SUEDE 2014

Allsvenskan

Aatvidabergs FF Brommapojkarna IF Bromma Djurgaarden IF Stockholm Elfsborg IF Boras Falkenbergs FF Gefle IF Gaevle Goeteborg IFK Haecken BK Goeteborg Halmstads BK Helsingborg IF
       
Kalmar FF Malmoe FF Mjaellby AIF Soelvesborg Norrkoeping IFK Oerebro SK Solna AIK        
Superettan
Aengelholms FF Assyriska FF Soedertaelje Degerfors IF Goeteborg GAIS Hammarby IF Stockholm Huskvarna FF Joenkoepings Soedra IF Landskrona BOIS Ljungskile SK Oesters IF Vaexjoe
       
Oestersunds FK Sirius IK FK Uppsala Sundsvall GIF Syrianska Fc Soedertaelje Vaernamo IFK Varbergs BOIS        
Division 1 Norra
Athletic Fc United Stockholm Brage IK Borlaenge Dalkurd FF Borlaenge Forward BK Oerebro Frej Taeby IK Huddinge IF Luleaa IFK Nykoepings BIS Skellefteaa FF Sylvia IF Norrkoeping
           
Umeaa Fc Vaesteraas SK Valsta Syrianska IK Maersta Vasalunds IF Solna            
Division 1 Soedra
Halmia IS Halmstad Kristianstads FF Lunds BK Motala AIF FK Norrby IF Boras Oddevold IK Uddevalla Oergryte IS Goeteborg Oskarshamns AIK Qviding FIF Goeteborg Skoevde AIK
           
Trelleborgs FF Trollhaettan Fc Uddevalla IFK Utsiktens BK Vaestra Froelunda            
Division 2 Norra Goetaland
Amaal IFK Carlstad United BK Gauthiod IK Graestorp Grebbestads IF Karlstad BK Laerje Angereds IF Lerums IS Lidkoepings FK Nordvaermland FF Ambjoerby Oelme IFK Kristinehamn
           
Stenungsunds IF Tibro AIK FK Torslanda IK Ytterby IS Kungaelv            

Division 2 Oestra Goetaland

Asarums IF FK Berga IFK Kalmar BW 90 IF Sjoebo Haessleholms IF Hoellviken Fc Karlskrona FK Kvarnby IK Malmoe Limhamn IF Bunkeflostrand Lindsdals IF Kalmar Ljungby IF
           
Nosaby IF Kristianstad Prespa Birlik KSF Malmoe Rosengaard 1917 Fc Malmoe Vimmerby IF            
Division 2 Vestra Goetaland
Akademi HIF Helsingborg Assyriska BK Goeteborg Dalstorps IF Eskilsminne IF Helsingborg Hoegaborgs BK Helsingborg Hoeganaes BK Jonsereds IF Lindome GIF Nike GIF Lomma Raaslaetts SK Joenkoeping
           
Saevedalens IF Tenhults IF Torns IF Lund Tvaakers IF            
Division 2 Norrland
Ange IF Anundsjoe IF Bredbyn Bodens BK FF Haernoesands FF Hudiksvalls FF Mariehem SK Umea Moroen BK Skellefteaa Oestersund IFK Piteaa IF Sandvikens IF
           
Sandviks IK Holmsund Selaanger FK Soederhamns FF Tegs SK Umeaa            
Division 2 Norra Svealand
Akropolis IF Kista Aspudden Tellus IFK Stockholm Gamla Upsala SK Karlbergs BK Stockholm Konyaspor KIF Alby Botkirka Kvarnsvedens IK Borlaenge Norrtaelje BKV Skiljebo SK Vaesteraas Sollentuna FF Spaarvaegens FF Stockholm
           
Stroemsbergs IF Tierp Syrianska Kerburan Vaesteraas Vaermdoe IF Vaesteraas IK            

Division 2 Soedra Svealand

Arameiska Syr. IF Norsborg Ekeroe IK Enskede IK Stockholm Eskilstuna City FK Gute Fc Visby Karlskoga KB FF Karlslunds IF HFK Oerebro Linkoeping City Fc Nacka FF Saltsjoe-Boo Rynninge IK Oerebro
           
Sleipner IK Norrkoeping Smedby AIS Norrkoeping Soedertaelje FK Vaermbols Fc Katrineholm            
Division 3 Mellersta Goetaland
Alingsaas IF FF Falkoeping IFK FF Fristads GOIF Goetene IF Haga IF Joenkoeping Skara Fc Skoevde IFK FK Tidaholm IFK Tord IK Joenkoeping Turabdin AIK Joenkoeping
               
Ulricehamns IFK Vaargaarda IK                
Division 3 Nordoestra Goetaland
Aneby SK Derby BK Linkoeping Gransholms IF Gemla Gullringens GOIF Hjulsbro IK Linkoeping Linkoeping AFK Mjoellby Soedra IF Moheda IF Myresjoe Vetlanda FK Naessjoe FF
               
Soederkoepings IK Vaernamo Soedra FF                
Division 3 Nordvaestra Goetaland
Ahlafors IF Arvika Fotboll IK Gunnilse IS Angered Kaerra KIF Hisings Kortedala IF Goeteborg Kungshamn IF Lunden Oeveraas BK Goeteborg Saeffle FF Skoftebyns IF Trollhaettan Staangenaes AIS Brastad
               
Vaenersborgs FK Vaenersborgs IF                
Division 3 Soedra Goetaland
Borstahusens BK Landskrona Ekets GOIF Hittarps IK Helsingborg Husie IF Malmoe Hyllie IK Limhamn Loedde IF Loeddekoepinge Malmoe IFK FK Olympic BK Malmoe Oesterlen FF Brantevik Raa IF
               
Staffanstorps GIF Trelleborg IFK FK                
Division 3 Sydoestra Goetaland
Aelmeboda Linneryd FK Aelmhults IF Bromoella IFOE Haessleholm IFK Nybro IF Osby IFK Raeppe GOIF Vaexjoe Ronneby BK Saxemara IF Ronneby Soelvesborgs GOIF
               
Tollarps IF Vaexjoe BK                
Division 3 Sydvaestra Goetaland
Dalen Krokslaetts FF Moelndal Faessbergs IF Moelndal Hestrafors IF Bollebygd Kaallered SK Kinna IF Laholms FK Skottfint BK Goeteborg Snoestorp Nyhem FF Halmstad Stafsinge IF Falkenberg Ullareds IK
               
Vaestra Froelunda IF Vinbergs IF                
Division 3 Mellersta Norrland
Brunflo FK Fraanoe SK Kramfors Friska Viljor Fc Oernskoeldsvik Froesoe IF Gottne IF Oernskoeldsvik Lycksele IF Roebaecks IF Umeaa Salsaaker Ullaangers IF Sollefteaa GIF FF Spoeland IF Vaennaesby
               
Timraa IFK Umedalens IF Umeaa                
Division 3 Norra Norrland
Alviks IK Luleaa Assi IF Risoegrund Bergnaesets AIK Luleaa Gaellivare FF Malmbergets Hedens IF Boden Infjaerdens SK Roknaes Kiruna FF Notvikens IK Luleaa Oevertorneaa SK Robertsfors IK
               
Storfors AIK Pitea Umeaa iFK                
Division 3 Soedra Norrland
Avesta AIK Brynaes IF FK Gaevle Falu FK Falun Forssa BK Borlaenge Hille IF Gaevle Hofors AIF Korsnaes IF FK Falun Kubikenborgs IF Sundsvall Rengsjoe SK Strands IF Hudiksvall
               
Sund IF Sundsbruk Valbo FF                
Division 3 Oestra Svealand
Aelvsjoe AIK FF Bele Barkarby FF Jaerfaella Enkoepings SK FK Fyris IK Uppsala Oesteraakers IFK FK Akersberga Sundbybergs IK Taeby FK Unik FK Uppsala Uppsala IF Uppsala Kurd FK
               
Vallentuna BK Viksjoe IFK Jaerfaella                
Division 3 Soedra Svealand
Eskilstuna IFK Eskilstuna Soedra FF Haninge IFK Brandbergen Jaerla IF FK Nacka Jaerna SK Lindoe FF Norrkoeping Norrkoeping AIF Segeltorps IF Srbija FF Stockholm Stockholm IFK
               
Tyresoe FF Viljan IK Straengnaes                
Division 3 Vaestra Svealand
Bosna 92 FK Oerebro Franke IK Vaesteraas Juventus IF Vaesteraas Koeping MD FF Kumla IFK Kungsoer BK Ludvika FK Munktorps BK Koeping Oerebro Syrianska IF Sala FF
               
Sturehov IK Oerebro Villastadens IF Kristinehamn                
Angermanland - Division 4 (without B or reserve teams)
 
