grupa Istok D7
     
Cucuge FK Dokmir FK Murgas 2012 FK Pambukovica FK Sarbane FK Sloga Vrhovine Zvizdar 2012 FK      
Opstinska Liga Ub grupa Zapad D7
   
Brgule FK Jedinstvo Milorci Kolubara Liso Polje Omladinac Kalinovac Strelac 001 Kozuar Takovo OFK Vrelo FK Vukona FK    
Meduopstinska Liga Kolubara grupa Zapad D6 (Without B or Reserve teams)
Borac Rajkovic Brdanac OFK Valjevo Jadar 2013 Valjevo Komanice FK Kotesica FK Liplje FK Milenko Pavlovic Gornje Crniljevo Mladost Valjevska Kamenica Polet Popucke Popadic FK
               
Rajac Kadina Luka Ribnikar Pecka                
Gradska Liga Valjeva D7 (Without B or Reserve teams)
Belosevac FK Bujacic FK Dupljaj FK Gradac Pricevic Valjevo Lukavac FK Mali Korak Ogladenovac Mladi Radnik Valjevo Paune FK Povlen OFK Brezovice Rakac Stave
             
Sloga Goric Zabari Valjevo Zadrugar Lopatanj              
Opstinska Liga Ljig Mionica D7
Babajic FK Gornji Lajkovac FK Gornji Music FK Mladost Latkovic Orao Poljanice Pastric FK Proleter Latkovic Stari Drugari Kadina Luka Tolic FK Toplica FK Donja
Macvanska Okruzna Liga D5
Antimon Zajaca Borac Lesnica Borac Vladimirci Cer Jadranska Lednica Hajduk Stanko Jedinstvo Stitar Jevremovac FK Macva Bogatic 2005 Majur FK Mladi Borac Dubije
       
Mladost Pocerski Pricinovic Mladost Prnjavor Petlovaca BMR Podrinje Loznicko Polje Radnicki Sabacki Sindjelic Lipnica        
Meduopstinska Liga Jadar  D6

7 Juli Bela Crkva Azbukovica Crnca Borac Kozjak Cerova FK Gucevo Banja Koviljaca Jadar Stupnica Jedinstvo Mali Zvornik Jedinstvo Zavlaka Milan Orlic Novo Selo Mladost Donji Dobric
       
Prva Iskra Runjani Sloga Lipnicki Sor Sloga Straza Stolice Krupanj Velika Reka FK Vidojevica Lesnica        
Opstinska Liga Ljubovija  D7
       
Cobance Citluk Crnca FK Grabovica Gornja Bukovica Selanac FK Sloga Donja Bukovica Vrhpolje FK        
Opstinska Liga Loznica  D7

Granit Radalj Hajduk Ribarica Jadar Gornji Dobric Jelav FK Luk Vocnjak Mladost Brezjak Mladost Donja Borina Mladost Gradiliste Rudar Brasina Sloga Korenita
               
Studenac Gorja Koviljaca Trbusnica TE Gucevo                
Meduopstinska Liga Macva D6
Borac Sabac Buducnost Pocerski Dobric Buducnost Zminjak Cer Petkovica Drina Badovinci Dusko Klenje Gorki Glusci Milicionar Bogatic

Mladost Metkovic Macvanski

Napredak Belotic Macvanski
         
Omladinac Slepcevic Proleter Sabac Sloga Bogosavac Sloga Duvaniste Torpedo Tabanovic          
Opstinska Liga Bogatic D7
 
Bair Bogatic Mladost Ocage Napredak Banovo Polje Omladinac Bogatic Premijer Badovinci Radnik Glogovac Sloboda Salas Crnobarski Stojan Lazarac Sovljak Sumice Gluski  
Opstinska Liga Sabac Macva D7
   
Culjkovic FK Letnjikovac OFK 1983 Letnjikovac POFK Metaloplastika Sabac Napredak Sevarice Partizan Drenovac Sabac OFK Zadrugar Macv. Pricinovic    
Meduopstinska Liga Pocerina D6
Ceric Miokus Dobrava Vukosic Dusan Silni Sabacka Jelen OFK Jelenca Karadjordje Misar Milos Pocerac Gornja Vranjska Mladost 2013 Jazovnik Radnicki Koceljeva Rankovac Nakucani Sipurske Livade Sabac
       