Aelgarna IF Haernoesand Arnaes IF Oernskoeldsvik Bjaesta KB 65 Bjorna IF Graninge FF Helgum Kramfors Alliansen Naetra GIF Bjaesta Sidensjoe IK Undroms IF  

Angermanland - Division 5 (without B or reserve teams)

       
Domsjoe IF Forsmo IF Sollefteaa Husums IF FK Lugnviks IF Myckelgensjoe IF Bredbyn Ramviks IF        

Angermanland - Division 6 (without B or reserve teams)

       
Haegglunds IOFK Oernskoeldsvik Haernoesand FC United Junsele IF Kubbe Norrflaerke IF Mellansels IF Molidens IK        
Blekinge - Division 4
Haellaryds IF Trensum Hoegadals IS Karlshamn Hoervikens IF Soelvesborg Jaemjoe GOIF Karlshamn IFK Listerby IK Naettraby GOIF Roedeby AIF Sillhoevda AIK Holmsjoe Soelvesborg GOIF
               
Svaengsta IF Trion IF Roedeby                
Blekinge - Division 5
Atlas AIK Sturkoe Backaryd SK Fjaerdsjoemaala AIF Roedeby Fridlevstad Tving FTT Roedeby Iliria Fc Ronneby Jaemshoegs IF Kristianopels GOIF Fagelmara Lyckaa FF Karlskrona Moerrums GOIS Olofstroems IF
               
Ramdala IF Torhamn Soelvesborg United FK                

Blekinge - Division 6 Oestra (without B or reserve teams)

       
Blaaningsmaala Eringsboda Drottningskaers IF Karlskrona Hassloe GOIF Johannishus SK Kallinge SK Karlskrona AIF        
Blekinge - Division 6 Vaestra
Belganet Hallabro IF Bjoergenaes Pukaviks IF Graenums IF Olofstroem Haellaryds FF Trensum Hoby GIF Maerserums IF Trensum Ringamaala IK Svaengsta Soelve BK Soelvesborg Union BK Kyrkhult Vilshults IF
Bohuslaen - Division 4
Aasebro IF Mellerud Bengtsfors IF Faergelanda IF Herrestads AIF Uddevalla Lane IF Uddevalla Melleruds IF Oedsmaals IK Skaerhamns IK Stigen Ellenoe Svarteborgs FK Haellevadsholm
               
Vallens IF Stora Hoega Viken IF Amal                

Bohuslaen- Division 5 (without B or reserve teams) 

Gilleby IF Henan Hamburgsunds IF Henaans IF Lysekils FF Morlanda GOIF Elloes Munkedals IF Smoegen KIF Stala Myckleby Varekil Stroemstad IFK Svane IK Uddevalla
                 
Valla IFK Hjaelteby                  

Bohuslaen - Division 6 Norra and Soedra  (without B or reserve teams)

 
Bovall Hunnebo Kungshamn Groheds IF Ljungskile Grundsunds IF Hedekas Svarteborg Hogstorps IF Uddevalla Rooennaengs FF Rosseroeds IK Uddevalla Slaettens IK Lysekil Svenshoegens SK  

Bohuslaen - Division 7 (without B or reserve teams)

       
Bokenaes IF Uddevalla Bullarens GOIF Fjaellbacka IK Hamburgsund Skredsviks SK Uddevalla Tanums IF Tanumshede Torp GOIF Henan        
Dalarna - Division 4
Bullermyrens IK Borlaenge Dala Jaerna IK Husby AIK Islingby IK Borlaenge Mora IFK FK Nyhammars IF Oestansbo IS Ludvika Skogsbo Avesta IF Smedjebackens FK Svaerdsjoe IF
               
Tunabro IF Borlaenge Ulfshyttans IF Borlaenge                

Dalarna - Division 5 (without B or reserve teams)

 
Aeppelbo AIK Gagnefs IF Krylbo IF Leksands IF FK Saeters IF FK Segro IK Borlaenge Slaetta SK Falun Swesom Fc Borlaenge Vansbro AIK FK  

Dalarna - Division 6 Norra (without B or reserve teams) 

   
Amsbergs SK Borlaenge Boda Ore SK Kyrkby Grycksbo IF BK Hulaans IF Dala Jaerna Malungs IF Saelens IF Lima Taellbergs IF Vaamhus IFK    

Dalarna - Division 6 Soedra (without B or reserve teams) 

       
Hedemora IFK FK Laangshyttans AIK FK Ludvika City BK Stora Skedvi IK FF Stora Tuna IK Borlaenge Vika IF Falun        

Dalarna - Division 7 (without B or reserve teams) 

Aelvdalens IF FK Asens SK Aelvdalen Aspeboda SK Falun Bjursaas IK Faernaes SK Fors IK Graengesberg IFK Haelsinggaardens AIK Falun Horndals IF Mockfjaerds BK
Naes IF By Kyrkby Nornan IF Malungsfors Oena SK Mora

Raettvik IFK FK

Siljansnaes IF Sundborns GOIF Torsaangs IF Borlaenge Vansbro Aeppelbo Vikapojkarna IF Mora Vulcanus IF Ludvika

Dalsland - Division 5 (without B or reserve teams)

 
Baeckefors IF Braalanda IF Dals Laangeds IK Eds FF Fengersfors IF Fraendefors IF Haafrestroems IF Asensbruk Hoegsaeters GF Toesse IF  

Dalsland - Division 6 (without B or reserve teams)

             
Aertemark Billingsfors Gustavsfors IF Kroppefjaells IF Dals Rostock              

Gestrikland - Division 4 (without B or reserve teams)

 
Aarsunda IF Hedesunda IF Huge IK Gaevle Jaerbo IF Korsnaes BK Gaevle Kungsgaardens SK Ockelbo IF Sandvikens AIK FK Stensaetra IF Sandviken  

Gestrikland - Division 5 (without B or reserve teams)

Aelvkarleby IK Gaevle GIF IK Helges IF Gaevle Norrsundets IF Oesterfaernebo IF Oeverhaerde IK Valbo Saetra IK Gaevle Skutskaers IF FK Stroemsbro IF Gaevle Torsaakers IF

Gestrikland - Division 6 (without B or reserve teams)

   
Aashammars IK Gestrike Hammarby IF Hagastroems SK Gaevle Hoegbo AIK Sandviken Jaedraas Allmaenna IK Soedra BK Gaevle Storviks AIF Storviks IF    

Gotland - Division 4 (without B or reserve teams)

Copa Fc Visby Dalhem IF Faerosunds GOIK Fardhem Garda BK Hemse Graip IK Slite Hangvar SK Visby Hansa Hoburg IF Havdhem Levide IF Hemse Roma IF Romakloster Visby AIK
                 
Visby IFK                  

Gotland - Division 5 (without B or reserve teams)

         
Kappelshamns IK Naer Hemse Staanga Stenkyrka IF Tingstaede Vaenge IK Romakloster Vaeskinde AIS Visby          
Goeteborg - Division 4 - Group A
Bergums IF Olofstorp Floda BOIF Guldhedens IK Goeteborg Hisings Backa Fc Kode IF Kongahaella IK Kungaelv Partille IF FK Romelanda UF Semberija SKIF Goeteborg United Africa Fc Goeteborg
               
Virgo IK Goeteborg Warta IF Goeteborg                
Goeteborg - Division 4 - Group B
Aelvsborg FF Goeteborg Askims IK Goeteborg Donsoe IS Eriksbergs IF Goeteborgs Goeteborgs FF Hovaas Billdal IF Landvetter IS Moelnlycke IF Moelnlycke IS Oeckeroe IF
               
Vaester IF Goeteborg Velebit KF Goeteborg                
Goeteborg - Division 5 - Group A
Bergsjoe IF Goeteborg Bosona Fc Goeteborg Komarken Fc Kungaelv Kozara FK Goeteborg Lekstoprs IF Graabo Marieholm BOIK Angered Mossens BK Goeteborg Olskrokens IF Goeteborg Stenkullen GOIK Utbynaes SK Goeteborg
               
Vardar Goeteborg IF Makedonija Zenith IK Torslanda                
Goeteborg - Division 5 - Group B
Balltorps FF Mjoelndal Bjoerkoe IFK Fiskebaeck Fc Vaestra Froelunda Goeteborgs AIK Haellesaaker IF Lindome Hoenoe IS Kaveroes BK Vaestra Froelunda Kungsladugaards BK Goeteborg Lindholmens BK Goeteborg Sandarna BK Goeteborg
               
Slottsskogen IF Godheim Styrsoe BK                
Goeteborg - Division 6 - Group A (without B or Reserve teams)
Angered Fc Goeteborg Bjoerndammens BK Partille Croatia Goeteborg Gaarda BK Goeteborg Goetaholms BK Goeteborg Jedinstvo IF Goeteborg Oejersjoe IF Rannebergens IF Angered Real Maskin BK Goeteborg Roma United Fc Vaestra Froelunda
                 