Sloga Krnic Torpedo Lojanice Tresnjevka Trbusac Varna 012 OFK Vlasic Donje Crniljevo Vojvoda Stepa Draginje        
Opstinska Liga Sabac Pocerina D7
     
Bojic FK Maovi MH FK Metlic FK Mladost Slatina Pocerina Jevremovac Volujac Fk Zablace Sabac      
Opstinska Liga Sabac Posavotamnava D7
     
Borac BTG Batalage Jedinstvo Mala Vranjska Korman Sabac Mladost Svileuva Pricinovic Pocerski Sava Mrdenovac Zabar FK      
Opstinska Liga Vladimirci D7
Dragojevac Fk Hajduk Debrc Jedinstvo 2014 Beljin Mladost Belotic Mladost Zvezd Mrovska FK Petrovac 74 Kujavica Polet Jalovic Provo FK 2015 Skupljen FK 2013
           
Sloga 1949 Matijevac Sloga Ridjake Sloga Trgosped Mehovine Verko Suvo Selo            
Zlatiborska Okruzna Liga D5
Aruljska Rampa Pozega Buducnost Arilje Cajetina Gostilje Crnokosa Kosjeric Jasen Brodarevo Jedinstvo Kalenic Jezevica FK Lazarica Prilipac Perucac FK Polet Rasna
       
Prvi Partizan Uzice Savinac Visibaba Soko Bajina Basta Visesava Bajina Basta Zeleznicar Pozega Zlatar Nova Varos        
Opstinska Liga Pozega D6
Avijaticar Vranjani Bakionica FK Borac Srednja Dobrinja Dobrinjac Donja Duskovci FK Glumac FK Gorobilje FK Laus Lopas Napredak Gornja Dobrinja Omladinac Zdravcici
           
Plavi Tok Drazinovici Pobeda Milicevo Selo Secica Seca Reka Tresnjica Tvrdici            
Opstinska Liga Uzice D6
       
Bioska FK Policajac 92 Uzice Raketa Uzice Tara Kremna Visesava Bajina Basta Zlatibor GP Uzice        
RZS Dunav D4 Zona Liga
Basarac FK Borac Ralja Borac Zabari Gruza FK Homoljac Zagubica Mladi Radnik 1940 Radinac Morava Velika Plana Napredak Markovac Petar Dobrnjac Proleter Vranovo
       
Rabrovo RSK Radnicki 1926 Pozarevac Sumadija Arandjelovac Sumadija Toponica Veliko Gradiste VGSK Zvizd Kucevo        
Branicevska Okruzna Liga D5 (without B or Reserve teams)
Borac Veliko Laole Buducnost Vezicevo Djerdap Golubac Krilas Covdin Makce FK Mladost Biskuplje Mlava Malo Laole Napredak Veliko Crnice Polet Suvi Do Radnik Salakovac
       
Rudar Kostolac 2001 Rudar Krepoljin Rudar Stamnica Sloga Burovac Sloga Petrovac na Mlavi 33 Trgovacki Petrovac na Mlavi        
Branicevska zona Meduopstinska liga Dunav D6
Desine FK Dizel FK Bare Dunavac Petka Jedinstvo Duboka Kucevo Jedinstvo Ljubinje Kurjace FK Napredak Nabrdje 1934 Napredak Poljana Obilic Zivica Polet Voluja
           
Radnicki Pozezeno Sloga Cirikovac Zeleznicar Pozarevac Zika Markovic Uca            
GFL Pozarevac grupa Dunav D7
 
Dunav Ostrovo Ljubicevo FK Metalac Pozarevac Mip Majdan Pozarevac Proleter 1932 Pozarevac Rudar Kostolac 2008 Sloga Dubravica Sloga Lucica Sopot Pozarevac  
GFL Pozarevac grupa Mlava D7
 