Tollereds IF                  
Goeteborg - Division 6 - Group B
Backa BK Hisingbacka Goeteborgs BK Goeteborgs SIF Haerryda IF Heden Fc Goeteborg Hindaas IFK Moelndal Fotboll IF Oesets BK Goeteborg Rambergets SK Grabo St Jakob BK Goeteborg
               
Syrianska AF Goeteborg Wobbler BK Goeteborg                
Goeteborg - Division 6 - Group C
Fyrkloevern Fc Goeteborg Gothenburg Celtic Grimmereds BK Hisings Backa Haerlanda Fc Goeteborg Jaernbrotts IF Vaestra Froelunda Knippla Hyppelns IK Linne Fc Goeteborg Masthuggets BK Goeteborg Naesets SK Vaestra Froelunda Oennereds IK Vaestra Froelunda
               
Pushers BK Goeteborg Vraangoe IF                
Goeteborg - Division 6 - Group D
Aelvaengens IK Bosna IF Goeteborg Elit BK Angered Finlandia Pallo AIF Goeteborg Fotoe GOIF Haalta IK Kode Haelsoe BK Lundby IF 06 Goeteborg Neutrala IF Goeteborg Noedinge SK
               
Nol IK Santos Cruzazul IF Goeteborg                
Goeteborg - Division 7 - Group A

Argo SK Goeteborg Astro Fc Goeteborg Elisedals IS Goeteborg Ge Tillbacka IF Goeteborgs City FF Hoegaborg Kaerralunds Fc Kaeringoens Fc Goeteborg Koda Fc Goeteborg Oestergaerde BK Goeteborg Smirket United Goeteborg
                 
Somalia SK Goeteborg                  
Goeteborg - Division 7 - Group B
Bifrost BK Moelndal Bjoerkaasen BK Angered Goeteborg AIF Landala IF Goeteborg

Loevet IF Moelndal Johannebergs

Menisken IF Vaestra Froelunda Proletaeren FF Vaestra Froelunda Räddningstjanstens IF Storgoeteborg Sjoevalla FK Moelnlycke Solaengens BK Moelndal
                 
Tynnered BK Vaestra Froelunda                  
Goeteborg - Division 7 - Group C
Backatorp IF Hisings Backa Bjurslaetts IF Goeteborg Brämaregaardens Fc Goeteborg Diseroed SK Kungaelv Hermansby IF Kaerna Hjuviks AIK Torslanda Roedbo IF Kungaelv Solvaeders Fc Goeteborg Sparta Fc Hisings Backa Surte IS
                 
Vaestkurd FF Goeteborg                  
Halland - Division 4
Annebergs IF Kungsbacka Boeljan IF Falkenberg Centern IF Halmstad Getinge IF Ginsten GOIF Falkenberg Harplinge IK Kung Karl BK Kungsaeter Leikin IF Halmstad Rinia IF Falkenberg Saeroe IK
             
Troenninge BK Varberg Vaeroebacka IF Walldia BK Vallberga              
Halland - Division 5 Norra
Aasa IF Aetrans FF Bua IF Derome BK Aaskloster Grimetons IK Haaff Falkenberg Loeftadalens IF Fjaeraes Norvalla IF Vaeroebacka Rolfstorps GOIF Skaellinge Sloeinge GOIF
               
Tofta GIF Varberg Traesloevslaege IF                
Halland - Division 5 Soedra
Alets IK Halmstad Haverdal IF Knaereds IK Lilla Tjaerby IK Laholm Oernia IS Halmstad Oskarstroem IS Simlaangsdalens IF Sperlingsholms IF Halmstad Torup Rydoe FF Unnaryds GOIF
               
Vaaxtorps BOIS Vapnoe IF Halmstad                
Halland - Division 6 Mellersta
 
Aetrafors Vessigebro BK Baenared IFK Falkenberg Falkagaard Fc Falkenberg Glommens IF Gullbrandstorp AIS Halmstad Halmstad FF Laangaas Morup Sennans IF Aeled Skuggan BOIS Halmstad  
Halland - Division 6 Norra
Frillesaas FF Galgbackens IF Kungsbacka Galtabaecks BK Tvaaker Haalan BOIS Malevik Kullavik IF Kungsbacka FF Valinge IF Varberg Veddige BK Viljan Aelvena Ullared Warberg United IF
Halland - Division 6 Soedra
 
Genevad Veinge IF Hassloevs IS Oestra Karup Kornhult Hishult FF Lidhults GOIF Raennesloevs GIF Laholm Skogaby BK Laholm Skottorps IF Troenninge IF Halmstad Ysby BK  
Haelsingland - Division 4
Bollnaes GIF FF Edsbyns IF FF Enaangers IK Forsa IF Iggesunds IK Ljusdals IF Ljusne AIK FF Nordanstigs FF Norrala IF Stugsunds IK
               
Troenoedal IK Vismaraa BK Hudiksvall                

Haelsingland - Division 5 (without B or reserve teams)

Arbraa BK Delsbo IF Faerila IF Gnarp IFK Haellbo IF Bollnaes Hoegs SK Ilsbo SK Laangheds IF Alfta Landafors SK Segersta Marmaverken Mohed FF
                 
Naesvikens IK                  

Haelsingland - Division 6 (without B or reserve teams)

   
Alfta GIF FK Bergsjoe IF Bergvik IFK Kilafors IF Sandarne SIF Tallaasens IF Vaexbo IF Bollnaes Vallsta IF    

Haelsingland - Division 7 (without B or reserve teams)

     
Bollnaes Kurd IF Foene IK Jaervsoe Jaervsoe BK Korskrogens IK Loos IF Skarplycka SK Njutaanger Soederala AIK      

Jaemtland - Division 4 (without B or reserve teams)

 
Aas IF Alsens IF Faeltjaegarnas IF Oestersund Hede IK Offerdals IF Ope IF Oestersund Stuguns BK Tandsbyns FK Ytterhogdals IK  

Jaemtland - Division 5 (without B or reserve teams)

     
Bergs IK Svenstavik Faakers IK Hammerdals IF Jaerpens IF Myssjoe Ovikens IF Stroemsund IFK Svegs IK      

Jaemtland - Division 6 (without B or reserve teams)

       
Afghanska Foereningen Braecks SK Haeggenaas SK Kyrktaasjoe IFK Hoting Lillhaerdals IF Norra Lits IF        
Medelpad - Division 4
Alnoe IF Essviks AIF Kvissleby Granlo BK Sundsvall Kovlands IF Lucksta IF Matfors Matfors IF Medskogsbrons BK Sundsvall Oestavalls IF Soerakers FF Stoede IF
               
Sundsvall IFK Svartviks IF Kvissleby                

Medelpad - Division 5 - 6 (without B or reserve teams)

 
Fraensta IK Hassels IF Sundsvall Holms SK Liden Indals IF Ljungaverk IF Ljustorps IF Sidsjoe Boele IF Sundsvall Torpshammars IF Wiskans IF Torpshammar  

Norrbotten - Division 4 Norra (without B or reserve teams)

 
Haparanda FF Kalix IFK Lira BK Luleaa Luleaa FF Luleaa SK Ohtana Aapua FF Korpilombolo Paalaenge GIF Parkalompolo IK Junosuando Skogsaa IF Boden  

Norrbotten - Division 4 Soedra (without B or reserve teams)

 
Aelvsbyn IF Alterdalens IF Altersbruck Arvidsjaur IFK Ersnaes IF Luleaa Harads IF Hemmingsmarks IF Munksund Skuthamn SK Norrfjaerdens IF Oejeby IF  

Norrbotten - Division 5 Mellersta - Norra - Soedra (without B or reserve teams)

Jokkmokks SK Lillpite IF Oeverkalix IF Oevertorneaa SK Polcirkeln Svanstein FF Raaneaa IFK Rosviks IK Seskaroe IF Svartbjoernsbyns IF Boden Unbyns IF Boden
               
Vitaa BK Wittjaervs IK                
Oerebro Laens - Division 4
Adolfsbergs IK Oerebro Assyriska Oerebro Latorps IF Vintrosa Laxaa IF Mariebergs IK Oerebro Nora Pershyttan BK Oefvre Adolfsberg Fc Oerebro Oerebro IFK Pars Fc Oerebro Real Oerebro
               
Vretstorps IF Yxhults IK Kumla                

Oerebro Laens - Division 5 (without B or reserve teams)

Askersund IFK Delta Oerebro IF Froevi IK Grythyttans IF Hampetorps IF Odensbacken Hidingsta IK Oerebro Lillaan FK Oerebro Lillkyrka IF Oestansjoe IF Paalsboda GOIF
                 
Santos FK Oerebro                  
Oerebro Laens - Division 6 Norra
Ervalla SK Fellingsbro GOIF Garphyttans IF Glanshammars IF Groenbo IF Lindesberg Hovsta IF Oerebro Lilla Oerebro BK Lindesberg IFK Nerikes Kils SK Oerebro FK
Oerebro Laens - Division 6 Soedra
Aammebergs IF Eker IF Oerebro Hallsberg IFK Kilsmo IK Kumla BK Lekeberg Fjugesta IF Roefors IF Sannaheds IF Kumla Skoellersta IF Stora Melloesa Aasbyvikens IF

Oerebro Laens - Division 7 Norra (without B or reserve teams)

       
Axbergs IF Guldsmedsh. Straassa BK Haellefors AIF Jaernboaas IF Nora Nyckelby IF Fellingsbro Wedevaags IF        
Oerebro Laens - Division 7 Soedra
     
Bobby BK Oerebro Finneroedja IF Mullhyttans IF Silva FK Roenneshytta Simon SK Oerebro Simperon BK Oerebro Stene IF Kumla      
Oestergoetland - Division 4 Oestra
Aabackarna BK Norrkoeping Azech SF Norrkoeping Chile Unido IF Norrkoeping

Dagsbergs IF Norrkoeping

Eneby BK Norrkoeping

Hagahoejdens BK Norrkoeping

Linghems SK Norrkoepings IF Bosna Skaerblacka IF Svaertinge SK
               
Tallboda IF Linkoeping Torstorps IF Finspaang                
Oestergoetland - Division 4 Vaestra
Borens IK Motala Boxholms IF Grebo IK Linkoeping Kisa BK

Kurdiska FF Linkoeping

LSW Motala IF

Malmslaetts AIK Linkoeping

Mjoelby AI FF Mjoelby Turabdin Fc Rimforsa IF
               
Skeninge IK Sturefors IF                
Oestergoetland- Division 5 Mellersta
Finspaangs FK Hageby IF Norrkoeping Ljungsbro BK Lotorps IF Malmens FF Linkoeping Norsholms IF Reijmyre IF Sonstorps IK Finspaang Stjaernorps SK Linkoeping Studenterna AC Linkoeping
               
Tannefors IF Linkoeping Wreta Kloster IFK                
Oestergoetland - Division 5 Oestra
Aaby IF Braavalla IK Vikbolandet Drothems IK Soederkoeping Gusums IF Hird BK Norrkoeping Kuddby IF Soederkoeping Loddby IF Rejmyre Ringarums IF Riverside Fc Norrkoeping

Saltaengens BK Norrkoeping

               

Vaestra Husby IF Norrkoeping

Waldemarsviks IF                
Oestergoetland - Division 5 Vaestra
Borensbergs IF FK Kristbergs IF Borensberg Linkoeping Universitets AIF Malexanders IF Boxholm Mantorps FF Motala IFK FK Oesterstads IF Motala Tjaellmo IF Vadstena GIF Vaesterloesa GOIF Vikingstad
               
Vaestra Harg IF Mjoelby Vikingstads SK                
Oestergoetland - Division 6 Norra
Borggaards IK Haellestad Grytgoels IK Iball Fc Aaby Kimstad GOIF Klockaretorpet IK Norrkoeping Norrkoepings Akademiska FFI Norrkoepings FF Trix KFUM Norrkoeping Vaanga IF Skaerblacka Vingen BK Skaerblacka
Oestergoetland- Division 6 Oestra
Center Romsk KF Norrkoeping Chile VIP IF Norrkoeping

Jaguar FF Norrkoeping

Kaettinge IF Vikbolandet

Knaeppingsborg BK Norrkoeping

Kvarsebo IK Kolmaarden Oesterviking IK Norrkoeping Oestra Ryds IF Simonstorps IF Norrkoeping Stegeborgs IF Soederkoeping
                 
Tigris IK Norrkoeping                  
Oestergoetland - Division 6 Soedra
Bjaerka Saeby GOIF Sturefors Bjoersaeters SK Aatvidaberg Brokinds IF Falerums IF Aatvidaberg Gottfridsberg LBK Linkoeping Haegerstads IF Rimforsa Hannaes IF Aatvidaberg Hemgaardarnas BK Linkoeping Karle IF Linkoeping Slaetmons BK Rimforsa
Oestergoetland - Division 6 Vaestra
 
Faagelsta AIF Motala Fornaasa IF Motala Ledbergs IF Linkoeping Medevi IF Motala Oedeshoegs IK Straalsnaes FF Boxholm Vaederstads IK Vallerstads IF Skaenninge Zeros BK Motala  
Skaane - Division 4 Norra
Bosna FK Helsingborg Glimaakra IF Hanaskogs IS Helsingborgs AIS Helsingborgs Oestra IF Klippans FF Kristianstad BOIS Perstorp Baelinge IK Vaestra Karups IF Vejby IF Vejbystrand
               
VMA IK Arkelstorp Yngsjoe IF                
Skaane - Division 4 Soedra
Hoellviken BK Klagshamn IFK Kulladals FF Malmoe Limhamns FF Bunkeflostrand Lunnarps BK Tomelilla Oestra Torp Smygehuk FF Oxie SK Rydsgaards AIF Skabersjoe IF Svedala Svedala IF
               
Tomelilla IF Trelleborg Fc                
Skaane - Division 4 Vaestra
Aakarps IF Balkan FBK Malmoe Bjaerreds IF Esloevs BK Flagg BK Malmoe Furulunds IK Harrie FF Kaevlinge Hoeoers IF Hoerby FF Kaegerhoeds BOIF
               
Malmoe City Fc Veberoeds AIF                
Skaane - Division 5 Nordoestra
Aahus Horna BK Aasums BK Kristianstad Broby IF Fjaelkinge IF Hjaersaas IF Vaerestorps Naesums IF Oennestad BOIF Ovesholms IF Kristianstad Tosteberga Nymoella IF Vinsloevs IF
               
Vittskoevle IF Wae IF Kristianstad                
Skaane - Division 5 Norra
Aastorps FF Billesholms GIF Bjaernums GOIF Bjuvstorps FF Brunnby FF Nyhamnslaege Foersloevs IF Grevie GIK Haestveda IF Oedaakra IF Oerkelljunga Fc Markaryd
                 
Vankiva IF                  
Skaane - Division 5 Oestra
Askeroeds IF Hoerby Blentarps BK Charlo SOGK Ystad Kiviks AIF Liga 06 IF Glemmingebro Loevestads IF Oeja FF Ystad Oennekoeps IF Hoerby Simrishamn IFK Sjoebo IF
               
Skillinge IF Skurups AIF                
Skaane - Division 5 Sydvaestra A
Croatia NK Malmoe Haakanstorps BK Hallands Nations FF Lund Hardeberga BK Soedra Sandby Kosova KSF IF Malmoe Lilla Torg FF Malmoe Linero IF Lund Liria IF Malmoe Lunds BOIS Lunds FF
           
Lunds SK Soedra Sandby IF Trollenaes IF Esloev Uppaakra IF Hjaerup            
Skaane - Division 5 Sydvaestra B
Andersloevs BOIK Bara GOIF Bosnien Herc. SK Malmoe Bosniska Behar FK Trelleborg Eriksfaelts FF Malmoe Genarps IF Gylle AIF Trelleborg Makedonija KSF Malmoe Nydala IF Malmoe Skanoer Falsterbo IF
               
Vellinge FF Vellinge IF                
Skaane - Division 5 Vaestra
Asmundtorps IF Croatia Helsingborg KIF Doesjoebro IF Fortuna FF Rää Gantofta IF Helsingborg Glumsloevs FF Malmoe Kullavaegens BK Helsingborg Marieholms IS Snogeroeds IF Hoerby Stattena IF Helsingborg
               
Svaloevs BK Wormo IK Landskrona                
Skaane - Division 6 Mellersta
GOF IF Flyinge Ljungbyheds IF Loeberoeds IF Maglasaete IF Höör Oertofta IS Esloev Roestaanga IS Soesdala IF Stehags AIF Teknologkaarens IF LTH Lund Vaestra Torups SK
               
Vedby Roenne IF Venestad IF Kristianstad                
Skaane - Division 6 Nordoestra
Ballingsloev GOIF Farstorps GOIF Bjaernum Finja IF Haessleholm Haessleholm Freeflow AC Hoerja IF Jaegersborgs IF Osby Knislinge IFK Loensboda GOIF Oestersloevs IS Kristianstad Sibbhults IF
               
Treby IF Killeberg Vittsjoe GIK                
Skaane - Division 6 Nordvaestra
Hovs GOIF Baastad Hyllinge GIF Jonstorps IF FK Kvidinge IF Oestra Ljungby IF Roessjoeholm IFK Oerkelljunga Skaeldervikens IF Aengelholm Stroevelstorps GIF Torekovs IK Vaesby FK Hoeganaes
               