Beli Orao Bradarac Mlava Bratinac Napredak Bubusinac Pobeda Stari Kostelac Sloga Drmno Stig Beranje 1955 Vihor Maljurevac Vojvoda Milenko Klicevac Zemljoradnik Trnjane  

Opstinska liga Golubac D7

 
Baric FK Borac Donja Krasevica 2016 Branicevo OFK Elektricar Suvajic Mladost 1970 Radosevac Mrckovac FK Polet Bikinje Vinci OFK Zitkovica FK  
Opstinska liga Pek-Kucevo D7
       
Neresnica FK Pobeda Sevica Radenka FK Sloga Mustapic Velika Bresnica BSK 2015 Zvizd Kucevo OML        
Opstinska liga Veliko Gradiste D7
Bastovan 2015 Carevac Dunavac 1929 Kisiljevo Kumane FK Mirko Tomic Tribrode Mladi Borac Majilovac Pecanica FK Pek Kusice Ram FK Sirakovo FK Sloga Topolovnik
               
Srednjevo FK Stiski Kurjace                
Branicevska zona Meduopstinska liga Mlava D6
Bata Bulic Bistrica Bozevac BSK Dragos Oreskovica Integral Batusa Mladost Porodin Mladost Ranovac Napredak Simicevo Omladinac Setonje Omladinac Starcevo Rade Milosevic Dubocka
           
Radnicki Knezica Sloga 1952 Veliki Popovac Stig Malo Crnice Zadrugar Tabanovac            
Opstinska liga Petrovac na Mlavi grupa Istok D7 (Without B or Reserve teams)
   
Brana Paunovic Rasanac Jedinstvo Kamenovo Manastirica FK Melnica FK Mladost Laskovac  Napredak Trnovce Udarnik 2015 Covdin Vukan Zdrelo    
Opstinska liga Petrovac na Mlavi grupa Zapad D7
 
  Borac Veliko Laole Bosnjak BSK Burovac FK Dobrnje FK Omladinac Busur Radnik Pankovo Soko Krvije Veliko Laole FK Zabrdje 1936 FK  

Opstinska liga Zabari D7

   
Brzohode BSK Buducnost Kocetin Jedinstvo Oreovica Mladost Svinjarevo Polet Aleksandrovac Pomoravlje Vlaski Do Proleter Cetereze Udarnik Sibnica    
Opstinska liga Zagubica D7
     
Borac Vukovac Buducnost Milatovac Homolje OFK Zagubica Jasenovac Krepoljin Pobeda Osanica 1953 Vrelo 1971 Milanovac Zvezda Izvarica      
Podunavska Okruzna Liga D5
7 Juli Vodanj Bacinac FK Borac Ralja Bresje Superior Velika Plana Buducnost Ratari Mladi Borac Veliko Orasje Mladi Radnik Radinac Omladinac Rakinac Osipaonica FK Pobeda Golobok
       
Saraorci SASK Sloboda Lipe Sloga Milosevac Sumadija Azanja Udarnik Lozovic Zeleznicar Kusadak        
Gradska Liga Smederovo Morava D6
   
Buducnost Mala Krsna Hajduk Veljko 1934 Dobri Do Jezava Smederovo Skobalj FK Slavija OFK Smederovo Vrbovac FK Vucak FK Zeleznicar Smederovo    
Gradska Liga Smederovo Sumadija D6
     
Badljevica FK Drugovac FK Kolarac FK Landol FK Lunjevac FK Omladinac Seone Petrijevac FK      
Jasenicka Opstinska Liga D6
Bacinac FK Basin FK Beli Orlovi Pridvorice Buducnost Vlaski Do Glavas Glibovac Radnik Palanka Smederevska Selevac FK Udarnik Banicina Vodice FK Zeleznicar Kusadak
Velika Plana Opstinska Liga D6
             
Jasenica Krucevo Mladost 1948 Donja Livadica Obilic Staro Selo              
Sumadijska Okruzna Liga D5