Vegeholms IF Aengelholm Vikens IK                
Skaane - Division 6 Oestra
Aahus IF Broesarps IF Edenryds IF Bromoella Everoeds IF Tollarp Gaerds Koepinge IF Huaroeds IF Kiaby IF Fjaelkinge Naesby IF Kristianstad Rinkaby GOIF Vanneberga IF Fjaelkinge
               
Viby IF Kristianstad Winnoe IF Faerloev                
Skaane - Division 6 Sydoestra
Borrby IF Gaersnaes AIS Groestorps IF Simrishamn Hammenhoegs IF Koepingebro IF Oesterlen Fc Tomelilla Sankt Olofs IF Spjutstorps IF Tomelilla Svenstorps IF Koepingebro Vanstads IF Loevestad
               
Ystad FK IFK Ystads IF FF                
Skaane - Division 6 Sydvaestra A
Arloevs BI Barrikaden AIF Malmoe Dalby GIF Heleneholms SK Malmoe Korpen Malmoe IF Kyrkheddinge IF Moellan Fc Malmoe Skaane Kurd FF Lund Srbija Malmoe KSF Toerna Haellestads IF
                 
Tuerk Anadolu FF Malmoe                  
Skaane - Division 6 Sydvaestra B
Bunkeflo FF Gisloevs IF Trelleborg Janstorps AIF Skurup Klaagerups GIF Naesets FF Hoellviken Pelister MF Trelleborg Skansen BK Trelleborg Skegrie BK Trelleborg Skivarps GOIF Vaestra Ingelstad IS Vellinge
               
Valby Vaestra Klagstorps BK Vuk FF Malmoe                
Skaane - Division 6 Vaestra
Allerums GIF Besa FK Landskrona Fram BK Landskrona Haeljarps IF Haersloevs IK Landskrona Helsingborg City Kaevlinge GIF Landora BK Landskrona Olympia HF Helsingborg Ramloesa Soedra IF
               
Taagarps AIK Teckomatorps SK                
Skaane - Division 7 Mellersta
Degeberga GOIF Harloesa IF Hurva IF Esloev Linderoeds IF Norra Roerums GIF Höör Oestra IF Soennarsloevs Pelagonija MKSF Esloev Soedra Roerums Bygdef. Hoerby Svenskoeps IF Hoerby Tjoernarps BOIF
Skaane - Division 7 Nordoestra
Bjaerloevs IF Kristianstad Gualoevs GOIF Kamp IK Bromoella Mala IF Bjaernum Naevlinge IF Oestanaa Bruks IF Broby Skepparsloev IF Kristianstad Stroemsborgs IF Haessleholm Tyringe IF Wisseltofta IF
Skaane - Division 7 Nordvaestra
Baastads GOIF Faeringtofta IK Ljungbyhed Hasslarps BK Hjaernarps GIF Munka Ljungby IF Oessjoe IS Roeke IF Salamis IF Angelholm Skaanes Fagerhults IF Stidsvigs IF
Skaane - Division 7 Sydoestra
Baskemoella IF Simrishamn Esperoeds SK Gisloevsdals IK Simrishamn Glemmingebro IF Onslunda IF Roerums SK Simrishamn Smedstrops IF Soevde IF Soevestads IF Ystad Vollsjoe AIF
Skaane - Division 7 Sydvaestra
Helsingkrona Fc Lund Holmeja IS Svedala Kick BK Malmoe Klagstorps IF Kvarnby AC Malmoe Lilla Beddinge BK Beddingestrand Lokomotiv Lund IK Malmoe Boys IF Minnesbergs IF Trelleborg Rosengaard FF Malmoe
Skaane - Division 7 Vaestra
Alexander den Store Helsingborg Bergandy IK Helsingborg Billeberga GIF Bosna FF Landskrona Botan FF Helsingborg Canarias Fc Helsingborg Ekeby GIF Kropps GIF Moerarp Royal Fc Oedaakra Vallaakra IF
Smaaland - Division 4 Nordoestra
Annebergs GIF Djursdala SK Vimmerby Faagelfors IF Farboe AFC FF Oskarshamn Gunnebo IF Vaestervik Lommaryds IF Aneby Oeverums IK Saevsjoe FF Stensjoens IF Timmernabbens IF
               
Vaesterviks FF Vrigstads IF                
Smaaland - Division 4 Nordvaestra
Bosna BK Joenkoeping Bredaryd Lanna IK Egnahems BK Huskvarna Hestra SSK Hovslaetts IK Ljungarum Fc Joenkoeping Mullsjoe IF Norrahammars IK Oelmstads IS Graenna Oexnehaga IFK Huskvarna
               
Smaalandsstenars GOIF Waggeryds IK                
Smaaland - Division 4 Oestra
Alstermo IF Aengoe BK Kalmar Blomstermaala IK Gloemminge IF Faerjestaden Hoegsby IK Hvetlanda GIF Kalmar AIK FK Moensteraas GOIF Oskarshamn IFK Stockaryd IFK
               
Tjust IF Gamleby Tranaas FF                
Smaaland - Division 4 Sydoestra
Faerjestadens GOIF Gullabo SK Hossmo BK Kalmar Kalmar Soedra IF Lindaas Laangasjoe Madesjoe IF Nybro Moere BK Ljungbyholm Nickebo IK Laeckeby

Runsten Möckleby IF Faerjestadens

Smedby BOIK Kalmar
             
Stenaasa Sandby Gaardby IF Trekantens IF Tvaerskogs IF Ljungbyholm              
Smaaland - Division 4 Sydvaestra
Forsheda IF Guddarps IF Lagan Hovmantorp GOIF Lagans AIK Ljungby Rejban IF Vaexjoe Ryds SK Ryssby IF Sandsbro AIK Vaexjoe Slaetthoegs BOIF Torpsbruk Somaliska UF Vaexjoe
               
Tingsryd United Vaexjoe Norra IF                
Smaaland - Division 4 Vaestra
Aaryds IK Alvesta GOIF Anderstorps IF Eneryda IF Gislaveds IS Gnosjoe IF Habo IF Hallby IF FK Joenkoeping Hovshaga AIF Vaexjoe Mariebo IK Joenkoeping
               
Markaryds IF Rydaholms GOIF                
Smaaland - Division 5 Nordoestra
Berga BB 2001 GOIF Froedinge Brantestad SK Hebe IF Silverdalen Hjorted Totebo GOIF Hultsfreds FK Lojal SK Hultsfred Maalilla GOIF Blackstad Odensvi IF Ruda IF Stjaernan IF Paaskallavik
               
Tuna IFK Vimmerby Vaestervik IFK                
Smaaland - Division 5 Nordvaestra
Bosna IF Gislaved Burseryds IF Haellabaecks IF Burseryd Hillerstorps GOIF Kaerda IF Vaernamo Kulltorps GOIF Liljan FK Vaernamo Norrahammars GIS Skillingaryds IS SweBiH IF Hillerstorp
               
Tabergs SK Vaestboaas GOIF Bredaryd                
Smaaland - Division 5 Norra
Baelaryds IK Aneby Bankeryds SK Bodafors SK Ekhagens IF Joenkoeping Hoereda GOIF Eksjoe Lekeryd Svarttorps SK Malmbaecks IF Oesterbymo IFK Ydre Solberga GOIF Sommens AIF
               
Suryoye Fc Joenkoeping Visingsoe AIS                
Smaaland - Division 5 Soedra
Aaby Tjureda IF Rottne Aaseda IF Araby IF Vaexjoe Farstorps IK Nye Furuby IF Hovmantorp Holsbybrunn SK Ingelstads IK Lenhovda IF Naeshults IF Aaseda Norrhults BK
               
Rottne IF VSGF JAIK Virserum                
Smaaland - Division 5 Sydoestra
Alsterbro IF Emmaboda IS Laeckeby GOIF Lessebo GOIF Ljungbyholms GOIF Moerbylaanga GOIF Norra Taangs BK Bergkvara Paaryd IFK Persnaes AIF Loettorp Pukebergs BK Nybro
               
Rockneby IK Torsaas GOIF                
Smaaland - Division 5 Sydvaestra
Delary Pjaetteryd IF Aelmhult Grimsloev IFK Hallaryds IF

Hinneryds IF Stroemsnaesbruk

Kaanna IF Hamneda Liatorps IF Ling GOIF Hamneda Stroemsnaesbruks IF Torpa IF Annerstad Vedersloev IF Daenningelanda
               
Virestads IF Vislanda IF                
Smaaland - Division 6 Gislaved
Bors SK Dardania Fc Vaernamo Gislaved IFK Hooks IF Internacional KIF Gislaved Klevshults SK Skillingaryd Laangaryds IF Hyltebruk Nissafors IS Peking Fc Hestar Reftele GOIF
                 
Skeppshults BK                  
Smaaland - Division 6 Huskvarna
Adeloevs IK Tranaas Asby IF Ydre Bosnia FF Tranaas Frinnaryds IF Sunhultsbrunn Graenna AIS Gripenbergs BK Husqvarna IF Oerserums IK Graenna St Georges UF Norrahammar Torpa AIS Ydre
                 
Vista IK Huskvarna                  
Smaaland - Division 6 Joenkoeping
Aledals IK Habo Barnarps IF Joenkoeping Beduinerna SK Joenkoeping Bottnaryds IF Joenkoepings BK Maansarps IF Real Internacional Joenkoeping Sjoebo KF Joenkoeping Tord Fc Joenkoeping Torpa FF Joenkoeping
                 
Wallgaarda IK Bottnaryd                  
Smaaland - Division 6 Kalmar Oeland
Bergkvara AIF Boeda Hoegby Loettorp Borgholm IFK Degerhamns IF Kalmar Hoegsrums FF Borgholm Hulterstads AIK Moerbylaanga Kaaremo IFK Rockneby Kalmar Kurdiska Fc Soederaakra AIK Vissefjaerda GIF
Smaaland - Division 6 Ljungby
Agunnaryds IF Angelstads IF Annerstad Dannaes SK Forsheda Doerarps IF Vittaryd Goeteryds BK Aelmhult Haangers IF Vaernamo Hamneda GOIK Horda AIK Raastorp Timsfors Traryds IF
Smaaland - Division 6 Nybro
Aelghults IF Baeckebo GOIF Alsterbro Fagerhults AIK Flerohopps GOIF Nybro Fliseryds IF Flygsfors Gadderaas IF Johansfors IF Broakulla Laangemaala IF Ruda Oersjoe IF Nybro Orrefors IF
                 
St Sigfrids IF Nybro                  
Smaaland - Division 6 Vaexjoe
Braas GOIF Konga SK Kosta IF Lammhult IFK Midingsbygdens IF Tingsryd Moheda IF Noebbele BK Skruvs IF Lessebo Tolgs IF Urshults IF
Smaaland - Division 6 Vetlanda
Alseda Aedelfors FF Baeckseda IF Vetlanda Ekenaessjoens IF Eksjoe Fotboll IF Forserums IF Hooks IF Hult IFK Hultagaards IF Saevsjoe Naessjoe City IF Oesterkorsberga IF
Smaaland - Division 6 Vimmerby
Ankarsrums IS Hammarsgaerde BK Vaestervik Hjaeltevads IS Mariannelund Horn Hycklinge IF Moerlunda GIF Roedsle BK Oskarshamn Rumskulla GOIF Soedra Vi Soedra Vi IF Storebro IF Tuna Soedra IK Kristdala
Soedermanland - Division 4 (without B or Reserve teams)
Enhoerna IF Eskilstuna BK Sport Katrineholms SK FK Oxeloesunds IK Runtuna IK Nykoeping Telge FF Soedertaelje Torshaella Nyby IS Triangelns IK Eskilstuna Trosa SK Vagnhaerad Tun IK Enstaberga
                 
Vingaakers IF                  

Soedermanland - Division 5 (without B or Reserve teams)

Aarla IF Eskilstuna Babylon IF Haellbybrunns IF Eskilstuna Hargs BK Nykoeping Malmkoepings IF Nykoeping IFK Skogstorps GOIF Stallarholmens SK Stenkvista GOIF Eskilstuna Syrianska Eskilstuna IF

Soedermanland - Division 6 Nordvaestra (without B or Reserve teams)

 
Al Salam SK Eskilstuna Aspoe IF Straengnaes Bjoerkviks IF Ericsbergs GOIF Katrineholm Flens IF Soedra Haelleforsnaes IF Julita GOIF Katrineholms AIK Verdandi IF Eskilstuna  

Soedermanland - Division 6 Sydoestra (without B or Reserve teams)

     
Aakers IF Gnesta FF Nykvarns SK Raaby Roenoe IF Nykoeping Sjoesa IF Nykoeping Stigtomta IF Tystberga GIF      

Soedermanland - Division 7 Norra (without B or Reserve teams)

       
Gillberga Lista IF Eskilstuna Kvicksunds SK Naeshulta GOIF Primavera AC Eskilstuna Standard IK Haallsta Stora Sundby GOIF        

Soedermanland - Division 7 Oestra (without B or Reserve teams)

   
Alrafidein IF Eskilstuna Barva IF Eskilstuna Eskilstuna Fc Fogdoe IF Straengnaes Jaeders IF Eskilstuna Mariefred IFK Oestermalms IS Eskilstuna Real Stars FF Eskilstuna    

Soedermanland - Division 7 Soedra (without B or Reserve teams)

     
Bjoernlunda IF Hoeloe Moerkoe IF Moelnbo IF Naevekvarns GOIF Soedertaelje City Stjaernhovs IK Vaesterljungs IF      

Soedermanland - Division 7 Vaestra  (without B or Reserve teams)

 
Baggetorps IF Katrineholm Bie GOIF KSK Katrineholm Gropptorps IF Katrineholm Haevla SK Vingaaker Hoegsjoe BK Marsjoe Byle GOIF Vingaaker Skoeldinge IF Tisnarbro IF Katrineholm Valla IF  
Stockholm - Division 4 Mellersta
Aelta IK Aengby IF Bromma Andrea Doria Fc Stockholm Ingaroe IF Krukan Fc Stockholm Lidingoe IFK FK Malarhoejdens IK Stockholm Skaa IK Bygdegaard Stockholm Internazionale Fc Vaertans IK Stockholm
               
Vasasaellskapet FK Stockholm Vasastan BK Stockholm                
Stockholm - Division 4 Norra
Blue Hill KF Solna Bollstanaes SK Uppland Vaesby Danderyds SK Enebybergs IF Haesselby SK FF Kista Galaxy FC Kista SC Rissne IF Sundbyberg Spaanga IS FK Taeby City FF Aakersberga
               
Vaxholm IFK Viggbyholms IK FF                
Stockholm - Division 4 Soedra
Assyriska United FK Soedertaelje Atletico Stockholm FF Bagarmossen kaerrtorp BK Farsta FOC Groendals IK Stockholm Gunners United FK Bandhagen Haegersten SK Newroz Fc Skaerholmen Rapa Nui FK Stockholm Roenninge Salem Fotboll
               
Skoendals IK Enskede Vendelsoe IK Haninge                
Stockholm - Division 5 Mellersta
Atletico Nacka FF Johanneshov Boo FF Saltsjoe Bromma FK Gustavsbergs IF FK Handelskamra- ternas Stockholm Hanvikens SK Tyresoe Laangholmen Fc Haegersten Lokomotiv Blackeberg IF Norrtulls SK Stockholm Reymersholms IK Stockholm
               
Saltsjoebadens IF Sickla IF Nacka                
Stockholm - Division 5 Norra
Apollon Solna FK Hallonbergens IF Sundbyberg Jaerfaella Fc Kungsaengens IF Olympiacos Fc Spaanga Qaran IKF Spaanga Raasunda IS Solna Roslagskulla IF Oesterskaer Rydbo IF Aakersberga Sollentuna FK
               
Storskogens SK Sundbyberg Ursvik IK Sundbyberg                
Stockholm - Division 5 Soedra
Hallunda Fc Norsborg Los Copihues IF Norsborg Oerby IS Aelvsjoe Olympia IF Farsta Pappas Pojkar FF Tullinge Preben BOIS Stockholm Raagsveds IF Bandhagen Santiago Wanderers IKF Skogaas Traangsunds FF Stureby SK Enskede
               
Tumba IFK FK Vaesterhaninge IF                
Stockholm - Division 6 A
Aakersberga BK Plavi Team Fc Solna Raasunda Fc Haegersten Rotebro Ungdom IS FF Sollentuna Saebysjoen IK Jaerfaella Soederhoejden Vasa IF Jaerfaella Stockholms IF Midia Stocksunds IF Turkista SK Solna Vaesby IK FK
Stockholm - Division 6 B
Adelsoe IF Bjoernligan Fc Solna Bromstens IK Spaanga Ekeroe BOIS Gimonaes Fc Solna Innerstan Stockholm Polonia Falcons FF Stockholm Stockholm RA FS Stockholm Snipers IF Wollmars FF Stockholm
Stockholm - Division 6 C
Essinge IK Stockholm Gamla Kalbergare BK Ekeroe Kronobergs BK Jaerfaella Lidingoe Gazoliners Fc Ljungbackens IF Stockholm Mariebergs SK Stockholm Oestermalm FK Lidingoe Torstens Laerjungar BK Lidingoe Tudor Arms Fc Stockholm Westermalms IF FK Stockholm
Stockholm - Division 6 D
 
Borsten BK Haegersten Hoegalids IF Stockholm Kransen United FF Haegersten Magenta Fc Aelta Skarpa BK Haegersten Sture Tanto IK  Enskededalen Stuvsta IF Huddinge Tre Laxar Fc Nacka Viking Soedermalm BK  
Stockholm - Division 6 E
Albion FC Bromma Bollmora BOIS Bollmora IKF Jordbro AC Kaerrtorps IK Haninge Nynaeshamns IF FK Oesmo GIF FK Sorunda IF Spaaret Fc Skarpnaeck Tungelsta IF
Stockholm - Division 6 F
 