Arandjelovac OFK Banja OFK Belosavci BSK Borac Pajsijevic Junkovak FK Karadjordje Raca Lepenica Badnjevac Pobeda Sepci Prvi Srpski Ustanak Orasac Satornja FK
       
Sumadija Toponica Sumadinac Brzan Trnava Donja Vinca FK Vitlina Bokanja Gorovic Zirovnica ZSK        
Meduopstinska Liga Arandjelovac Topola D6

Arandjelovac B2000 Brezovac FK Buducnost Blaznava Jasenica Bozurnja Kopljari FK Mladi Rudar Bukovic Partizan Darosava Plaskovac FK Ranilovic FK Samot Arandjelovac
           
Sloga Zagorica Sumadinac Natalinci Sumadinac Stojnik Zabare FK            
Opstinska Liga Arandjelovac D7
         
Misaca FK Tresnjevica Gornja Tulez FK Vencani FK Vrbica Arandjelovac          
Opstinska Liga Topola D7
 
Borac Kloka Buducnost Donja Trnava Jarmenovci OFK Kralj Petar Topola Krcevac 04 FK Maskar FK Mladost Jelenac Mladost Rajkovac Radoje Domanovic Ovsiste  
Meduopstinska Liga Raca Knic Batocina D6
Bare FK Borac BSK Crvena Zvezda Mirasevac Grivac FK Karadjordje Vucic Kotlenik Selo Leskovac Marjan Knic Mladost Raskovic Mladost Saranovo MG Omladinac Vuckovica
           
Pobeda Djurdjevo Pobeda Sepci Sloga Milatovac Udarnik Trska            
Opstinska Liga Knic D7
 
Beli Orlovi Brestovac Becevica FK Jedinstvo Oplanic Kotlenik Guncati Mladi Radnik Dusica Mladost Pretoke Partizan Bumbarevo Polet Ljubic kod Knica Sloga Zabojnica  
Opstinska Liga Raca Batocina D7
 
Badnjevac FK Feniks Raca Karadjordje Visevac Meteor Lapovo Mladost Bosnjane Mladost Crni Kao Napredak Malo Krcmare Sumadija Sipic Veteran Popovic  
RZS Morava D4 Zona Liga
Arsenal Kragujevac Bane FK Braca Vukovic Dragacevo FK Karadjordje FK Miokovci FK Orlovac Mrcajevci Ovcar FK Radnicki Kovaci Slavija Kragujevac
       
Sloboda Cacak Sloga Kraljevo Susica Kragujevac Takovo FK Trepca Kosovska Mitrovica Tutin FK        
Kosovske Mitrovice Liga D5
         
Ibar Leposavic Kopaonik Lesak Radnik Priluzje Rudar Kosovska Mitrovica Zvecan FK          
Moravicka Liga D5

Backovac Junajted Gornji Milanovac Brezak Pranjani Donja Vrbava Jedinstvo Gornja Gorevnica Jedinstvo Konjevici Lunjevica FK Majdan FK Mladost Lucani LFK Mladost Preljina Napredak Svrackovci
   
Omladinac Zablace Ozrem PMH Parmenac FK Polet Trbusani Prijevor FK Slatina FK Spartak Trnava FK Zadrugar Gornja Trepca    
Gradska Liga Cacak D6
Buducnost Stancici Cacak 94 FK Gavrilo Princip Vranici Kej Cacak Lugovi Cacak Malba Zaocani Morava Katrga Morava Mojsinje Planinac Vujetinci Prijatelji Cacak
             
Rakova FK Rudar Bresnica Vujan Prislonica              
Opstinska Liga Gornji Milanovac D6
 
Jablanica Gornji Milanovac Mladost 09 Vracevsnica Omladinac Kalimanici Ozremica Bersici Silopaj FK Sumadija Brdjani Sparta Grabovica Takovski Ustanak Velerec 94 FK  
Opstinska Liga Lucani D6
Bjelica Milatovici Bratstvo Dljin Brezova FK Dedinje Junajted Guca Gorusica Vica Gradina Rti Jedinstvo Puhovo Jelica Goracici Prilike FK Sloga Kaona
               