Botkyrka IF BotkyrkaKurd FF Fuerza Latina IKF Norsborg Groedinge SK Kungens Kurva IF Haegersten Nackdala AIS Tumba Panellinios IF Skaerholmen Tullinge TP FK Vaarby Fc Huddinge  
Stockholm - Division 7 A
 
Bollstanaes HFF Upplands Vaesby Cool Runnings FK Sollentuna Edessa Syrianska KIF Jaerfaella Husby FF Kista Jakobsberg Fc Jaerfaella Kallhaells FF Jaerfaella Oernarna IF Spaanga Sparta Sollentuna Turebergs IF Sollentuna  
Stockholm - Division 7 B
 
Bosna 08 FK Bromsten Erikslunds KF Taeby Nore BK Stockholm Parsian IF Kista Rinkeby United Fc Spaanga Sampierdarenese Fc Stockholm Solna FK Somalia United FF Stockholm Vallentuna United Fc  
Stockholm - Division 7 C
1 8  
Bergshamra IFK Solna Brotorps IF Sundbyberg Hagalunds IS Solna Idrottsgatans BK Solna Löfstroems United IF Sundbyberg Loetsjoen FK Sundbyberg Norrort United Fc Sundbyberg Olympique Rissne Fc Spaanga Tynnered FF Sundbyberg  
Stockholm - Division 7 D
Aakeshovs IOFK Bromma Brunkeberg BK Stockholm Caribbean Fc Spaanga Haesselby Fc Huddinge Iberoamericana IF Spaanga Kasam Fc Bromma Nockebyhovs IF Bromma Stockholm BK Vaellingby AIK Vaesterort IF Stockholm
Stockholm - Division 7 E
   
Akademiska SK Spotlight Stockholm Cassi FF Stockholm Gaerdets FF Stockholm Lugnet BK Stockholm Oranje FK Enskededalen Stockholms Atleterna AK Versatile Fc Lidingoe Yardies BK Stockholm    
Stockholm - Division 7 F
Atletico Camelen IF Enskede Azzurri AC Stockholm Hephata IK Huddinge Kungsholms FK Huddinge Makkabi IK Stockholm SPIK Stockholms Postens Storkyrkopojkarna Stockholm SuS IF Stockholm Tekniska Hoegskolan Fc Tolkarna Fc Enskededalen
Stockholm - Division 7 G
Anthropi IF Stockholm Bagis Ultras BK Johanneshov Bajen United Fc Rimbo Bondegatans Bajare FF Hoejdens BK Vega Mosebacke FF Johanneshov Soederkamraterna IF Stockholm Sol BK Enskededalen Sudamerica Fc Bagarmossen Traesket BK Stockholm
Stockholm - Division 7 H
Al Ansar Foerening Saltsjoebaden Bleket BK Vaermdoe Boo SK Djuroe Vindoe IF Stavsnaes Drottninghamn IV Enskede Hedvigslund Fc Aelta Henkan 188 Fc Nacka Jarlabergs IF Nacka Strand Nacka Juniors FF Spartak Orminge FF Saltsjoe Boo
Stockholm - Division 7 I
 
Aarsta FF Dalaroe SK Gamla Enskeda BK Johanneshov Gubbaengen Tallen IK South Forest Fc Huddinge Stockholm Hotspur FF Stockholm Talent Fc Tunisiska Fc Farsta Uruguayanska FF Enskede  
Stockholm - Division 7 J
Aelvsjoe United IK Bengal Tigers Fc Solna Brasilianska FF Stockholm Irakiska Vaarby IF Salsal FK Huddinge Soeder Fc Bromma Solberga BK Aelvsjoe Stockholm Thai Fc Vaarby IF Vaestertorps BK Haegersten
Stockholm - Division 7 K
Aspuddens FF Haegersten Balrog Botkyrka Soedertaelje IK Fullersta FK Huddinge Kongo United Fc Haegersten Melli Fc Skaerholmen Norsborgs IF Soerskogens IF Huddinge Vretarna Fc Tumba Visaettra FF Haegersten Waarby United FF
Uppland - Division 4 (without B or Reserve teams)
Aerentuna SK Uppsala Baelinge IF Enkoepings IS Gimo IF FK Haabo FF Baalstra Heby AIF Maersta IK Markim Orkesta IF Vallentuna Riala GOIF Rimbo Sunnersta AIF Uppsala
                 
Uppsala IF VP                  

Uppland - Division 5 Norra (without B or Reserve teams)

Boerje SK Uppsala Harg Oesthammar FF Hallstavik Karlholmsbruk GOIF Maankarbo IF Rasbo IK Uppsala Rex IK Oerbyhus Taernsjoe IF Ullfors IK Tierp Uppsala IFK Vattholma IF
                 
Vesta IF Uppsala                  
Uppland - Division 5 Soedra
Brottby SK Fanna BK Enkoeping Haabro IF Hallstavik IK Knarrbacken Fc Baalsta Lagunda AIK Oersundsbro Procyon BK Uppsala Raadmansoe SK Norrtaelje Rimbo IF Soedra Troegds IK Enkoeping
               
Vaksala SK Vina del Mar IF Maersta                

Uppland - Division 6 Norra (without B or Reserve teams)

       
Films IFK Oesterbybruk Hinden IK Bjoerklinge Skuttunge SK Bjoerklinge Skyttorps IF Storvreta IK Tobo Oerbyhus FF        

Uppland - Division 6 Oestra (without B or Reserve teams)

   
Almo BK Alunda Alunda IF Funbo IF Norrskedika IF Oesthammar Trikadien IF Uppsala Upplands Ekeby IF Uppsala Inter Fc Vaeddoe IF    

Uppland - Division 6 Soedra (without B or Reserve teams)

   
Edsbro IF Froesunda SK Vallentuna Kaare GOIF Vallentuna Knivsta IK Lohaerads IF Norrtaelje Raanaes IF Rosersbergs IK Roslagsbro IF Norrtaelje    

Uppland - Division 6 Vaestra (without B or Reserve teams)

 
Aasunda IF Danmarks IF Uppsala Elvan SK Enkoeping Fjaerdhundra SK Enkoeping Hagby IK Vaenge Jaerlaasa Vittinge FF Morgongaava SK Sigtuna IF Vassunda IF Knivsta  

Uppland - Division 7 (without B or Reserve teams)

Apollon IK Uppsala Baelinge City Fc Uppsala Bro IK Fortitudo Fc Uppsala Graesoe IF Haernevi BK Enkoeping Harbo IF Iron SK Bjoerklinge Knutby IF Lagga Laanghundra BK
Lemlands IF Aaland Lokomotiv 06 FF Uppsala Oesterloevsta FF Skaerplinge Oestervaala IF Roe IK Vallentuna Runhaellen BOIS Soederbykarls IF Norrtaelje Syrianska FF Enkoeping Torpedo Kamrat BK Uppsala Uppsala KFF SK

Uppland - Division 8 (without B or Reserve teams)

Baalsta Sanering Fc Ferro IF Herraeng Flogsta Fc Uppsala Glory Fc Uppsala Hammarlands IK Aaland

Luthagens Hybris Fc

Marma Mehede IF Tierp Norrskedika IF Oesthammar Nyby FK Uppsala Slots BK Uppsala
               
Solen FK Uppsala Tierps IF                
Vaermland - Division 4
Forshaga IF Hertzoega BK Karlstad Karlstad FBK Kils AIK Norrstrands IF Karlstad Rottneros IK Sifhaella SK Saeffle Sommarro IF Karlstad Stroemtorps IK Degerfors Sunne IFK
               
Torsby IF Vaestanviks AIF Torsby                

Vaermland - Division 5 Oestra (without B or Reserve teams)

Aatorps IF Deje IK Immetorps BK Karlskoga Karlskoga SK Munkfors IFK Raatorps IK Karlstad Raevaasens IK Karlskoga Skattkaerrs IF Storfors FF Viking IK Hagfors

Vaermland - Division 5 Vaestra (without B or Reserve teams)

Aas Aamotfors IFK Aemterviks FF Grums IK Hammaroe FK Joessefors IK Arvika Mangskogs SK Skoghall IFK Toecksfors IF Vaermlandsbro SK Saeffle Velen IFK Torsby

Vaermland - Division 6 Norra (without B or Reserve teams)

   
Aamotfors IFK IF Baeckalunds IF Sunne Ekshaerads BK Fiskeviks IF Arvika Gunnarskog Bortan IKF Lysviks IF Oernen IF Charlottenberg Raennbergs IK Oestmark    

Vaermland - Division 6 Oestra (without B or Reserve teams)

         
Aengebaeck BK Degerfors Braatens IK Karlskoga Heden IFK Vaese Lusaskens Fc Kristinehamn Woody's Fc Karlskoga          

Vaermland - Division 6 Soedra (without B or Reserve teams)

     
Carlstad Fc Filipstads FF Lesjoefors IF Nolgaards IK Karlstad Nordmarkshyttan IF Orrholmens IF Karlstad Ulvsby IF Karlstad      

Vaermland - Division 6 Vaestra (without B or Reserve teams)

     
Aarjaengs IF Aelgaa SK Edsvalla IF Eskilsaeters IF Saeffle Slottsbrons IF Svanskogs IF Vaermskogs SK      

Vaermland - Division 7 Central (without B or Reserve teams)

           
Borgviks IF Fageraas BK Gillberga FF Nor IK Vaalberg            

Vaermland - Division 7 Norra (without B or Reserve teams)

   
Bergsaengs BK Hagfors Bjaelveruds IK Sunne Edebaeck Uddeholm IFK Fensbols IF Torsby Gettjaerns IF Sunne Raada IK Rinns AIK Torsby Soerby IK Lakene    

Vaermland - Division 7 Nordoestra (without B or Reserve teams)

     
Emtarna IS Oestra Aemtervik Nyedshov IF Molkom Nykroppa AIK Oestra Deje IK Forshaga Olsaeters SK Deje Persbergs SK Filipstad Sunnemo IF      

Vaermland - Division 7 Oestra (without B or Reserve teams)

       
Alkvetterns IK Karlskoga Baeckhammars SK Kristinehamn Bjoerneborgs IF Granbergsdals IF Karlskoga Kristinehamn FC Kristinehamn IFK        

Vaermland - Division 7 Vaestra (without B or Reserve teams)

         
Brunskog United IF Edane Haeljeboda IF Charlottenberg Hillringsbergs IF Glava Koppoms IK Silleruds IF Aerjaeng          

Vaesterbotten - Division 4 Norra (without B or Reserve teams)

Anderstorp IFK Skellefteaa Arctic Cat Fc Skellefteaa Bergsbyns SK Skellefteaa Bureaa IF Joerns IF Kaagedalens AIF Malaa IF Myckle IK Skellefteaa Norsjoe IF Roennskaer Railcare IF
                 
Sunnanaa SK Skellefteaa                  

Vaesterbotten - Division 4 Soedra (without B or Reserve teams)

Ersmarks IK Umeaa Gimonaes UIF Umeaa Hoejdens BK Umeaa Holmsund IFK Mary's Home Fc Umeaa Sandaakerns SK Umeaa Soerfors IF Umeaa Soermjoele IK Umeaa Taefteaa IK Umeaa Young Boys KFUM

Vaesterbotten - Division 5 Norra (without B or Reserve teams)

Aakullsjoen IFK Bygdsiljum SK Ariana Fc Skellefteaa Bolidens FFI Clemensnaes IF Ursviken Draengsmarks IF Kaege Lövaanger AIK Uttersjoebaecken Mjoevallens BK Ostvik IK Renbergsvattnets IF Skellefteaa Storm SK Kaege

Vaesterbotten - Division 5 Soedra (without B or Reserve teams)

 
Dorotea BK Gunnarns IK Hoernefors IF Obbola IK Roedaa Haas VIF Tavelsjoe Rundvik IFK Sorsele IF Stoecke IF Umeaa Vilhelmina IK  

Vaesterbotten - Division 6 Norra (without B or Reserve teams)

     
Aalund IFK Byske Bastutraesk SK Burtraesk IK Byske IF Medle SK Skellefteaa Risliden Lossmens SK Norsjoe Vebomarks iF Loevaanger      

Vaesterbotten - Division 6 Soedra (without B or Reserve teams)

   
Aalidhem Fc Umeaa Bjurholms IF Ersboda SK Umeaa FBIK Saevar Taefteaa Hoernsjoe IF Nordmaling Thoren Gruppen Team FF Umeaa Umeaa Vikings FF Umgransele FF Lycksele    
Vaestergoetland - Division 4 Norra
Aasarp Traedet FK Edsvaera Norra Vaanga FF Elmer Faaglum FK Nossebro Falkoepings FK Halvorstorps IS Trollhaettan Hjo IFK Mariestad iFK Tidaholms GOIF Trollhaettan IFK Ulvaakers IF Skoevde
               
Vaersaas IFK Vara SK                
Vaestergoetland - Division 4 Soedra
Annelunds IF Ljung Bergdalens IK Boraas Boraas AIK Braemhults IK Byttorps IF Boraas Edet FK Lilla Edet Gaellstads FK Gerdskens BK Alingsaas Goeta BK Holmalunds IF Alingsaas
               
Oerby IFK Saetila SK                
Vaestergoetland - Division 5 Nordoestra
Floby IF Grolanda IF Floby Jula BK Mariestad Kinne Vedums IF Goetene Lundsbrunns IF Mariestads BK Sils IF Goetene Skultorps IF Skoevde Stenstorps IF Toereboda IK
               
Tymer IF Timmersdala Valtorps IF Falkoeping                
Vaestergoetland - Division 5 Nordvaestra (without B or Reserve teams)
Ardala GOIF Skara Corner Fc Kaellby Hangeloesa IF Lundsbrunn Kaallandsoe GOIF Lidkoeping Levene Skogslunds IF Lidkoeping United Raada BK Lidkoeping Traavad Larv Trollhaettans BOIS Trollhaettans FK
                 
Vinninga AIF                  
Vaestergoetland - Division 5 Soedra
Dannike IK Hoessna IF Ulricehamn Hyssna IF Kinnahults IF Limmareds IF Lockryd Fc Sexdrega Skene IF Soedra Vings IF Hoekerum Timmele GOIF Torestorp Aelukulla FF
               
Tranemo IF Tvaerred Vegby Fc                
Vaestergoetland - Division 5 Vaestra
Dardania IF Boraas Fraemmestads IK Nossebro Hedareds BK Viskafors Herrljunga SK FK Mariedals IK Boraas Oestadkulle SK Alingsaas Saeven Hol Vaargaarda Sandared Sjoemarken Skepplanda BTK Sollebrunns AIK
               
Sparsoers AIK Stora Mellby SK Sollebrunn                
Vaestergoetland - Division 6 Boraas
Bollebygd Olsfors Boraas GIF Borgstena IF Cafe Viskan Boraas FS Kabel Aattio Fc Boraas Knallen IF Boraas Kronaengs IF Boraas Norrmalms IK Boraas Sandhults SK Toellsjoe IF
               
Ubbhult Haellingsjoe Vaenga BK Boraas                
Vaestergoetland - Division 6 Kinna
Bjoerketorps IF Fritsla IF Hajoms IF Hoegvads BK Oeverlida Horreds IF Kindaholms FF Vaestra Froelunda Kinnarumma IF Oexabaecks IF Rydboholms SK Skene IF 09
               
Svenljunga IK Viskafors IF                
Vaestergoetland - Division 6 Lidkoeping
Axvalls IF Haellekis Trolmen Jaerpaas IS Kaellby IF Lerdala IF Mellby IK Lidkoeping Norra Haerene BK Lidkoeping Oersloesa Soene IK Lidkoeping Rackeby IK Lidkoeping Saleby IF
               
Traessbergs BK Lidkoeping Varnhems IF                
Vaestergoetland - Division 6 Mariestad
Bjoersaeters IF Fagersanna IF Gullspaangs IF Hoernebo SK Tibro Hova IF Moelltorp Breviks AIF Moholms SK Tidans IF Tidavads IF Mariestad Torsoe BIF Mariestad
               
Vaerings GOIF Weimer Lyrestad IF                
Vaestergoetland - Division 6 Tidaholm
Borgunda IK Stenstorp Ekedalens SK Tidaholm Folkabo IK Tidaholm Froejered Haaven Igelstorps IK Skoevde Kinnarp Slutarps IF Korsberga IF Hjo Norra Faagelaas IF Hjo Sandhems IF Tomtens IF Gudhem
               
Trix Forsvik Karlsborg Vaambs IF Skoevde                
Vaestergoetland - Division 6 Trollhaettan
Aasaka SK Trollhaettan Alvhems IK Gauthiod Fc Graestorp Hjaertums IS Loedoese Nygaard IK Red Black Fc Trollhaettan Sjuntorps IF Trollhaettans FF Trollhaettans IF Trollhaettans Syrianska FK
               
Upphaerads IS Wargoens IK                
Vaestergoetland - Division 6 Ulricehamn
Aespereds IF Dalsjoefors IF Gaanghester Maalsryd Grimsaas IF Laenghems IF Ljungsarps IF Maanstads IF Marbaecks IF Raangedala IK Redvaegs FK Blidsberg
               
Sjoetofta IF Toarps BK Braemhult