Vocar Kotraza Vrelo Gornja Kravarica                
Prva Liga Kragujevca D5
Borac Drenovac Buducnost Resnik Cava Grosnica Jadran Kragujevac Jedinstvo Petrovac Kolonija Kragujevac Kutlovo FK Mladost Pajazitovo Partizan Cerovac Sloboda Grbice

       
Sloga Desimirovac Srbija Ilicevo Sumadija Draca 1934 Sumadinac Kragujevac Vinogradi DB Kragujevac Vodojaza Grosnica        
Druga Liga Kragujevca D6
21 Oktobar Kragujevac Azbest Stragari Bagremar OFK Kragujevac Botunje FK Divostin Kragujevac Erdoglija Kragujevac Hajduk Jovanovac Koricani FK Kosutnjak Kragujevac Kremenac Rogojevac
           
Marsic FK Seljak Cvetojevac Zastava Kragujevac Zezelj OFK Donja Sabanta            
Treca Liga Kragujevca D7
   
Borac Novi Milanovac Bratstvo Erdec 1975 Bukorovac Kragujevac Dobraca FK Pobeda Belosevac Seljak 1928 Male Pcelice Sloga 2016 Luznice Sumarice 2008 Kragujevac    
Raska Liga D5
Borac Vranesi Goc Vrnjacka Banja Granit Josanicka Banja Ibar Mataruska Banja Magnohrom Kraljevo Mataruge FK Omladinac Novo Selo Pazar Juniors 2011 Polet Ratina Proleter Pecenog
       
Radnik Usce Ras OFK Novi Pazar Real Podunavci Ribnica Jovac Rudar Baljevac Stubal FK        
Meduopstinska Liga Kraljevo D6
Borac Adrani Buducnost Konarevo Grdica FK Gruza Vitanovac Jedinstvo Dragosinjci Kraljevo Hajduk Lazac FK Metalac Kraljevo Mlada Krila Metikosi Mladost Vrdila
       
Morava Sirca Napredak Gracac Partizan Vrba Popovici FK Tavnik FK Zvezda Cukojevac        
Gradska Liga Kraljevo Ibar D7
Bane 1931 Raska Bogutovacka Banja Buducnost Samaila Bukovica BSK 2014 Mineral Rudno 2015 Morava Mrsac National AG Novi Pazar Omladinac Drakcici Progorelica FK Studenica Vitez
Gradska Liga Kraljevo Morava D7
Jedinstvo Godacica Jovo Kursula Cvetke Kablar Kraljevo Lasta Vitkovac Milocajac Milocaj Mladost Stulac 1981 Stara Carsija Kraljevo Sumadija Sumarice Vrnjci FK Zgodacica FK
Others
7 Juli Lopusnik Backa FK Mol Backi Sokolac Becej FK Beograd FK Buducnost Banatski Dvor Buducnost Valjevo Crni Vrh Miljevic Crvena Zvezda Suvodol Elan Srbobran
Hajduk Sijelkovac Jedinstvo Bela Palanka Jedinstvo Donja Mutnica Krusik Valjevo Lokomotiva Makis Metalac Futog Mladi Radnik Pozarevac Mladost Oplanici Obilic Beograd Palilulac Krnjaca
Partizan Kosovska Mitrovica Pekar Belgrade Plavi Dunav Pobeda Kragujevac Policajak FK Prifoj FAP Proleter Jastrebac Proleter Teslic Radnicki Beograd Radnicki Zorba Sabac
Radnik Stari Tamis Pancevo Resnik FK Rudar Aleksinac Rudar Bor Sartid Smederevo Savez Belgrade Seljak Mihajlovac Slavija Beograd Slavija Pekar Slavija Rakovica
Sloga Batocina Smederovo FK Solunac Rastina Spartak Ljig Srem Sremska Mitrovica Trgovacki Jagodina Trudbenik Zvezdara Zeleznicar Beograd Zeleznicar INON Zeleznicar Nis
               
Zeleznik FK Zeleznicar Vranjska Banja